Şimdi Ara

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam elektrik de yenilenebilir enerji çalışmaları vb. sebebiyle her zaman geçerli olabilir bence ama sanki benim aklımı itü'de okumak biraz karıştırdı . Ama %90 ehm yazacağım

• İmza olayına niye takılıyorsunuz ki bilgisayar mühendisliğinin de imza yetkisi yok, zaten bilgisayar alanına yönelmek istiyorsan da imzaya hiç ihtiyacın yok. YTÜ ehb bence iyi bir tercih .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Xp W kullanıcısına yanıt
    Bölümleri araştırdıkça o kadar çok detaya takılır oldum ki ama sanırım sonunda kararımı verdim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbuttrue0 -- 15 Ağustos 2021; 7:30:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sadece elektrik okumak mantıksız geliyor. Ayrıca bu bandda benimde gideceğim gazi EE (ingilizce)'yi dusunmeni tavsiye ederim. Arkadasimin abisi gazi EE den mezun 5 yıldır ASELSAN'da çalışıyor birçok ülke gezdi ve uzman doktor kadar belki daha fazla maaş alıyor. YTÜ ehm açıkçası sadece Erasmus imkanı için yazmak isterdim. Ben çok derin araştırmalar yaptım gazi EE İng daha avantajlı geldi. (Sıralamam 14k)

• İyimserserii İ kullanıcısına yanıt
    Hocam sıralamanız için tebrik ederim. Gazi ee'yi ben de düşünmüştüm fakat okul hakkında okuduklarım (ne kadar doğru bilmiyorum ama bu kadar insan yazmışsa haklılık payı vardır bence) kafamı karıştırdı.

Ama eminim ki sizin de dediğiniz gibi başarılı bir bölümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbuttrue0 -- 15 Ağustos 2021; 13:53:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sadbuttrue0 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

ya hocam herkes 30 yıllık saçma bir muhabbeti açıp duruyor. Herkes tutturmuş bir ülkücüler, ccc vs. Gazi müh. fakültesinde hem öyle olaylar yok hem de siz istemezseniz sizi kolunuzdan tutup götürecek halleri yok ya. İnanılmaz abartılıyor bu durum. Siyasi bir grup ve ve her ünide farklı görüşteki siyasi oluşumlar olması normal, ODTÜ dahil. Siz eğitimine bakın, adamlar gelmiş 100 yıllık üniversiteye laf atıyorlar

• Bence Gazi EE (İng)'yi de digerleriyle birlikte göz önünde bulundurmalısın

Okul hakkında ne okuduğuna dair bir fikrim yok fakat bence Gazi EE'yi hele ki bu sıralamada bulmuşken tercih etmen kendine yapabileceğin iyiliklerden biri olma ihtimali yüksek. Ankara'da okumaktan çekinmiyorsan bence kararlarını tekrar gözden geçirmelisin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyimserserii -- 15 Ağustos 2021; 20:14:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.