Şimdi Ara

Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
6
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah Android 5.0 Cift hatli. Hafiza karti slotlu.

Sifir.

USB kart okuyucu, 1 adet ekran jelatini, dokunmatik hediyemdir. Dokunmatik hassasiyet yaması yapılıp gönderilecektir.

Cihaz gerçekten çok seri çalışıyor. Dokunma performansi cok iyi.
    Yeni nesil MTK67XX serisi işlemciler olmuş diyebilirim.
    Isınma yok grafik performansı çok iyi malzeme kalitesi yuksek elde tutuş hisi oturakli. ekrani net. Fiyat performans krali olmus cihaz. Mtk6592 ile kiyaslamayin.

İsteyene Android 5.0 lollipop güncellemesi yüklü gönderilecektir.

S3 mini parasina 10 numara cihaz

470TL

http://www.elephone.hk/p6000.html

Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL Elephone P6000 64 Bit MTK6732 Mali T760 Gpu. 13Mp 5 inch. 2gb RAM 2700Mah 470 TL
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 12 Haziran 2015; 9:31:34 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Gercekten Cok guzel bir telefon.hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvalah

• pm
  • Fotoğraf kalitesi nasıl? Özellikle Samsung Galaxy S2 / S3 ile kıyaslandığında ne durumda?
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    İnceleme videosunda alt panaldeki tuşların ışıkları yanmıyor.
  • Fotoğraf kalitesi aynı fiyat aralığındaki cihazlardan çok daha iyi. s3 ile yan yana denemedim. cep telefonu sonuçta en iyisi olsa ne kadar çekebilirki

Hangi video bilmiyorum ama ortadaki home tuşunun ışıklımı diye soruyorsan evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 27 Mart 2015; 11:51:36 >

• ozankardes kullanıcısına yanıt
    Evet home tuşu sürekli açık fakat diğerleri tuşlar aktif değil. İnternette gösterilen Video cekme performansı güzel 31bin+ antutu skoru var. Asphalt ı kasmadan oynuyor. Ama bunlar dışında bildiğimiz pek birşey yok. Biraz acıklayıcı olup cihazı bizzat satmadan önce kendiniz kullanıp buraya samimi yorumlarınızı yazsanız bizim için de sizin için de faydalı olur.
  • Renk ne hocam birde cihaza ait resim eklerseniz daha aciklayicinolur.

• Zenfone 5 ile takas düşünürseniz pm ile ulaşın

• pm
  • P.M.

• s3 mini nedir ya,,,,,,,,, samsungun işi beş para etmez telefonları kakalamak
    o özellikler o para etmez...................... bu telefon s3 miniyi 2 ye katlar o yüzden kıyaslamayın bile
    s3 ün tek bariz farkı ekranın amoled olması (gördüm soluk ve cansız bir ekran, ışıktan da kısmışlar az pil harcasın diye)
    4" ekran ve 1500 ma bataryası var s3 ün, dediğim gibi sadece kamerasına bakıp tercih etmeyin bir telefonu
    donanım ve batarya çok önemli
  • Aynı cihazdan arkadaştan aldım,cihaz gerçektende fiyatına göre çok iyi,yaklaşık bir aydır eşim kulllanıyor ,tavsiye edeceğim bir cihazdır.
  • ***Æ*** kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.

• iyi günler hocam cihaz satıldımı duruyorsa hemen alınıcak taraımdan pazar gunune
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemik54

iyi günler hocam cihaz satıldımı duruyorsa hemen alınıcak taraımdan pazar gunune

İyi gunler. Ayni cihazdan ara ara getirtip ayni ilani kullaniyorum. 1 adet cihaz var elimde hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 13 Haziran 2015; 9:25:55 >

• Buna imei değişimini kesin halledebilecek biri varsa irtibat kurmasını rica ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.