Şimdi Ara

Elimdeki Orjinal Windows 7 ürün kodu ile , Windows 10 ' a yükseltme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , 3 sene kadar önce Notebook almıştım .

Üzerinde Windows 7 geldi . Ssd aldığım için recovry ' yi alamadım . ALtında product key yazıyor .

Windows 7 - 8 kullanıcıları , Windows 10 ' a ücretsiz yükseltebilecekmiş . Bunu yapma imkanım var mıdır ? Yapabileceksem nasıl yapabilirim , bilgisi olan varsa söylerse çok minnettar kalırım .

Teşekkürler şimdiden .

• Windows'u lisans anahtarınla kurduysan (product key) tüm güncellemeleri yap.
    Winodws 10 çıktığında sana güncelleme yolu ile gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Windows'u lisans anahtarınla kurduysan (product key) tüm güncellemeleri yap.
    Winodws 10 çıktığında sana güncelleme yolu ile gelecek.

Şu an ki windows çakma windows kardeşim :)

Elimdeki lisansı gösterip windows 10 ' u direk yükleyemeyeceğim sanırım .

Crack ' siz bir home premium indirip kendi keyimi göstererek aktifleştirsem , problem hallolur mu ? Yada aktifleştirirken bir problem çıkar mı , ne dersin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 19 Temmuz 2015; 19:34:03 >
  • Anahtarınız Windows 7'nin sürümüne ait ise o sürümü yükleyin, kurulum sırasında kendi anahtarınızı girin,Aktifleştirmeyi internet üzerinden yapar sorun çıkmaz.Eğer otomatik aktifleştirmezse sistem özelliklerinden aktifleştilirsiniz.
    Tüm güncellemeleri yükleyip Windows 10'un dağıtılmasını bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Anahtarınız Windows 7'nin sürümüne ait ise o sürümü yükleyin, kurulum sırasında kendi anahtarınızı girin,Aktifleştirmeyi internet üzerinden yapar sorun çıkmaz.Eğer otomatik aktifleştirmezse sistem özelliklerinden aktifleştilirsiniz.
    Tüm güncellemeleri yükleyip Windows 10'un dağıtılmasını bekleyin.

Teşekkür ederim dostum .

İnternetten buldum crack siz bir versiyon. İndiriyorum bakayım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.