Şimdi Ara

Elit hizmet için hız düşüklüğü ss li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet dün aniden hızımı düşürdü, müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı oluşturduloar, bir gün sonra (bu sabah ) eve gelip modemi falan incelediler, yeni splitter falan taktılar (benim yedek splitrerimi ) daha sonra gittiler, hız testi yaptığımda hala düşük olduğunu gördüm, müşteri hizmetlerini aradığımda bana söylenen aynen şu: iç tesisatta sorun olduğu için özel bakım gerekiyor, bu elit hizmete girdiği için müşterinin onayı halinde bakım yapuılacak...
    tabiki ben kabul etmedim, o halde interneti kapatın dedim (allahtan taahhüt vermemişim)
    Müşteri hizmetleri son bir kayıt bırakalım santral vhızınızı artırmazsa iptal edersiniz dedi bir gün daha bekleyelim bakalım dedim, sonuç olarak 4 gündür düşük hızla fatura ödemeye yani soyguna devam... Elit hizmet için hız düşüklüğü ss li

• ilkadım52 kullanıcısına yanıt
    16 mb/sn alırsın.Eğer sıkıntı olursa 15-14 mb/sn hızını düşürsünler ve sabitlesinler boşuna masraf çıkmasın bilgisiz insanları buluyorlar iyi para kazanıyorlar.
    TTnet = Pişmanlıktır müşteriyi boş yere kazanç uğruna kullanmaktır.
  • Elit hizmet tam bir soygun işi.Ben ayda 20 kere arıza kaydı verdiğim oluyodu bazen sorun sizde diyorlar bazen düzeltip gidiyorlar bazen de elit hizmet istermisiniz diyorlar.Ne koparırlarsa artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam o modemler biraz sorunlu zte h108n değil mi ? modem markası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 16 Mayıs 2016; 22:50:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

hocam o modemler biraz sorunlu zte h108n değil mi ? modem markası

iyi hatırlattın asus modemi takıp bakalım.,
    bu arada mh ile son görüşmemde arıza kaydını kapatıp kopma olsa da 14 mb sabit olsun diye ısrar edince 15 mnbite sabitlendi bakalım....
    Sinyal seviyen iyi. Download ve kullanımların sonucu CRC almıyorsan veya az alıyorsan kullan. Yok kopmalar başlarsa tavsiyem 10 megabit sorunsuz alırsın. Ucu ucuna kullanıp sorun yaşama bence... Hız düşürmeyi de işlerine gelmediğinden yapıyorlar. Santral hızı karşıdan düşürüp müşteri hizmetlerindeki operatör ekranına mesaj düşüyor. Bana da arıza kaydına geldiklerine aynı haltı yemişlerdi. Modem içerisinde tepe olmuş SNR Marjı var, adam bu hat kaldırmaz deyip 2 megabite sabitletmiş. Müşteri hizmetleriyle epey tartışıp 8 megabite çektirmiştim tekrar... Hatları abone yoğunluğunu artık kaldırmıyor. Özellikle bazı bölgeler aşırı yoğun... Akşamları bu durum iyiden belli oluyor. Altyapı da çekmeyip idare ettirmeye çalıştıklarından abonelerden çıkartmaya çalışıyorlar bu şekilde... Sözleşmede nasıl olsa internet hizmetini vermekle yükümlüdür ve minimum 0.70 gibi ibareler var ya... (Gerçi sözleşmelerinin son halini bilmiyorum. İncelemek lazım. En son baktığımda kitapçık haline gelmişti. YUH!)

• sürekli arıza kaydı bırak elit bedava geliyor bir haltı beceremeden gidiyor :D 80 küsür adet şikayet kaydım var her ay 600dk ararım telekomu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.