Şimdi Ara

eleştirdiğinizi yaptığınızın farkına varın artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • din tartışmaları burada yapılıyor onun için buraya yazayım
    dine ve Allaha hakaret eden güruhun ülke gündeminde devamlı tekrarladıkları bir şey var. bunca zaman anlattık faydası yok.
    düşünemedikleri ise sadece kendilerine değil, tüm insanlık alemine anlatılanı görmek istemedikleri için yaratıcıyı görememiş olmaları.

siz seçin hangi körlük daha büyük

nasıl yaparsa yapsın bir şeyler yapmış olanın olmamış sonucunu göremeyenin körlüğü mü

yapılan sapıklıklar sonucu yerin dibine geçirilmiş onca kavmin kalıntılarını görmek istemeyen mi

not: burada siyaset tartışmak istemiyorum. siyasi cevapları görmezden geleceğim. trolmuş maaş alıyormuş gibi zırvalar da zerre enterese etmiyor. sadece yaratıcıya olan inancı çürütmeye çalışanların inacının yanlışlığı ve bu yanlışlık sonucu takılan at gözlüğüne dikkat çekmeye çalışıyorum

• Ironide olsa mantikli bi konu actigina sahit olduk allah sukur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şeytan seni neyle kandırdı bilmem ama forum sorumlusu sensin galiba

bir de olmadığına inandığına şükür
    efendini irrite etmeye çalışmak da tam senlik
  • Sen de artık Uçan Spagetti Canavarı'nın gerçek tanrı olduğunu kabul et. Edemiyorsan da saygı göster.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt042

şeytan seni neyle kandırdı bilmem ama forum sorumlusu sensin galiba

bir de olmadığına inandığına şükür
    efendini irrite etmeye çalışmak da tam senlik
    72+1 huri

Aktarmasiz cennet bileti

Ayda 1 kez Balik izgara izni..

Ile kandirdi..

Ya seni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 20 Eylül 2018; 14:50:16 >
  • webbie kullanıcısına yanıt
    karşımdakinin üslubu değişmedikten sonra saygısızlığım yok. kim neye inanırsa inansın sonucu kendini bağlar. benim çabam helak olan kavimlerin yaptıklarını yapmaya başlayan topluma hatırlatmada bulunmak

ibret alınsaydı hiç tekerrür eder miydi tarih
  • peşinen aldıklarımın hakkını veremezken üstüne bir şeyler isteyecek kadar küstah olamadım

lafım kendime ne sen ne de bir başkası üstüne alınmasın sonra saygısız diyorlar önceden belirteyim de
  • quote:

karşımdakinin üslubu değişmedikten sonra saygısızlığım yok. kim neye inanırsa inansın sonucu kendini bağlar. benim çabam helak olan kavimlerin yaptıklarını yapmaya başlayan topluma hatırlatmada bulunmak

ibret alınsaydı hiç tekerrür eder miydi tarih
    Bak şimdi;

- Karşına biri çıksa ve sana "Ben karpuz tapıyorum. Bundan sonra karpuz gördüğün yerde müziğin sesini kısacak ve ona Hazreti Karpuz diyeceksin." dese, muhtemelen yüzüne karşı dalga geçersin.
    - Karşına 100 kişi çıksa ve sana aynı şeyleri söylese ve bu sözlerin tersini yaparsan seni döveceklerini söyleseler, muhtemelen oradan uzaklaşır ama başka yerlerde, yani kalabalık olmayan ortamlarda dalganı geçersin.
    - Karşına 1 milyon kişi çıksa ve aynı şeyi söylese ve bu sözlerin tersini yaparsan senin kafanı keseceklerini söylese, muhtemelen sadece aile içinde o adamlarla dalga geçersin.

Ama sonuçta, o adam senin gözünde dalga geçilecek kadar mantık dışı davranan biridir.

Sen bizden beklentilerini neden yüksek tutuyorsun ki? Seni o adam ya da adamlardan farklı kılan ne var?

• webbie kullanıcısına yanıt
    farkım
    zandan sakının çünkü zannın çoğu zarardır diyene iman etmişim ve yargılarımı da ona göre veririm

karpuza tapabilir ben onunla ne olursa olsun dalga geçemem. geçersem o kişiye inancımla dalga geçme hakkı vermiş olurum Allah ile dalga geçilmesine sebep olmanın hesabıyla karşılaşırım

her ne kadar yazı ortamı da olsa bazen düşüncesizce yazılarım oluyor ve özür dilemesini de biliyorum. özür dilemekle bir tarafım eksilmez ve gocunmam da
  • quote:

peşinen aldıklarımın hakkını veremezken üstüne bir şeyler isteyecek kadar küstah olamadım

lafım kendime ne sen ne de bir başkası üstüne alınmasın sonra saygısız diyorlar önceden belirteyim de
    Olmayandan istemiyorum ki..

Olandan..sen onu bilmezsin..senin bildigin allah kadar..

• lafım kendime dedim üstelik niye kendine alındın ki

sordun ya seni neyle kandırdılar diye bir şey istemeye yüzüm yok demek istemiştim ama sen anladın da her zamanki gibi anlamamazlıktan geldin
  • quote:

lafım kendime dedim üstelik niye kendine alındın ki

sordun ya seni neyle kandırdılar diye bir şey istemeye yüzüm yok demek istemiştim ama sen anladın da her zamanki gibi anlamamazlıktan geldin
    Yuzin istemeye yetmiyorsa burda sabah aksam fin ahlak sovalyeligi yapiyoreun.

Senin camide veya seccadenle basbasa olman gerekmiyor mu..

• bildiğin tek ibadet şekli namaz
    kalkmış islamı bildiğinden dem vuruyorsun.
    git sen ramlarını say arkadaşım belki becerirsin

niye insanın uslubunu bozmak için bu kadar efor sarfediyorsun
    kaç defa söyledim takılma bana hayatını yaşa birbirimize faydamız yok etkimiz yok
    birileri kafana silah dayadı da söyleme diye de tehdit mi ettiler
  • Namaz dinin diregidir..

• vav üstadım şeyhim ........

ne allameymişsin de ben kadrini bilememişim yafffff
  • quote:

vav üstadım şeyhim ........

ne allameymişsin de ben kadrini bilememişim yafffff
    Canimsin..

• işine geleni nasıl da olduğu gibi anlıyorsun ama zerre kadar sevilmediğini yazdığım mesajın üzerinden daha çok zaman geçmedi hatırlatırım
  • quote:

işine geleni nasıl da olduğu gibi anlıyorsun ama zerre kadar sevilmediğini yazdığım mesajın üzerinden daha çok zaman geçmedi hatırlatırım
    Benim sevmedigim beni sevmis sevmemis..

• geriye ucuz popilizm kalıyor

ne kadar şart görünse de ifade kullanmayacağım
  • quote:

geriye ucuz popilizm kalıyor

ne kadar şart görünse de ifade kullanmayacağım
    Sükunet saygi gordukce surdurulmel..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.