Şimdi Ara

Elektronik Sigara Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kullanan var mı ? hangi modeli kullanıyorsunuz ve neden hiç bilgim yok almayı düşünüyorum öneri alabilir miyim

Edit: Fiyat önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krethuss -- 31 Temmuz 2016; 14:14:00 >

• Ben kullanıyorum kardeşim şuan elimde TAROT 200w var atomizer olarak taifun gt2 kullanıyorum daha dün geldi bunlar bunlardan önce smok smy75 mini ve monster v3 kullanıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hastalığa başlama ben başladım zor bıraktım sudan daha çok içiyodum mereti ha alacam diyosan kangertech ürünlerine bak

• quote:

Orijinalden alıntı: BİLOCÆN

Ben kullanıyorum kardeşim şuan elimde TAROT 200w var atomizer olarak taifun gt2 kullanıyorum daha dün geldi bunlar bunlardan önce smok smy75 mini ve monster v3 kullanıyordum

hocam bu sigaraların ne gibi farkı var onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krethuss

quote:

Ben kullanıyorum kardeşim şuan elimde TAROT 200w var atomizer olarak taifun gt2 kullanıyorum daha dün geldi bunlar bunlardan önce smok smy75 mini ve monster v3 kullanıyordum

Bu sigaraların derken moddan moda farklar mı yoksa e sigara normal sigara farkı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Bu hastalığa başlama ben başladım zor bıraktım sudan daha çok içiyodum mereti ha alacam diyosan kangertech ürünlerine bak

zararlı mı hocam peki ?
  • quote:

Bu hastalığa başlama ben başladım zor bıraktım sudan daha çok içiyodum mereti ha alacam diyosan kangertech ürünlerine bak

Kangertech pekte kalifiye bir marka değil neden önerdiğinizi öğrenebilir miyim? yada hangi marka için söylediniz?

• esigara.us var ordan her türlü bilgiye ulaşabilirsin

• quote:

quote:

quote:

Bu sigaraların derken moddan moda farklar mı yoksa e sigara normal sigara farkı mı?

hocam hani bir sürü model var farklı farklı aralarında ne gibi fark var onu anlamadım
  • quote:

quote:

Kangertech pekte kalifiye bir marka değil neden önerdiğinizi öğrenebilir miyim? yada hangi marka için söylediniz?

Kangertech nebox ve subox kullandım 2 sindende memnundum subox daha kullanışlı idi şikayette duymadım çevremde

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam hani bir sürü model var farklı farklı aralarında ne gibi fark var onu anlamadım

Hocam her mod'un her atomizerin ayrı özellikleri vardır bunlar senin likitten aldığın tada çıkardığın buhara harcadığın enerjiye harcadığın likit miktarına ve sağlık açısından da etkili olur tabi kullandığın telin türü teli sarış şeklin pamuğun bunlar hep etki edebilecek şeyler ama sonuç basit pamuk likiti emer tele elektrik gider tel ısınır pamuku ısıtır pamuk emdiği likiti buhar yapar sende içine çekersin temel ve özet bu

• ben bu işin ticaretini yapıyorum hertürlü yardımcı olurum.
    artık e sigara gümrükten geçirmek çok zor.belki modele göre değişmekle türkiyede 10 kat daha fazla para verip anca öyle sahip olabilirsin.

model olarak ego ce6 falan öneririm.az duman çıksada kullanımı kolay.aliexpress fiyatı 20-50tl tr fiyatı 80-150tl
    eğer çok fazla duman istiyorsan evic vtc mini önerebilirim.buharı manyak fazla nargile gibi.ama coil sarma olayı falan var o uğraştırıyor.ali express fiyatı 150-200tl tr fiyatı 300-500tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 31 Temmuz 2016; 14:37:04 >
  • quote:

quote:

zararlı mı hocam peki ?

Sigaraya göre kat be kat zararsız sonuçta içinde nikotin gliserin aroma var ve içine ne koyacağını sen seçiyon sigaradaki gibi tek fırtla binlerce kimyasal almıyon ama sonuçta bunun illaki zararı vardır diye düşünüyorum ben bıraktım 4 ay oluyo ha e sigara içerken asla aklına sigara gelmiyor unutuyon bile sigarayı ama işte bu sefer bu meret bağlıyo kendine :D

• quote:

quote:

quote:

Kangertech nebox ve subox kullandım 2 sindende memnundum subox daha kullanışlı idi şikayette duymadım çevremde

Kangertech subox arkadaşım kullanıyor siyah dışı soyuldu boyası kalktı üst tuşu bozuldu bende bunları görünce bir ön yargı oluştu belkide arkadaşıma gelen kötüydü yada o hor kullandı aslında dediğiniz gibi kullanım ve beklentiye göre de çok değişen bir şey bu

• Edit: zıkkım iç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CezaRap77 -- 31 Temmuz 2016; 14:39:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

ben bu işin ticaretini yapıyorum hertürlü yardımcı olurum.
    artık e sigara gümrükten geçirmek çok zor.belki modele göre değişmekle türkiyede 10 kat daha fazla para verip anca öyle sahip olabilirsin.

model olarak ego ce6 falan öneririm.az duman çıksada kullanımı kolay.aliexpress fiyatı 20-50tl tr fiyatı 80-150tl
    eğer çok fazla duman istiyorsan evic vtc mini önerebilirim.buharı manyak fazla nargile gibi.ama coil sarma olayı falan var o uğraştırıyor.ali express fiyatı 150-200tl tr fiyatı 300-500tl

Hocam çokta aşırı zor değil gümrük belki darbe sonrası kastı ama öncesi gene nispeten kolaydı zaten sadece mod atomizer siparişi verirsen kutu üstüne kalem parçası falan yazıp güle oynaya geçiriyorsun ama bunlarla uğraşmayıp yurtiçinde alayım dediğinde en az 2-3 kat para veriyorsun

• Aslında kullananlar grubu kursak kurulur şuan burada

• BİLOCÆN kullanıcısına yanıt
    hocam siz en son ne zaman aldınız ? link atarsanız sevinirim.

dediğiniz doğru önceden kutu üstüne farklı yazı yazıp geçiriyolardı ama yeni gümrük kanunları çıktı 16 hazirandan itibaren.daha önce rahat rahat geçen ürünler artık geçmiyor.
    ilgili bilgilendirici video:https://www.youtube.com/watch?v=7X64RZUWtG8
  • quote:

ben bu işin ticaretini yapıyorum hertürlü yardımcı olurum.

Anladım hocam. Ticareti internet üzerinden mi yapıyorsunuz yoksa dükkan şeklinde mi ?
  • quote:

hocam siz en son ne zaman aldınız ? link atarsanız sevinirim.

dediğiniz doğru önceden kutu üstüne farklı yazı yazıp geçiriyolardı ama yeni gümrük kanunları çıktı 16 hazirandan itibaren.daha önce rahat rahat geçen ürünler artık geçmiyor.
    ilgili bilgilendirici video:https://www.youtube.com/watch?v=7X64RZUWtG8

Benim dün geldi en son ürünüm o da gümrükte kaldı sonra araya tanıdık soktuk ptt müdürü ürünü Çine yollanmadan bize geri verdi onda da salak satıcı üstüne vapor machine falan yazmış makyaj pamuğu yazmış ben o sebepten dolayı geçmedi diye düşünüyorum çünkü atomizerler geçti modlar kaldı atomizerlere kalem parçası yazmış mesela

Edit: Smokta darbeden sonra geldi onada hediye yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLOCÆN -- 31 Temmuz 2016; 14:49:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.