Şimdi Ara

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
748
Cevap
14
Favori
39.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden tahtakale daha iyiydi şimdi ise aşırı cahil kendini akıllı zanneden bir sürü insan ben gidiyorum evet fakat kendimi eğlendirmek için iyi oluyor :-) fakat arka sokaklar da bazı han lar var toptan satış yapan lar var onları bulmak lazım hoş onlar da tam bilgi sahibi değiller ama olsun biraz daha medeniler nispeten... doğu bank a gittim 2 nci kat i bir gezeyim dedim daha önce oradan t9 atomizer almıştım sevmiştim de bir baktım kanger t3 ama marka yazmıyor fakat bire bir ne kadar bu dedim 15 tl dedi hemen kaptım:-) bilgileri yok. ben olsam taklit bile olsa 30 tl derim.
    20tl ye c6 alırsınız batarya şans olur bana görseniz şu var bu var diye nasıl zıplıyorlar hoş daha önce bende bu kazığı yedim 60tl ye şimdi intikam saati:-) :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 22 Nisan 2013; 12:47:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

eskiden tahtakale daha iyiydi şimdi ise aşırı cahil kendini akıllı zanneden bir sürü insan ben gidiyorum evet fakat kendimi eğlendirmek için iyi oluyor :-) fakat arka sokaklar da bazı han lar var toptan satış yapan lar var onları bulmak lazım hoş onlar da tam bilgi sahibi değiller ama olsun biraz daha medeniler nispeten... doğu bank a gittim 2 nci kat i bir gezeyim dedim daha önce oradan t9 atomizer almıştım sevmiştim de bir baktım kanger t3 ama marka yazmıyor fakat bire bir ne kadar bu dedim 15 tl dedi hemen kaptım:-) bilgileri yok. ben olsam taklit bile olsa 30 tl derim.
    20tl ye c6 alırsınız batarya şans olur bana görseniz şu var bu var diye nasıl zıplıyorlar hoş daha önce bende bu kazığı yedim 60tl ye şimdi intikam saati:-) :-)

adamın bozuk diye bana verdiği piller sağlam çıktı bu arada şarjı yokmuş şarj ettim canavar gibi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

Kalp doktoru oldugunu yazmistim ama okumada zorluk var sanirim tavsiye ederim dunyagöz.com

evet körüm, okumada zorlukta çekiyorum. ama normal sigaranın elektronik sigaran daha az zararlı olacağını düşünecek ve inanacak kadar beyinsiz değilim. senden daha şanslıyım, göz konusunda tıp çok ilerdi ama şimdiye dek başarılı bir beyin nakli henüz yapılmadı bildiğin kadarıyla. Ümidini yitirme, tıp ilerliyor.

Ugrasamam senin gibilerle bana müsade

• quote:

fikret gözükmüyo ortalıklarda hiç. ya yeni bişey icat ediyor yada yenge elektronik oklavayı icat etti

Saklandim bakalim beni hatirlayacakmisiniz diye::) yok yeni bi icat pesinde degilim çünkü birebir sigara boyutunda ve kaliteli duman cikaran biseyi yapmak benim icin bu işin nirvanasıydı ki onuda yaptım,bundan sonra her boyutta e-sigara yapmak benim için çocuk oyuncağı,ama simdi yanimda taşıyabilecegim ve e-sigarami hemde cep telefonumu şarj edebilecegim bi batarya sistemi yapiyorum.Foruma giremedim iki gundur isler yogundu ondan dolayi,bu arada sizlere bi soru,bogazinizda dolgunluk hissi oluyomu sizlerinde,ya bugun e ssigara kullanan baska bi arkadaslada konustumda oda ayni sorundan sikayetci,varmi bunu yasayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: fikretdagdelen

quote:

fikret gözükmüyo ortalıklarda hiç. ya yeni bişey icat ediyor yada yenge elektronik oklavayı icat etti

Saklandim bakalim beni hatirlayacakmisiniz diye::) yok yeni bi icat pesinde degilim çünkü birebir sigara boyutunda ve kaliteli duman cikaran biseyi yapmak benim icin bu işin nirvanasıydı ki onuda yaptım,bundan sonra her boyutta e-sigara yapmak benim için çocuk oyuncağı,ama simdi yanimda taşıyabilecegim ve e-sigarami hemde cep telefonumu şarj edebilecegim bi batarya sistemi yapiyorum.Foruma giremedim iki gundur isler yogundu ondan dolayi,bu arada sizlere bi soru,bogazinizda dolgunluk hissi oluyomu sizlerinde,ya bugun e ssigara kullanan baska bi arkadaslada konustumda oda ayni sorundan sikayetci,varmi bunu yasayan?

dolgunluk hissi derken nasıl yani pek anlayamadım, boğaz vurumumu yoksa rahatsız edici bir şekilde kuruluk vs gibi bişeymi?

• quote:

quote:

hocam PG alerjisi yaygın bir durum. PG ağırlıklı sıvı kullandınız mı ? tarif ettiğiniz durum benziyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: sg888

quote:

quote:

hocam PG alerjisi yaygın bir durum. PG ağırlıklı sıvı kullandınız mı ? tarif ettiğiniz durum benziyor..

Yok kardes pg hic kullanmadim diyebilirim,hep vg kullaniyorum,marka olarak dekang ve flavourart kullaniyorum.bunlarin icinde belli oranda pg bulunuyor % 20 oraninda bunu sizde biliyorsunuz ,ama herkeste oluyormu onu cozemedim.

• neofobic
    Kardes nasil anlatsam bilemiyorumki,hani genizde devamli bi balgam varmış gibi bi his var,sanki tam küçük dilin bulundugu bölge hafif daralmış gibi bi his var.anlatmak zor biraz ama iste gırtlakta dolgunluk diyebiliyorum buna.yani likitin bogaz vurumu falan degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikretdagdelen -- 23 Nisan 2013; 0:59:17 >
  • quote:

neofobic
    Kardes nasil anlatsam bilemiyorumki,hani genisde devamli bi balgam varmış gibi bi his var,sanki tam küçük dilin bulundugu bölge hafif daralmış gibi bi his var.anlatmak zor biraz ama iste gırtlakta dolgunluk diyebiliyorum buna.yani likitin bogaz vurumu falan degil.

Normal sigara içimi sırasında marka değiştirdiğimiz zaman 2 hafta öksürük ve boğaz hassasiyeti yapabiliyor. E-sigaraya geçildiğinde ilk başlarda yaşanan boğaz kuruluğu ve öksürük durumlarının çoğu bundan kaynaklanmaktadır ama nadiren PG alerjisi olan kişiler de olabiliyor, bu durumda biraz içime ara vermek, boğazın alışmasını beklemek genelde sorunu çözer.

bir de aft olabiliyor, ben de olmuştu .. Çok uzun yıllar sigara içildikten sonra Sigarayı bırakmanız ile ağız içindeki bakteri dengesi bozuluyor (daha doğrusu sigara sebebi ile bozulmuş olan bakteri dengesi, sigarasız duruma alışıp normale dönmeye çalışıyor) Vücut yeniden ağız içerisindeki bakteri yapılanması yaptığından ufak yara ve aftlar –uçuk görülebilir, normaldir. Normal aft tedavisi işe yarar.

• neofobic
    anla ışte neden çalışmıyor diye bile bakmaya akıl edemiyorlar :-)

• quote:

neofobic
    Kardes nasil anlatsam bilemiyorumki,hani genizde devamli bi balgam varmış gibi bi his var,sanki tam küçük dilin bulundugu bölge hafif daralmış gibi bi his var.anlatmak zor biraz ama iste gırtlakta dolgunluk diyebiliyorum buna.yani likitin bogaz vurumu falan degil.

yok yok çok iyi anladım seni çünkü aynısı bende de olmuştu. hatta arasıra oluyor halen. sanki boğazın tıkanmış, ciğerlerin dolmuş gibi hissediyorsun. sanki 1 paket sigarayı 1 saatte içmişsin gibi oluyor. aynısı bende de oldu. atomizeri ve likitini değiştir hocam. birde çok sık arka arkaya çektiğinde oluyor. ama atomizerde tortu birikmişse oda çok rahatsız eder.
  • quote:

neofobic

yok orda baktı çalışmayanları verdi. ama şarjının olmama ihtimalini düşünmedi. elinde 150 200 tane arızalı pil varmış. acaba gidip 2 liradan alsammı
  • quote:

quote:

neofobic

yok orda baktı çalışmayanları verdi. ama şarjının olmama ihtimalini düşünmedi. elinde 150 200 tane arızalı pil varmış. acaba gidip 2 liradan alsammı

aslında mantikli da ne yapacak sın nasıl değerlendirilebilir ki ?

• hayırlı olsun arkadaşlar bende diğer sayfaya bakıyorum birkaç gündür gelen giden yok ne oldu dedim yoksa toplu bir zehirlenme filan mı ?
  • quote:

quote:

quote:

neofobic

aslında mantikli da ne yapacak sın nasıl değerlendirilebilir ki ?

mesela sadece içindeki devreye ihtiyacı olan oluyor. yada kafaya yada sadece tüpüne. yedek parça olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum. çünkü adam al vereyim tamir et madem öle dedi. ama karşılıklı menfaatleri konuşmak lazım bilmiyorum.

• hocam ben de bu işte yeniyim.siparişlerim verdim bekliyorum.acaba sizin şu ev yapımı likidleri kendim nasıl yaparım.yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamimar

hocam ben de bu işte yeniyim.siparişlerim verdim bekliyorum.acaba sizin şu ev yapımı likidleri kendim nasıl yaparım.yardımcı olur musunuz?

birinci sayfada kendi yaptığım likitin oranlarını yazmıştım. ondan esinlenerek yapabilirsin. malzemeyi oksilab dan aldım kendim gidip. aromalarıda eminönünde pasta malzemeleri satan bi yerden aldım. aromaların markası ffc, google da aratarak da online satan yerler bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

hayırlı olsun arkadaşlar bende diğer sayfaya bakıyorum birkaç gündür gelen giden yok ne oldu dedim yoksa toplu bir zehirlenme filan mı ?

Aman ha şimdi birileri çıkar e-sigara zehirliyormuş. Der dilden dile gider

• quote:

Orijinalden alıntı: ishan

quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

hayırlı olsun arkadaşlar bende diğer sayfaya bakıyorum birkaç gündür gelen giden yok ne oldu dedim yoksa toplu bir zehirlenme filan mı ?

Aman ha şimdi birileri çıkar e-sigara zehirliyormuş. Der dilden dile gider

aynen millet olarak birin üstüne bin katmaya çok meraklıyız. bu arada diğer forumda döktürüyosun bakıyorum, likitleri bırakamıyorum falan

• Kötü değil ki diğer kullandıklarımdan daha güzel hakkını vermek lazım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.