Şimdi Ara

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
748
Cevap
14
Favori
39.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sg888

hocam başlığı düzeltme şansınız var mı ...

"Elektronik Sigara Yaraları " olmuş... "yarar" yapmak lazım.. millet yara çıkıyor içince sanmasın.. bizim insanlar çabuk inanıyor biliyorsun.. dedikodu mekanizması da iyi işliyor ...

eywallah serhat hocam düzelttim, hiç farketmemişim, senden başkasıda farketmemiş
  • Büyük bir hevesle beklediğim Joyetech Eroll bugün elime ulaştı. Yanında 2 adet Dekang USA Mix 11mg lık likitlerle birlikte.

Fakat bende biraz hayal kırıklığı oluşturdu. Zira çok az duman çıkartıyor ve kesinlikle normal sigara gibi boğazı doldurmuyor.

Acaba likitle ilgili bir sıkıntı mıdır?

İzlediğim videolarda bu Eroll ile ortalığı dumanla kaplıyordu içenler

Yarım saat oyalanıp arkasından normal sigaramı yakmak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

Hele 1 likit ler gelsin 1 onları da deneyelim bakalım nasılmış.. Ben inanmaktan kanmakdan ziyade zevk alarak içmek istiyorum ve şu zamana kadar da ictiklerimden tamam budur işte dediğim çıkmadı 1 sürü de paralar harcadım harcıyorum da 1 tek bu sigaradan keyif alayım diye ama nedense hala beğendiğim likit tadını bulamadım bulmak için harcıyorum ben sigara aramayan 1 kişiyim yani tiryakisi olan 1 kişi değilim e-sigara benim hobim oldu ve bu uğurda son noktaya da gidecem.. Dekang için tütün ile vişne güzel oluyor dediler onu da denedim o da olmadı nedense boğazımı çok kuruttu lafın kısası her gün yorum ve istekleri okuyorum galiba gelecek olan likitler en azından 3 tanesi istediğim olacak diye düşünüyorum bakalım yaşayacağız ve göreceğiz

ben sana bir karışım önereyim. bende çok denedim birçok likit karıştırdım, şimdiye kadar en iyi iki karışımım var. birtanesi number5 5/3 oranında, vanilla 5/2 oranında karıştır. çok baskın değil ama çok hoş dengeli bir aroması oluyor. number5 bulamazsan carmen yada hill de olur. ikinci seçenek te çukulata ve hill blend karışımı 5/3 e 5/2 oranında. Tüm likitler içerisinde birtane joker likitim var oda mint. bunu hangi likite koyarsan koy yakışıyor. 5/1 oranında istediğin likite karıştır çok hoş ferahlık veriyor. ama saf 100% olarak hayatta içilmez tek başına. tek içilebilecek aromalı likitlerden de 18 vg muzu öneririm. sevmediğim likitler ise pitaya, karpuz, böğürtlen, elma, sakız. merak ettiklerim, mocha, mandalina, fruit mix, redbull.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

bu arada yarın öğlen karaköye gidicem, orada ego-t mod bulabileceğim yer varmı. yada şuraya git orada parçalar ucuzdur diyebileceğiniz biyer.

tahtakaleye git direk ego pil al 15 veya 20 tl

e-bay dan güzel piller buldum attım sepete duruyor. yarın güzel modlar bulursam alıcam pilleride sipariş geçicem. ama 18650 lik hazır bi budy bulursam alırım ego için. çok para vermek istemiyorum çünkü bir süre sonra merak edip içini açıyorum bakıyorum, pillerini falan değiştiriyorum. bozarsam pahalı olunca içim cızlıyor, ama ucuz ürünse pek umursamıyorum bozsamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Büyük bir hevesle beklediğim Joyetech Eroll bugün elime ulaştı. Yanında 2 adet Dekang USA Mix 11mg lık likitlerle birlikte.

Fakat bende biraz hayal kırıklığı oluşturdu. Zira çok az duman çıkartıyor ve kesinlikle normal sigara gibi boğazı doldurmuyor.

hiçbi e sigara likiti normal sigaranın verdiği hissiyatı ve gerçek marlboro parliament vs. tadını vermez. esigaralara özellikle erolla normal sigara muamelesi yaparsanız ağzınıza likit gelir, likit akıtır ve bozulup 1 hafta sonra elinizde kalır.

sizdeki liktten duman az çıkıyoza pg olabilir. eğer vg ise ve duman yine az çıkıyosa daha hafif ve uzun çekişler yapmanız gerekir...

• quote:

quote:

quote:

bu arada yarın öğlen karaköye gidicem, orada ego-t mod bulabileceğim yer varmı. yada şuraya git orada parçalar ucuzdur diyebileceğiniz biyer.

e-bay dan güzel piller buldum attım sepete duruyor. yarın güzel modlar bulursam alıcam pilleride sipariş geçicem. ama 18650 lik hazır bi budy bulursam alırım ego için. çok para vermek istemiyorum çünkü bir süre sonra merak edip içini açıyorum bakıyorum, pillerini falan değiştiriyorum. bozarsam pahalı olunca içim cızlıyor, ama ucuz ürünse pek umursamıyorum bozsamda.

ucuz ışte pil in üstündeki elektronik devreyi kullan istemiştin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ucuz ışte pil in üstündeki elektronik devreyi kullan istemiştin..

heee tamam ama bende bozduğum pillerin devreleri var, parçaları ayrı ayrı saklıyorum lazım olur diye. birde heaven gift te dıy parçalar mevcut ucuza. ihtiyaç arz ederse burdan da sipariş edebilirim. linklerini vereyim belki birilerine lazım olur. kanthal ve nichrome coil, wick, connector, mesh falan var. linkler aşağıda.

http://www.heaven-gifts.com/product-319.html
    http://www.heaven-gifts.com/product-334.html
    http://www.heaven-gifts.com/product-598.html
    http://www.heaven-gifts.com/gallery-138.html

• quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Büyük bir hevesle beklediğim Joyetech Eroll bugün elime ulaştı. Yanında 2 adet Dekang USA Mix 11mg lık likitlerle birlikte.

hiçbi e sigara likiti normal sigaranın verdiği hissiyatı ve gerçek marlboro parliament vs. tadını vermez. esigaralara özellikle erolla normal sigara muamelesi yaparsanız ağzınıza likit gelir, likit akıtır ve bozulup 1 hafta sonra elinizde kalır.

sizdeki liktten duman az çıkıyoza pg olabilir. eğer vg ise ve duman yine az çıkıyosa daha hafif ve uzun çekişler yapmanız gerekir...

aynen katılıyorum sana, e-roll bana oyuncak gibi geliyor, şu 4 dolara satılan sigara boyundaki sigaraya benzeyen çakma e-cig lerin birazdaha büyüğü. hele o likitin dilin ucuna geldiğinde bıraktığı acı iğrenç tad tiksindiriyor insanı. bunlarda yoğun duman için yavaş ve birazdaha uzun çekmek lazım nefesi. yoksa hiçbirşey anlamıyorsun içtiğinden. tabi bu şekilde çektiğinde pili daha çabuk bitiyor ( sanki normalde çok uzun gidiyormuş gibi)

• ...neofobic....dediklerini kopyaladım ilk fırsatta deneyeceğim ama öncelikle likitler gelsin.. Mandalina çok güzel yorumlar almış bahreyn elma ve şeftali ile çilek de öyle. .bakalım gelsin yorumları paylaşırım.. Almanyada araştırıp en güzel aroma ları bulup gelen yorumlara göre ayarlayıp yolluyorlar 0 nikotin ve 18 nikotin arasında seçenekler var yeni yeni de testter hazırlamışlar 30 adet 1.5 mg lık tüpler içinde ayrı tatlar toplamı 60 tl yetişemiyorlar

• quote:

...neofobic....dediklerini kopyaladım ilk fırsatta deneyeceğim ama öncelikle likitler gelsin.. Mandalina çok güzel yorumlar almış bahreyn elma ve şeftali ile çilek de öyle. .bakalım gelsin yorumları paylaşırım.. Almanyada araştırıp en güzel aroma ları bulup gelen yorumlara göre ayarlayıp yolluyorlar 0 nikotin ve 18 nikotin arasında seçenekler var yeni yeni de testter hazırlamışlar 30 adet 1.5 mg lık tüpler içinde ayrı tatlar toplamı 60 tl yetişemiyorlar

dene hocam, gelenlerin tatlarınıda burada paylaşırsın. bende önümüzdeki ay vg sıfır nikotinli likitimi kendim yapmayı planlıyorum. bu aroma konusunda herkesin tavsiyelerini alabilirim.

• Simdilik bahreyn elma ve seftali denedim INANILMAZ guzel eskiler 1 kosede dursunlar

• quote:

Simdilik bahreyn elma ve seftali denedim INANILMAZ guzel eskiler 1 kosede dursunlar

geldimi likitlerin? ne çabuk ?
  • Valla ben de inanamadim 6 tl ustelik

• suan yoldayim karakoy tahtakale gezicem. bu sigara pili malzemesi satanlar tam olarak nerde tahtakalede. karakoydekini biliyorumda tahtakalede nerde satilir. bilmiyorum

• quote:

suan yoldayim karakoy tahtakale gezicem. bu sigara pili malzemesi satanlar tam olarak nerde tahtakalede. karakoydekini biliyorumda tahtakalede nerde satilir. bilmiyorum

karakoy de selanik pasajı var tramvay dan in sor hemen orada diyecekler.. :-)eminonunde tahtakale deki seyyar satıcılar var tezgâhlarda görürsün ego ları pil 20 tl den fazla verme daha iyi birşey dersen pil için o zaman direk karakoy..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 20 Nisan 2013; 12:32:41 >
  • eyvallah saol, bu arada eger aciksa oksilab a ugrayip likit malzemesi alicam

• Aslında vg ler sorun olmaz da bu iste aroma cok onemli diye düşünüyorum onu nerden bulacaksın istersen serhat beye 1 danis

• Yeni başlık hayırlı olsun. Takibe devam :)
  • quote:

cevap yazdım sana ordan

yanlız aromaları kendileri burada katıyorlarmış, nasıl güvenicezki şimdi. tadı tuzu iyidir ama zararlı bişey varmıdır içinde acaba. neyse sen dene de ölmezsen bizde alırız

yapan arkadaş yani savascıruh bu işin uzmanı olmuş gönderen arkadaş Almanyada eczanede hazırlıyor litrelik olarak gönderiyor..Esigara.us kurulalı 4 ay oldu 100 lerce kişiye satış yaptı 1 tane olumsuz dönüş yapan olmadı ayrıca Edebice nickli arkadaş likitin analizini yaptırdı.

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz

Savasçıruh bana göndermek istedi zaman darlığından bugune kadar yazıpta şu adrese gönder demedim o nedenle likitlerle ilgili yorum yapamayacağım ama forumda bu işin piri olmuş üstadların hepsi likite onay veriyor..

• @denizin turkiyede heran hersey olabildigi icin insanlarin butur durumlarda kaygilanmalari normal. guvenen alir guvenmeyen almaz diyelim biz ozaman. ama genel olarak kaygidan dolayi pek tavsiye edilir degil. bu likitler icin demiyorum, herhangi el yapimi alip kullanan biride, herhangi bir sorun yasadiginda da sesini cikarmamali. kendi secimi sonucda, kimse zorla satmio.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.