Şimdi Ara

EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 TamEkranMenü | Flash8/ Qt [STABİL-HIZ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.130
Cevap
3
Favori
44.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n8 iconları gömülü bir modda ekleyebilirmisin hocam?

ayrıca kuranlardan biri söylese flash olayı nasıl
  • Wireless ile modemime bağlanamıyorum arkadaşlar bağlanıyor yazıyor sürekli ama bağlanmıyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?
  • 2 kere reset attım hala xpress tuşu işlev göstermiyor. sadece titreşim yapıyor..
  • Öncelikle Soneday kardeşim ve onun da teşekkür etmiş olduğu diğer emeği geçen herkesin eline sağlık der, samimi ve içten teşekkürlerimi sunarım.Sanırım Nomad abim de Sunriseı çıkartınca tatlı bir rekabet olacak forumda ama ikinizde tabii ki rekabet olarak görmeyecek kadar alçak gönüllü insanlarsınız.
    Soneday kardeşim; Allah kısmet ederse Cfwni yarın yükleyeceğim telefonuma.Reklam var diyenlere de aldırma sen.O kadar emek vermişsin ve emek hırsızlarının olduğu ülkemizde de bu cfwde nickinde yazsın, reklamın da olsun mühim değil bence.
    Şimdi cfwyle ilgili birkaç soru sormak istiyorum, cevaplarsan (Soneday cevaplasın lütfen) memnun olurum.
    * Telefonum da v51 yüklü.V52 nin denemediğim için artılarını eksilerini bilmiyorum.Bu Cfwyi V51 mi V52 üzerinemi kurayım.Testini ve cfwyi yapan sen olduğun için senin önerine uyacağım
    * V51li mi V52li mi şarjı uzun gider?
    * Hafıza kartını formatlamadan, sadece others,sound,images vb. gibi klasörleri bırakıp cfwyi yükleyebilir miyim? Ve kurarken hafıza kartını çıkarmam mı gerekiyor?
    Bu sorularıma cevap verirsen sevinirim, tekrar teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

2 kere reset attım hala xpress tuşu işlev göstermiyor. sadece titreşim yapıyor..

bence hafıza kartına format atıp tekrar kurmayı dene. bende problem yok çalışıyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenten16

Wireless ile modemime bağlanamıyorum arkadaşlar bağlanıyor yazıyor sürekli ama bağlanmıyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?

Aç kapa yapınca bağlandı.

Arkadaşlar NDrive dahili bileşen hatası verdiği için kurulmuyor. Nedir bunun çözümü?

@soneday

Hocam default font'ta IOn Capree pil göstergesinin küçük plug-ini okunmuyor.
  • Facebooktan video izleme yalan olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

yormları okudum. öncelikle emeğinize sağlık. genelde reklam çok yorumu var. sırf bu yüzden yüklemeyeceğim. yine reklamınızı yapabilirdiniz hakkında kısmına. ama açılışa ve açılış müziğine kadar koymasaydınız daha güzel olurdu bence. nacizane kullanıcı oalrak fikrimi soyledim. sizin takdiriniz. teşekkürler tekrardan.

Afiyet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

quote:

Orijinalden alıntı: tenten16

Wireless ile modemime bağlanamıyorum arkadaşlar bağlanıyor yazıyor sürekli ama bağlanmıyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?

Aç kapa yapınca bağlandı.

Arkadaşlar NDrive dahili bileşen hatası verdiği için kurulmuyor. Nedir bunun çözümü?

@soneday

Hocam default font'ta IOn Capree pil göstergesinin küçük plug-ini okunmuyor.

işine yarayabilir.
    http://www.google.com/search?q=NDrive+dahili+bile%C5%9Fen+hatas%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a

• Uzun uzun bişeyler yazmıştım ama uzatmaya gerek yok.
    Hız harika
    Bi tek fontu beğenmedim. Onu ben değiştiririm.
    Ama tuş ışıklarına Lightctrl bile etki etmiyor. Buna çözüm bulunursa sevinirim.

Çok teşekkür ederim Soneday.
    Ama asıl merak ettiğim Medya Oynatıcı
  • Fwyi inceliyorum ama şu reklam işi ve açılıştaki sesler ve resmin değişmesinden dolayı yüklemek istemiyorum

Bu haldeyken daha sade bir fw yapsanız benim gibi düşünenler için ben istiyorum yüklemek ama bu sebeplerden yükleyemiyorum

yazılım güzel sistem güzel n8 simgeleride var sanırım yada yoksa onlarda eklenip daha sade bir versiyonunu yayınlarsanız sevinirim... teşekkürler..
  • Yağ gibi maaşAllah .. eline yüreğine sağlık..

Ndrive yalan oldu.. Canın sağ olsun.. Garmine devam..

Vay 4. sayfa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 21 Aralık 2010; 0:04:34 >
  • Fw güzele benziyor gerçekten ama şu reklam ve açılışın değiştirilmesi yüzünden yüklemek istemiyorum bunun daha sade bir versiyonunu yayınlayamazmısınız? benim gibi düşünen arkadaşlar içinde n8 simgeleride var sanırım...

Daha sadesini bekliyorum..teşekkürler
  • arkadaşım fw muhteşem lakin bir dahakine klasörlerim diye bir dosya yapsan içinde duvar kağıtları ve özel resimlerimizi saklasak tadından yenmez valla
  • quote:

http://s2.dosya.tc/file/RwPqGe/NDrive-PipsYok.rar.html

Bunu yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astirek

quote:

http://s2.dosya.tc/file/RwPqGe/NDrive-PipsYok.rar.html

Bunu yükle

Ben de tam böyle bir şey arıyordum.
    Çalışır umarım.

Düzenleme: Çalıştı. Sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 21 Aralık 2010; 0:19:22 >

• Soneday maalesef bazı arkadaşlar gibi bende de xm tuşu çalışmadı geri kalan herşeyiyle mükemmel olmuş eline sağlık.
    xm müzik tuşunun çalışması için ne gibi bir işlem yapabilirim ?
  • Buray a girmeye saat 23;30 dan beri uğraşıyorum ve size tek şey söyliyim
    bu c6 yı kimse kesinlikle kullanmasın bi kere internetten video izlemeyi bırakın internette gezemiyorsunuz şu anda kendi web tarayıcısndan giriyorum opera login ekranında atıyor
    radyo açıyorum rdstart ramblow zçıyorum restart ota blka restart sinirden deli oldum v52 painkiller döndüm diye kafamı taşlara vuruyorım şı an en iyisi kendi telefonunuzun sürümünü kıllanmak
    ha bu arada telefon kpanmadan önce 12 mb free memory vardı ve sadece opera açıktı
    olmamış kardeşim bu
    çok grreksiz uygulama var ayrıca eliminsekizi diye bişey var açıysun kapatamıyosundiniiz var açıyon kapatanıyon sinirden varya ellerim titriyo tam denk getiremiyorum h
    ayrıca taradığınız yer görünmüyor bi dünya yazdığım şey silindi şindi yatıyorum yoksa cinet geçirecem o derece lanet ettim bu telefonun yazlımını bloktan yapanşara

• quote:

Orijinalden alıntı: byakman

Soneday maalesef bazı arkadaşlar gibi bende de xm tuşu çalışmadı geri kalan herşeyiyle mükemmel olmuş eline sağlık.

Telefona hard format atmayı dene,başka bir sitede çalışıyor diyenler var...Bende hiç sorun çıkartmadı şahsen,yada fwyi kurarken hafıza kartını çıkart...

Bu arada,3 saatte 168 indirme sayısı elde edildi...158 mesaj 2011 okunma sayısı,hepinize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Aralık 2010; 0:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byakman
    Soneday maalesef bazı arkadaşlar gibi bende de xm tuşu çalışmadı geri kalan herşeyiyle mükemmel olmuş eline sağlık.

Arkadaşlar reklam olarak algılanmasım megaloamaniax v3 diye kullandığım bir cfw de xm tuşu sorunu vardı ve orjinal ikonlu temalarda çalışmıyordu. Tema değiştirip bi deneyin bence belki olur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.