Şimdi Ara

elimdeki masaüstünü satıp, laptop almak istiyorum bütçe 9-11k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam elimde ryzen 2600, gtx 1050 ti bir kasa var alalı 3 yıl falan oldu, evleceğimden dolayı evde daha rahat olsun diye laptop almak istiyorum, eşim de bu sene kısmet olursa yl başlayacak. en başta huawei d16 tarzı hatta ma m1e falan baktım

neyse işte ama benim oyun oynama ki bir zevkim var, şuan ps4üm var ve yakın zaman da ps5 alabacağım için oyun ihtiyacını rahatça karşılayabileceğim bir laptop lazım. cyperpunk 2077, doom eternal, valhalla vs gibi yeni oyunları en azından 1080p de 40-50 fps oynamak istiyorum. eşim de yl için kullanacağından nispeten hafif olmalı :) evet önerisi olan arkadaş var mı? şimdidden teşeşkkür ederim

bu arada aklımda şu pc var ama ekran kartı sanırım pek güçlü değil  

https://www.hepsiburada.com/msi-thin-gf65837-9sd-intel-core-i7-9750h-8gb-512gb-ssd-gtx-1660ti-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV0000054OBK?magaza=DSM+Teknoloji

• bir de soru sorayım, ps4ü notebooka bağlayabilir miyim? eğer bu tarz bir çözüm varsa monitörümü de satmak satmak sitiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

bir de soru sorayım, ps4ü notebooka bağlayabilir miyim? eğer bu tarz bir çözüm varsa monitörümü de satmak satmak sitiyorum

Hayır hocam malesef laptoplardaki HDMI, sadece dışarı görüntü vermek için.

İlgilenirseniz ilanın var, 13.250'ye düşerim. Soğutucu çantalı RTX 2070 laptop satıyorum.

Garantisi 1 sene daha var. MSI 3 ay ek garanti veriyor ilanda eklemeyi unuttum.

https://forum.donanimhaber.com/satildi--149280687

Onun dışında, Casper ve Monster dışında çoğu laptop alınabilir. YouTube'da incelemelere bakabilirsin. Yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.