Şimdi Ara

Elinizde olsa bu ülkeden gider miydiniz (ANKET)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Elinizde olsa bu ülkeden gider miydiniz (ANKET)

(En Son Oy Tarihi: 27.12.2017)
Giriş
  • Soru çok basit , genel bir değerlendirme sadece :)

Edit : Hayır veya Evet diyen arkadaşlar , sebeplerini de belirtirse daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuckFou -- 12 Aralık 2017; 15:32:23 >

• gitmek isterim ama aklıma Atatürk ve arkadaşlarının verdiği mücadele gelince fikrimi değistiriyorum gitmek istememin nedenleri eğitim ve zamlar sanki bir adim atacagimda önüme taş konulmuş gibi hissediyorum değişen sınav sistemi yetersiz olduğu halde görevine devam eden öğretmenler vs
    Ben giderim sen gidersin herkes gider kim kalır bu ülkenin başında tamam şartlar zor koşullar zor ama en azından işlerini rayına oturana kadar azda olsa içimden gelmiyor şu ülkeyi terk etmek ama eğitim veya gezi amaçlı gider geri gelirdim ama tamamiyle olmaz en azından bu şartlarda (hayır verdim)
    İstesem arkadaşımın almanyada şirketi var bir dakika da çıkar giderim amma velakin Dedemin babasının savaştığı,dedemin,babamın,benim askerliğini yaptığım nasip olursa benim çocuklarımın da askerliğini yapacağı bu vatanı bu toprakları ciğeri beş para etmez arap kökenli çakallara mı bırakacağım.Göndermek isteyen buyursun bir tarafları yeterse göndersinler.Gidersem tek gitmem yanımda 3-5 iti de götürürüm.Burası bizim memleketimiz kimse bizi bir yere gönderemez.
  • kesinlikle gitmem. ümmetciyiz zumqi. başkomutanımızın tek smsiyle sokaklara yığılırız. paralı askerlik bizi bozar.
    (greencard çıkar çıkmaz amerikaya kaçtı paralı askerlik yaptı tüm parayı karıyla kızla yiyor internetten girip ümmetciliğe devam)
  • Ağlayın,ülkemiz en tepeye çıktığında ülkeyi terk edenlere bir tarafımızla güleceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye denince akla hemen onun adı gelir:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koşarak kaçarım

• Up
  • Örnek veriyorum 70 dolarlık saate neden Tr'de 650 lira vereyim ki ?

Tabi ki de giderim.

Bu nasıl soru ?
  • Giderdim ama sevgiyle alakası yok şıklar saçma.
  • Evet
  • Ben giderim sen gidersin herkes gider kim kalır bu ülkenin başında tamam şartlar zor koşullar zor ama en azından işlerini rayına oturana kadar azda olsa içimden gelmiyor şu ülkeyi terk etmek ama eğitim veya gezi amaçlı gider geri gelirdim ama tamamiyle olmaz en azından bu şartlarda (hayır verdim)

• For Mother Russia F kullanıcısına yanıt
    Yalnız ülkemizden yurtdışına vasıflı kişiler gitmeye devam ettikçe o biraz zor hatta imkansız (büyük ihtimalle ironi yaptın ama ben yine de yazayım dedim)

• gitmek isterim ama aklıma Atatürk ve arkadaşlarının verdiği mücadele gelince fikrimi değistiriyorum gitmek istememin nedenleri eğitim ve zamlar sanki bir adim atacagimda önüme taş konulmuş gibi hissediyorum değişen sınav sistemi yetersiz olduğu halde görevine devam eden öğretmenler vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5A9B86391 -- 12 Aralık 2017; 17:16:1 >
  • gitmek için altyapı çalışmalarım ortalama 2 sene sürecek.
    2 sene sonra byyyy
    tabii bir aksilik olmaz ise.
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    sadece saat olsa birçok şeyi çok pahalı alıyoruz ama pek şikayet eden yok bu durumdan

• İstesem arkadaşımın almanyada şirketi var bir dakika da çıkar giderim amma velakin Dedemin babasının savaştığı,dedemin,babamın,benim askerliğini yaptığım nasip olursa benim çocuklarımın da askerliğini yapacağı bu vatanı bu toprakları ciğeri beş para etmez arap kökenli çakallara mı bırakacağım.Göndermek isteyen buyursun bir tarafları yeterse göndersinler.Gidersem tek gitmem yanımda 3-5 iti de götürürüm.Burası bizim memleketimiz kimse bizi bir yere gönderemez.
  • Ne gidecem be. Ben ülkeme hizmet edecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: For Mother Russia

Ağlayın,ülkemiz en tepeye çıktığında ülkeyi terk edenlere bir tarafımızla güleceğiz

Ne kadar sürede en tepeye çıkarız sizce ?

• YuckFou kullanıcısına yanıt
    2023

• Ülkemi seviyorum.

• Daha iyi neresiyse oraya giderim. Ülkemi seviyorum ama gittikçe batağa saplandığı gerçeğini görmek lazım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.