Şimdi Ara

Elfen Lied(spoiler varmış) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
23.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

quote:

hocam beni çok derinden etkiledi....

Beni de çok derinden etkiledi hocam. 1 hafta felcim artık. Çıkamam bu ruh halinden. Ne zaman hüzünlü, güzel bir şey izlesem hep böyle oluyor

gerçekten bu tarz film vs.. izlediğnde insanı etkisine alıyor bir süre ;)

Almaz olur mu hiç. Özellikle benim gibi dram türünü sevenleri daha da çok alıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beni de çok derinden etkiledi hocam. 1 hafta felcim artık. Çıkamam bu ruh halinden. Ne zaman hüzünlü, güzel bir şey izlesem hep böyle oluyor

Almaz olur mu hiç. Özellikle benim gibi dram türünü sevenleri daha da çok alıyor.

Hocam bu tarz film bulursanız lütfen bana da pm atın haber verin bsy yapın :( bende çok seviyorum dramayi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bu tarz film bulursanız lütfen bana da pm atın haber verin bsy yapın :( bende çok seviyorum dramayi..

Tabi hocam. Bulursam neden olmasın. Siz bulursanız bende beklerim ama

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi hocam. Bulursam neden olmasın. Siz bulursanız bende beklerim ama

Tabiki

• Bana da haber verin lütfen :) Elfen Lied favorilerimden biridir.
  • En sevdiğim animelerden değil ama yine de sevdiğim bir seri. Bence sonuna kadar izleyin, hemen havlu atmayın izlerken.
  • Beni bu kadar etkileyen başka bir anime olmamıştır.Özellikle şu sahneler/Bölümler beni çok etkiledi.

1-)5.Bölüm
    2-)Kaçıncı bölümdü hatırlamıyorum ama genel müdür küçük kızın "işe yaramaz" deyip profösöre öldürme emri veriyordu.O bölümün sonunda kolları bacağı kopuk kızın hiçbir şeyden habersiz tavrı beni neredeyse ağlatacaktı.
    3-)Son bölümün son sahnesi tabi ki.

Ve tabi ki şu müzik ( 3.Müzik -shinkai)

http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/elfen-lied-original-soundtrack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerjackal -- 23 Şubat 2013; 2:03:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pagan_chris

zevkler ve renkler tartışılmaz ama bazılar inatlan ben beğenmedim kimseyede önermiyorum diyorlar sen beğenmediysen bende beğenmek zorunda değilim

kimi savunduğnu anlymadım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thorston -- 12 Mart 2013; 23:36:26 >
  • Abartılan bir anime, bende izledim. Dediğiniz kadar etkilenmedim. Hatta konuyu görmeden önce unuttuğumu bile söyleyebilirim. Güzel bir anime kesinlikle bunu inkar edemem ama çok abartılıyor. Daha iyi yapıtlar var.
  • Konu olarak güzel hoş bir animeydi beğenerek izlemiştim.
  • bence harika bir anime, dram severler için birebir. sadece çizimleri kötü. onun dışında müziği, senaryosu (finali daha iyi olabilirdi) çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 20 Mart 2013; 21:55:56 >
  • Biraz uzun sürdü ama en sonunda dün gece sabaha karşı mangayı bitirebildim. Gerçekten animesine göre daha duygulu, daha hüzünlüymüş. Vaktiniz varsa oturun, okuyun derim. Gösterilmeyen çok şey var. Ayrıca 10. yada 11. bölümden sonra hikaye farklılaşmaya başlıyor. Manganın sonlarına doğru kayış kopuyor zaten. En azından bende koptu. Mutlu sonla bitseymiş iyiymiş ama.. Hikaye aklıma geldikçe hüzünlenirim artık. Olmaz olsun böyle kader...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Biraz uzun sürdü ama en sonunda dün gece sabaha karşı mangayı bitirebildim. Gerçekten animesine göre daha duygulu, daha hüzünlüymüş. Vaktiniz varsa oturun, okuyun derim. Gösterilmeyen çok şey var. Ayrıca 10. yada 11. bölümden sonra hikaye farklılaşmaya başlıyor. Manganın sonlarına doğru kayış kopuyor zaten. En azından bende koptu. Mutlu sonla bitseymiş iyiymiş ama.. Hikaye aklıma geldikçe hüzünlenirim artık. Olmaz olsun böyle kader...

Yaz tatilinde bende denerim ama sınavlar varken olmaz. Sınavda aklımıza gelir aklımız karışır. Tatil gelsin zaten kitap manga anime film yabancı dizi ne varsa dibine vurucam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Biraz uzun sürdü ama en sonunda dün gece sabaha karşı mangayı bitirebildim. Gerçekten animesine göre daha duygulu, daha hüzünlüymüş. Vaktiniz varsa oturun, okuyun derim. Gösterilmeyen çok şey var. Ayrıca 10. yada 11. bölümden sonra hikaye farklılaşmaya başlıyor. Manganın sonlarına doğru kayış kopuyor zaten. En azından bende koptu. Mutlu sonla bitseymiş iyiymiş ama.. Hikaye aklıma geldikçe hüzünlenirim artık. Olmaz olsun böyle kader...

Yaz tatilinde bende denerim ama sınavlar varken olmaz. Sınavda aklımıza gelir aklımız karışır. Tatil gelsin zaten kitap manga anime film yabancı dizi ne varsa dibine vurucam

Zaten benimde finaldi, büttü, tatildi derken uzadı bu kadar. Okunan/izlenen bir eserin arasına bir miktar zaman girince, insanlar o eserden soğuyabiliyor hatta unutabiliyorlar.Yoksa uzun bir boş vakitte, araya iş-güç girmeden okunması en iyisi olacaktır tabi.

• Bu kadar gereksiz, tamamen boş ve gerektiğinden fazla abartılmış bir anime daha olamaz.Hayır Elfen Lied'ı seven 2 insan türü vardır.İlk defa animelere başlamış ve buna Elfen Lied ile başlamıştır ya da ilk defa bu tür bir anime seyretmiştir.Açıkçası ilk animelerimden olmasına rağmen neden hiç sevmiyorum bir de siz düşünün.Zaman geçtikçe benim için kızıl saçlı çıplak bir ablamızın önüne geleni doğradığı bir animeden fazlası olamaz.Animeyi geçtim hadi OST güzel diyeceğim fakat Lilium dışı elle tutulur birşeyi de yok.Açıkçası yıllardır neden bu kadar abartıldığını bir anlasam rahata kavuşacağım fakat yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinoo

Bu kadar gereksiz, tamamen boş ve gerektiğinden fazla abartılmış bir anime daha olamaz.Hayır Elfen Lied'ı seven 2 insan türü vardır.İlk defa animelere başlamış ve buna Elfen Lied ile başlamıştır ya da ilk defa bu tür bir anime seyretmiştir.Açıkçası ilk animelerimden olmasına rağmen neden hiç sevmiyorum bir de siz düşünün.Zaman geçtikçe benim için kızıl saçlı çıplak bir ablamızın önüne geleni doğradığı bir animeden fazlası olamaz.Animeyi geçtim hadi OST güzel diyeceğim fakat Lilium dışı elle tutulur birşeyi de yok.Açıkçası yıllardır neden bu kadar abartıldığını bir anlasam rahata kavuşacağım fakat yok yani.

Sonuna kadar izleyip de beğenmedim diyorsanız diyecek lafım yok ama eğer bitirmeyip yarıda biraktiysaniz kesin devam edin. Son bölüm anlatılmaz. Finale kadar zorla izlemiştim bende ama finalde hersey anlaşılıyor. Süper bir anime bence.

İyi Forumlar

• quote:

quote:

Bu kadar gereksiz, tamamen boş ve gerektiğinden fazla abartılmış bir anime daha olamaz.Hayır Elfen Lied'ı seven 2 insan türü vardır.İlk defa animelere başlamış ve buna Elfen Lied ile başlamıştır ya da ilk defa bu tür bir anime seyretmiştir.Açıkçası ilk animelerimden olmasına rağmen neden hiç sevmiyorum bir de siz düşünün.Zaman geçtikçe benim için kızıl saçlı çıplak bir ablamızın önüne geleni doğradığı bir animeden fazlası olamaz.Animeyi geçtim hadi OST güzel diyeceğim fakat Lilium dışı elle tutulur birşeyi de yok.Açıkçası yıllardır neden bu kadar abartıldığını bir anlasam rahata kavuşacağım fakat yok yani.

Sonuna kadar izleyip de beğenmedim diyorsanız diyecek lafım yok ama eğer bitirmeyip yarıda biraktiysaniz kesin devam edin. Son bölüm anlatılmaz. Finale kadar zorla izlemiştim bende ama finalde hersey anlaşılıyor. Süper bir anime bence.

İyi Forumlar

Sonuna kadar izledim.Nickinizdende anlaşılıyor fanı olduğunuz fakat daha çeşit çeşit animeler izledikçe Elfen Lied'ın bir değeri kalmıyor açıkçası.Ne kadar eksik, mantık hatalarıyla dolu bir yapım olduğunu anlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashina -- 30 Mart 2013; 18:25:37 >

• quote:

quote:

quote:

İyi Forumlar

Sonuna kadar izledim.Nickinizdende anlaşılıyor fanı olduğunuz fakat daha çeşit çeşit animeler izledikçe Elfen Lied'ın bir değeri kalmıyor açıkçası.Ne kadar eksik, mantık hatalarıyla dolu bir yapım olduğunu anlıyorsunuz.

Yok hocam çok sevdiğim bir anime değil fakat bir şekilde etkiliyor insanı. Eğer yeni bir anime arıyor iseniz kesinlikle rurouni kenshin 'i izlemenizi tavsiye ederim. Felsefe ye biraz ilginiz varsa ve ana karakteri sağlam bir seri arıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz. Hani hiç anime izlemeyen biri bile bu animeyi izlemeli. Drama aksiyon romantik Komedi. Bir araştırın derim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi Forumlar

Yok hocam çok sevdiğim bir anime değil fakat bir şekilde etkiliyor insanı. Eğer yeni bir anime arıyor iseniz kesinlikle rurouni kenshin 'i izlemenizi tavsiye ederim. Felsefe ye biraz ilginiz varsa ve ana karakteri sağlam bir seri arıyorsanız kesinlikle izlemelisiniz. Hani hiç anime izlemeyen biri bile bu animeyi izlemeli. Drama aksiyon romantik Komedi. Bir araştırın derim :)

Biliyorum biliyorum özellikle 4 bölümlük OVA'sını baya bir övüyorlar yine de önerin için teşekkür ederim.

• quote:

kinoo

Önemli değil :)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.