Şimdi Ara

ELEX PS4 (ANA KONU) Open World/RPG - 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz gün Nordic Games’in başlattığı geri sayım bitti ve Piranha Bytes’ın hazırladığı Bilim-kurgu RPG oyunu Elex duyuruldu.

Post apokaliptik bir evrende geçecek olan Elex, bizim seçimlerimiz üzerinden şekillenecek bir yapım olarak hazırlanıyor. Nordic Games, Elex ile ilgili olarak “Şimdiye kadar ki en heyecan verici proje,” yorumunu yaptı.

“Elex oldukça kesin, karanlık, beklenmedik ve kompleks bir oyun olacak, ve ona şimdiden aşık olduk” diyen Nordic’in yapımcı yönetmeni Reinhard Pollice, “Oyun ile ilgili detaylı bilgileri GamesCom 2015’e sakladıklarını belirtti.

Elex büyük ihtimalle 2016’nın ilk çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

ELEX PS4 (ANA KONU) Open World/RPG - 2016

KAYNAK : IGNhttp://www.ign.com/articles/2015/07/02/nordic-games-reveal-eclectic-new-open-world-rpg-elex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloo. -- 8 Temmuz 2015; 2:13:29 >

• Konu hayırlı olsun kardeşim,güzel haberleri bekliyoruz senden
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, yeni haberler geldikce aninda paylasirim
  • heycanla bekliyoruz pb yaparda oynamazmıyız
  • ilk defa duydum ismini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

heycanla bekliyoruz pb yaparda oynamazmıyız

Gotchic ve ilk risen iyi oyunlardi, 2 ve 3'de biraz batirdi bakalim bunda ne yapicak bende merakla bekliyorum

Ayrica : Risen 3 ps4'e de gelicek Enhanced Edition olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

heycanla bekliyoruz pb yaparda oynamazmıyız

Gotchic ve ilk risen iyi oyunlardi, 2 ve 3'de biraz batirdi bakalim bunda ne yapicak bende merakla bekliyorum

Ayrica : Risen 3 ps4'e de gelicek Enhanced Edition olarak

risen 3 ü ben ps3 de bile sevmiş adamım ya fark etmez bana.Risen 1 i beğenememiştim pek ama.Yinede piyasada böyle sağlam rpg eksikliği var iyi olur ya.
  • Biz ne " şimdiye kadar en heyecan verici " oyunlar gördük umarım çıkmaya yakın sönmez .

Rpg türünde bir açlık var evet
  • oyun yarın çıkıyor sonunda bekliyorum, piranha bytes bakalım ne kadar geliştirmiş kendini
  • Cok dandik duruyor animasyonlar vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok kötü bir zamanda çıkıyor,büyük yapımların arasından sıyrılıp iyi bir satış miktarına ulaşması zor ayrıca listemde olmasına rağmen videolarının çok umut vermediğini düşünüyorum umarım yanılırım.
  • Bilimkurgu rpg kolay kolay çıkmıyor ben herşekil deneyeceğim son e3 2017 videolarında fena durmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu oyunu oynayan bir kaç bilgi paylaşsa ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.