Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.257
Cevap
3
Favori
38.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alex bozmasaydın keşke druid o kadar zevkli değil. alex her zaman bi yer bulabilir kendine ve şuan reno magede oynanıyor zaten.
  • Triloggy T kullanıcısına yanıt
    Hocam alex kırmakla hata etmişsiniz bence. Jade druid iyi deste fakat birkaç hafta geç yapmak pahasına alexi elinizde tutmalıydınız bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuIminata -- 5 Şubat 2017; 22:18:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Hocam alex kırmakla hata etmişsiniz bence. Jade druid iyi deste fakat birkaç hafta geç yapmak pahasına alexi elinizde tutmalıydınız bence.

Alex 2yıldır meta dışı bnce iyi yapmış bn craftladığım için pişmanım otk destelerinin işi standartta bitti nisalda emperor gidiyor yerine ne gelir kestirmek güç

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Her şeyden önce klasik setin bir parçası. En leş klasik legendarynin bile olsa parçalanması taraftarı değilim. Yolu daha hızlı katetmek için koşup yolun ortasında yorulup iyice yavaşlamak gibi. 400 dust için birkaç ay sonra yapacağı destenin bedelini 1600 dust artırmış olabilir. Hem standarttan kalkan kartlar oyundan kalkmıyor ki wildde tam gaz devam edebilir istediği desteyi oynamaya

• Alex zaten duruyor naxx kartlarini ve geddonu dustladim ama otk destelerini pek sevmedigim icin oynamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Triloggy

Alex zaten duruyor naxx kartlarini ve geddonu dustladim ama otk destelerini pek sevmedigim icin oynamiyorum

Bnce nax kartları durmalıydı wildde çok iş görüyorlar loatheb özellikle ama kimse koymasada stallag ve feguen oynamanın hissi başka yere atınca karşı tıkanıyor removal atsa bi dert atmasa bi dert

Anladim ama her sey icin gec oldu biraz ben wild mod oynamiyorum diye yapmistim ama haklisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Triloggy

Anladim ama her sey icin gec oldu biraz ben wild mod oynamiyorum diye yapmistim ama haklisiniz

Standart mod para harcamaya itiyor

Evet haklisiniz ben kendi adima f2p oyuncusuyum ne zaman bi deck yapmaya calissam illa eksik kartim oluyor

Oyun bilgim de yeterli olmadigi icin en fazla 10.lige cikabiliyorum

• Triloggy T kullanıcısına yanıt
    Paralıların çogu bile anca oraya çıkabiliyor zaman ayırma meselesi

• Sabah açtığım packte grommash çıktı. Warrior destelerinden pek anlamam decklerde yer bulma olasılığı nedir yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

Sabah açtığım packte grommash çıktı. Warrior destelerinden pek anlamam decklerde yer bulma olasılığı nedir yardımcı olabilecek var mı?

Ah bizde isteriz grom

• akino A kullanıcısına yanıt
    Her desteye koyabilirsiniz istisnasiz inner rage ile cok guzelbir finisher

• Dün classic packten Leeroy, bugünde arena dan gelen gadgetzan packinden golde Shaku düştü. Yalnız Rogue hiç bilmem bakalım buna göre bir deste oluşturmamız lazım şimdi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akino -- 14 Mart 2017; 14:25:50 >
  • Yeni başladım oyuna. Şu an için altın Sylvanas Wildrunner bir de C'Thun var.
  • kazakus craftlamak istiyorum ama renonun nisanda gidecek olması kafamı karıştırıyor. kazakusun gelecek sezonda gideri var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vamos Bien V kullanıcısına yanıt
    Priest için reno benzeri bir kart açıkladılar. Ama diğer klaslar hakkında bir şey söyleyemeyiz. Zaman söyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vamos Bien

kazakus craftlamak istiyorum ama renonun nisanda gidecek olması kafamı karıştırıyor. kazakusun gelecek sezonda gideri var mıdır?

Gerçi 1 ay var bişey kalmadı yeni expe ama kazakus no duplicate destelerin yeni reno jacksonu bu tür destelerden kazakusun hiç eksileceğini sanmıyorum

• Norgannon N kullanıcısına yanıt
    Hadi geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Hadi geçmiş olsun

Kötü mü kartlar hocam? Hiç bir fikrim yok çünkü iş yapan kartlar olup olmadığı konusunda.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.