Şimdi Ara

Elinde FEMSET olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kitap satış bölümünde istekte bulundum fakat pek geri dönüş alamadım o yüzden ana konu içine açtım, kusurluysam affola...

Temiz 2011-2012 Sayısal Femset aramaktayım. Elinde bulunan arkadaşlar fiyatıyla beraber p.m atabilirlerse sevinirim.

• Yüzde 99 bulamazsın.Çünkü femsetler kaliteli kitaplar.Olan zaten direk çözüp bitiriyor.
  • Sana tavsiyem kitabı arama.
    Teknofeme gir.Oradan çöz. bir sürü sahte hesap aç felan.Takıldığını da hocadan dinle.
    Ya da bu zor geliyorsa femset dvdlerini edin.Onu bulman basit olur.Oradan tek tek aç izle.
    Kitaptan çözmek gibisi yoktur dersen ona bişey diyemem.Ama aklıma gelen çözümler bunlar.
  • en kötü dergiye abone ol 21 tane dergi 6 femset fiyatını bilmiyorum yanlız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 5 Temmuz 2012; 15:13:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de femset var femset4 fem set 5 full boş 2 kitap , gereksiz derecede kolay kitaplar sadece çıkmış sorularını çözmek icin ellemiştim ara sıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur71

en kötü dergiye abone ol 21 tane dergi 6 femset fiyatını bilmiyorum yanlız.

Dergiye abone olunca yanında Femsetleri de mi veriyorlar?Bireysel abonelikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_2414

Arkadaşlar kitap satış bölümünde istekte bulundum fakat pek geri dönüş alamadım o yüzden ana konu içine açtım, kusurluysam affola...

Temiz 2011-2012 Sayısal Femset aramaktayım. Elinde bulunan arkadaşlar fiyatıyla beraber p.m atabilirlerse sevinirim.

bende var istiyorsam pm at ama 1-2 yok 6ya kdar var
  • Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Hala aramaktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supersymmetry

quote:

verirler sanırım ama emin deilim,arayıp sor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 5 Temmuz 2012; 17:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantala

Sana tavsiyem kitabı arama.
    Teknofeme gir.Oradan çöz. bir sürü sahte hesap aç felan.Takıldığını da hocadan dinle.
    Ya da bu zor geliyorsa femset dvdlerini edin.Onu bulman basit olur.Oradan tek tek aç izle.
    Kitaptan çözmek gibisi yoktur dersen ona bişey diyemem.Ama aklıma gelen çözümler bunlar.

Teşekkürler dostum. En kötü ihtimal öyle yapıcam
  • Ben de full bos set var uygun bi fiyata sana verebilirim yalnz cdsi eksik olan cikabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Supersymmetry

quote:

Verilmiyor sadece dergi 4-5 tane de deneme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O femsetler beni yaktı bu sene çok kolay kitaplar sadece çıkmış soruları çok önemli
  • bu teknofem'e üye olmak için ücret gerekiyor mu beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sky.[TR]-

bu teknofem'e üye olmak için ücret gerekiyor mu beyler?

üyelik ücretli değil ama videoları izleyebilmek için kredin olması gerekiyor. üye olduğun anda hediye 100 kredin oluyor, her video izlediğinde 3 kredin eksiliyor (aynı videoyu tekrar izlesen de 3 kredi gidiyor). istediğin zaman da ücretini ödeyerek kredi yükleyebiliyorsun hesabına
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_2414

quote:

Orijinalden alıntı: -Sky.[TR]-

bu teknofem'e üye olmak için ücret gerekiyor mu beyler?

üyelik ücretli değil ama videoları izleyebilmek için kredin olması gerekiyor. üye olduğun anda hediye 100 kredin oluyor, her video izlediğinde 3 kredin eksiliyor (aynı videoyu tekrar izlesen de 3 kredi gidiyor). istediğin zaman da ücretini ödeyerek kredi yükleyebiliyorsun hesabına

teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
  • Bende 2den 6'ya kadar var çok 2 hariç diğerleri sıfır sayırlır 2den 6 ya kadar soru çözüm dvdleri de var.Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: jerilyas

Bende 2den 6'ya kadar var çok 2 hariç diğerleri sıfır sayırlır 2den 6 ya kadar soru çözüm dvdleri de var.Pm

Dostum almışken tam alayım istiyorum. Teklifin için teşekkürler

Konu güncel arkadaşlar
  • Konu güncel arkadaşlar
  • 6 si da duruyor cd leri ile birlikte. Matematiklerin hepsi boş. Türkçe falan çoğu boş. Fkb de son kitaplarda çözülü.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.