Şimdi Ara

Elimizde olan ve PAYLAŞILMASINI istediğimiz DÖKÜMANLAR için=1000mb alan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pass : paylas

ARKADAŞLAR,DAHA ÖNCE BİR ARKADAŞIMIZ 50MB LIK BİR "FTP" ADRESİ VERMİŞTİ...BEN DE BU MAİLİ BU AMAÇLA KULLANILMASI İÇİN AÇTIM...UMARIM GERÇEKTEN BİR İŞE YARAR...

HERKESE SAYGILARIMLA...

Mustafa ÖZCAN

• Ben FTP adresine atılanları bu adrese UPLOAD edicem...

yeni bilgileri de bekliyorum...
  • kaspersky 5.0.20 yi yükliyorum ayrıca birkaç döküman ;)
  • hani dostum yaaaaa, ftp adresi falan göremiyorum burada :)) ben mi dikkatsizim ne?
  • düşünce çok güzel aslında ama ya biri şifreyi değiştirirse.
  • gmailden yapcaz ftpden değil;)
  • arkadas guzel bır ıs yapmıs ama ınsanlara nasıl yuklencıgını ben acıklım gmaıl extensıon dıye bı program var kurdugunuzda aynı usb flasherlar gıbı bır hardısk olusturuyo gmaıl 1gb lımıtınızı hd gıbı kullanabılıosunuz o hd ıkonuna tıkladıgınızda kullancıı adı ve sıfresı ıstıo burda arkadasın verdıgı pass ve ıd yı kullanıncada sankı hd ye baglanmıs gıbı baglanıosunuz daha sorası alın dosyayı surukleyın oraya bukadar... programı bulmak ıcın google a gırın gmail extension yazın bılmeyenlere duyrulur....
  • şifre değiştirmek için , GİZLİ SORUYA CEVAP YAZMASI LAZIM...

ama silicek karakterde bir insan olursa da orası ona kalmış...
  • PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN LİNK...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turqie

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN LİNK...

bu programı bende şimdi kurdum.
    çok yararlı olcagına inanıyorum..
    kurunca , BİLGİSAYARIM>Gmail Drive
    ikonu cıkıyor...çift tıklayınca YUKARIDA VERDİĞİM kullanıcı adı+şifreyi yazıp bağlanabiliyorsunuz...
  • çok iyi ya heralde ilk dosyayı ben yükledim
  • bu programı çalıştırınca diğer yüklü olan dosyalar gözükmüyo
  • Bende gönderdim üç tane. Umarım başlarına bir kaza gelmez.
  • ya iyide benim bu gmail drive çalişmio bağlanmıyo artık draftslara kaydetcez benim dosyaları!
  • hiç olmazsa normal şekilde GMAIL e girip AYNI ADRESİ yazaran o adresten o adrese gönderebşilirsiniz...
  • bide arkadaşlar lütfen upload yaparken değişik programları ufak açıklamalar yazarsanız ii olur;))
  • ARKADAŞLAR BÖYLE BİR SAÇMALIK OLMAZ !!!!!!

Arkadaşlar neyle dans ettiğinizin farkında değilsiniz !!!

gmail dolaylı yoldan bir microsoft hizmetidir ve bunların içeriği hakkında mutlaka bilgileri vardır olacaktır.
    bu dosya paylaşma olayı için bir mail hesabı kullanmak nekadar yanlışsa bunu microsoftun mail hizmetinden yapmaksa yapılabilecek en büyük gaftır .

bir ikincisi ise bu bölüm donanım için ayrılmıştır teknik konularda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar için yani bu başlığı yazılım bölümünde açabilirdiniz .

son bir şey daha aaçan arkadaş düşünmen bile yeterli ama bunu faaliyete geçirmen gercekten takdire şayan bir şey eline sağlık teşekkürler emeğin için ama bu iş bu şekilde olmaz bunun için bir ftp açılabilir yada sadece mailler yoluyla halledilebilir istekle yollanabilir yani kaldıki sırf merakımdan girip baktım heryerden herzaman ulaşılabilecek dosyalar var bu hizmetin gereksiz bir zaman kaybı olduğunu düşünüyorum ..

kimseyi kı8llandırmamak gerekir özellikle billy gates i

• illa biri çomak sokacak haaa sus işte ya!
  • bunda çomaklık bişi yok eğer yazdıklarımda bitane yanlış varsa onu soyle sadece kaldıki art niyetli biri şifrei deiştirip sadece kendi kullanabilir kalıcı çözüm yerine saçmalıklarla uğraşmayalım demek istediğim bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turqie

şifre değiştirmek için , GİZLİ SORUYA CEVAP YAZMASI LAZIM...

ama silicek karakterde bir insan olursa da orası ona kalmış...

okumamışın bile!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.