Şimdi Ara

Eligium - The Chosen One (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
15.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Orijinalden alıntı: Delling

quote:

Orijinalden alıntı: karga_22

Arkadaşlar Open Beta'da Panda Race aktif olacakmı,bilgisi olan varmı?.Eğer aktifse sırf bunun için oynamak istiyorum

Evet olucak ama sadece erkek pandalar mevcut.

id sifre yazıorum login diyo 10 dan geriye sayıyıo sonra olduğu yerde bkelio bide server oalrak neyi seçicem ?????

Dostum oyun bu çarşamba açılıcak. Şuanda giremezsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karga_22

Arkadaşlar Open Beta'da Panda Race aktif olacakmı,bilgisi olan varmı?.Eğer aktifse sırf bunun için oynamak istiyorum

Evet olucak ama sadece erkek pandalar mevcut.

id sifre yazıorum login diyo 10 dan geriye sayıyıo sonra olduğu yerde bkelio bide server oalrak neyi seçicem ?????

Dostum oyun bu çarşamba açılıcak. Şuanda giremezsin.

Resim yok ama Triple Facepalm yapıoz suan skypda saol panpa.

• lol biraz sıkmıs galiba herkes mmo arayısında bende indiriyorum suan yarın deneyecegim.
  • İndirdim hazır fakat üye olamadım. Beta keyimde yok ne yapmam lazım giremem mi çarşamba günü
  • CBT oynayanlar hangi karakteri tavsiye ederler.PVP ve PVE si zevkli olan hangisi var...
    OVERPOWER(AŞIRI GÜÇLÜ) Karakter varsa söyleyin onu açalım
  • Open Beta'da başlayacaklar kimler ? Beraber bi guild falan kuralım oynayalım hepberaber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince Zuko

Open Beta'da başlayacaklar kimler ? Beraber bi guild falan kuralım oynayalım hepberaber

ben.
    oyun içi nick muhtemelen : Silverhand
  • Benimde Nickim CroxiLex olacak :)
  • kapalı beta hala devam ediyormu arkadaşlar. yarın açık betaya geçicek ama , bugün baya bol vaktim var bakardım biraz.
    edit:redeem key sayfasını kaldırmışlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhand -- 14 Şubat 2012; 10:32:01 >
  • Bende yarın başlayacağım Nick Quarentina
  • Bayan paladin açıp Azshara koyarım içimden pandada açmak geliyor ya bakıcaz artık
  • oyun tam olarak açılma saati bilen var mı? (saat olarak) sitede baktım bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

Bayan paladin açıp Azshara koyarım içimden pandada açmak geliyor ya bakıcaz artık

Panda bildiğim kadarıyla belli bi seviyeye gelince açılıyor yoksa bende onu açacaktım
  • Panda dümdüz açılcakmış Free2Play'de okudum ama ne kadar doğru bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Panda dümdüz açılcakmış Free2Play'de okudum ama ne kadar doğru bilmem

O zaman bi özelliği kalmaz ki pandanın..
  • Niye bi özelliği olsun ki ?
  • zaten millet pandaya abanıcak. ortalıkta abazan panda sürüsü gibi dolanıcaz. female panda da yokmuş ki eyvah eyvah
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverhand

zaten millet pandaya abanıcak. ortalıkta abazan panda sürüsü gibi dolanıcaz. female panda da yokmuş ki eyvah eyvah

pandanın ne artısı var kı yav bu arada saat kaçta açılcağını bilen kimse yok mu?
  • bi özelliği olduundan dğil. ilk defa oynayacağım panda ırkıyla daha önce hiçbir mmo da panda ile oynamadım sanırım herkes için aynı şey geçerli olacak.
    o yzden bi tahmin olarak yazdım herkes pandaya abanıcak diye .
  • At which time will the game officially be launched in OB?
    We understand that many of you are planning on taking a day off to join us at the moment of the OB launch and we look forward to seeing you in-game at 16:00 CET on Wednesday 15th of February

çok ingilizcem yok ama sanırım burada saat - 16:00 demiş fakat bu hangi bölgenin saati onu anlamak lazım. tr saatiyle farklılık gösteriyordur muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.