Şimdi Ara

Elektronik Sigara = Fitil ve Tel Değişimi Hakkında... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
8
Favori
19.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben biraz fazla aldim. 50m kanghal a 0.2mm tel ve 10 metre orjinal ipi var.
    yarısını satabilirim.
  • Arkadaşlar ben aldım, video daki gibi taktım, 1 gündür kullanıyorum gayet başarılı, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çekitout

Arkadaşlar ben aldım, video daki gibi taktım, 1 gündür kullanıyorum gayet başarılı, tavsiye ederim.

-seramik elyaf ipler diğer polyester elyaf iplere göre aslında daha mat renkte olanlarıdır.
    -ben denemeniz açısından birkaç çeşit ip göndermiştim.
    -iplerin üzerindeki ince ipcikleri yakmanızı öneririm ama fazla da yakmaya gerek yoktur.
    -seramik elyaf iplerin içerisinde sağlamlığı artırmak için çok ince çelik tel ile üretilmiştir. İNCE ÇELİK TELİ ÇIKARTMAYI UNUTMAYIN.
    -bir yıl yetecek kadar ip ve teliniz var artık sık sık teli ve ipi değiştirmenizi öneririm... ( sonuçta ısı ile her ürün yıpranır ) ben her likit değişiminde tertemiz seramik elyaf ipimi ve telimi değiştirip kullanıyorum...

• BEnimde elime ulaştı gayet başarılı ürünler teşekkür ederim 1 sene rahatım :)
  • quote:

-seramik elyaf iplerin içerisinde sağlamlığı artırmak için çok ince çelik tel ile üretilmiştir. İNCE ÇELİK TELİ ÇIKARTMAYI UNUTMAYIN.

• http://www.facebook.com/atomizer.urunleri

hocam bu profilden bağlantı kuruyorum daha sağlam oluyor. diğer türlü formlarda karışıklık oluyor alıcılar arasında eklerseniz sevinirim oradan yardımcı olayım...

herhangibir ticari ünvanımız yok :) tamamen bireysel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanerbilgin

quote:

Hocam ben göremedim öyle bir tel
  • quote:

quote:

quote:

hocam seninkileri ben çıkarttım muhtemelen uyarım arada çıkartmadıklarım varsa yanlışlık olmasın, hata olmasın diyedir...

yinede dikkat edelim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam seninkileri ben çıkarttım muhtemelen uyarım arada çıkartmadıklarım varsa yanlışlık olmasın, hata olmasın diyedir...

yinede dikkat edelim.

Anladım teşekkürler

• Hocam bu seramik elyaf olan örgülu olan ipin uzerinde cok cok ince elyaf parcalari var. Kedi tuyu bile cigere kacsa kist yapiyor. Merakimdan soruyorum Bunlarin cekerken cigerlerinize kacmadigindan nasil emin oluyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

Hocam bu seramik elyaf olan örgülu olan ipin uzerinde cok cok ince elyaf parcalari var. Kedi tuyu bile cigere kacsa kist yapiyor. Merakimdan soruyorum Bunlarin cekerken cigerlerinize kacmadigindan nasil emin oluyorsunuz?

Hocam öncelikle seramik elyaf, yapısı itibari cam elyaftan daha sağlıklıdır çünkü:
    Cam elyaf ağır asbest denilen kimyasal içerir.

Piyasdaki ürünlerde bulunan ip cam elyaftır. (onlarda da tüyler vardır)

Orjinal ürünler dahil tüm elyaf fitiller yapısında küçük tüycükler içerir.

Biz atomizere monte etmeden önce çakmakla yandığı kadar fitilin tüylerini yakıyoruz.

Atomizere monte ettikten sonra birkaç damla likitten sonra yine pili çalıştırıp ipi yakıyoruz.

Atomizerin en ucuna geçirdiimiz silikon ile alt tarafda kalan ipin ucundaki tüyler arasında sadece likitin geçebileceği kadar açıklık var.

Likit ile ıslanan ipin tel ile temasından sonra yanarak buhar olması ile güçlü bir nefesle onu içimize çekme ihtimali ile yola çıkan kimseye hem elektronik sigarayı hemde normal tütünü asla tavsiye etmiyoruz.

Seramik Elyafdaki ısrarımız zaten daha dayanıklı olup yanmayarak sadece likiti buharlaştımada ve aromayı daha yoğun taddırmakta verimli oluşundandır.(ve asbest içermez)

-Glukoz Gibi Yoğun bir sıvı ile ıslanan fitilin tüycükleri ipten asla ayrılmıyor birbirine ve ipe yapışıyor.

Son Olarak : Fotoğraflar Makro Çekimdir aslında her ipte ve fitilde bu tarz çekim ile çok fazla detay görürsünüz, sineğin gözünde ki minlerce merceği görmek gibi...

Çok iyi bir konuya değindiniz, Teşekkür Ederim...

Ben bir sağlık personeliyim keşke sigara ve ona benzeyen herşey yasaklansa ve hiç piyasada olmasa ama malesef hepimiz kullanıyoruz...

• Seramik Elyaf İp

Kullanım Sıcaklıkları
    1260 ºC ve 1430 ºC

Kimyasal özellikleri:
    Al2o3 %47 Bakınız:http://www.saykar.net/aluminyum+oksit.html

Sio2 %52 Bakınız:http://www.net-bilgi.com/sio2-kuars-nedir-net-bilgi

Kullanım Alanları

*1200'?ye kadar kullanılır.
    * Paslanmaz tel takviyeli ve cam elyaf takviyeli olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.
    * Paslanmaz çelik tel takviyeli çeşitleri yüksek sıcaklıklarda mukavemet sağlar.
    * Kaynak kıvılcımlarından koruyucu perde olarak
    * Endüstriyel fırınların kapaklarında, arabalarında ve baca izolasyonlarında
    * Gaz boruları ve elektrik kablolarının yüksek ısıdan korunması için.
    * Gemi uçak sanayinde
    * Motor eksoz izolasyonlarında.
    * Yangına dayanıklı perde olarak
    * Yüksek dereceli boru ve konteyner v.b. izolasyonlarında.
    * Endüstriyel fırınlarında ısı perdesi olarak
    * Özellikle ipler yukarıdaki türev malzemelerin imalatında kullanılır.

Al2o3 %47 : Alüminyum oksit minerali , alüminyum metalinin oksijene karşı yüksek duyarlılıkta olmasından dolayı meydana gelmektedir. Yüksek sertlikleri ve dayanım ömürlerinin yüksek oluşları nedeniyle yüzey işlem sektöründe tercih edilirler.
    Alüminyum Oksit 'in Dayanıklılığı Yüksek
    Alüminyum Oksit 'in Serbest Akış Özelliği 97 % minimum
    Alüminyum Oksit 'in Aside Duyarlılığı Yoktur
    Alüminyum Oksit 'in Nem Çekme Özelliği Vardır.
    Alüminyum Oksit 'in Magnetiklik Özelliği Çok hafif magnetikdir
    Alüminyum Oksit 'in Elektrik İletimi 100 microsiemens per meter
    Alüminyum Oksit 'in Radioaktivite Özelliği Tesbit edilmemiştir
    Alüminyum Oksit 'in Patoljik Zarar Verme Özelliği Yoktur
    Alüminyum Oksit 'in Serbet Silika İçeriği Yoktur

Alüminyum Oksit radyoaktif bir mineral değildir.

Alüminyum Oksit ağır metaller içermez.

Alüminyum Oksit nem tutar bu nedenle kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Alüminyum Oksit toksik maddeler ile kanserojen maddeler içermez.

Alüminyum Oksit serbest silika içermez ve silikoz hastalığına neden olmaz.

Alüminyum Oksit yüzeye yüksek enerji transferi geliştirerek ve düşük seviyede toz üretimiyle kırılmaya karşı nispeten yüksek dayanıklılık gösterir.
    Alüminyum Oksit yüksek özgül ağırlığı (4.0-4.1), kir ve kabuk sökmesi (temizleme) kolaylaştırmak için, yüzeye çarpan tanelerin yüksek bir enerjiye sahip olmasını sağlar.

Sio2 %52: (KUARS )

Atom numarası: 14
    Atom ağırlığı: 28.0855 g/mol

- Oksijenden sonra bileşikleri halinde en fazla bulunan elementtir.
    - Silisyum oksit (SiO2) doğada kum ve kuartz şeklinde bulunur.
    - Yerkabuğunun yaklaşık %25.7 si bu elementten oluşur.
    - Çizgisi beyaz, çabuk kırılır ve kırılma yüzü sedef içi şeklinde (Konkoidal),
    - Ergime sıcaklığı 1785°C olan kayaç yapıcı bir ana mineraldir.
    - Kuars kristali terapi kürlerinin en önemlilerindendir.
    - Buna göre; vücudumuzdaki zihinsel, bedensel ve ruhsal düzeyimizi arttırıcı enerji üretir.
    - Ortamdaki tüm negatif olumsuzlukları geri iter. Meditasyon için çok uygundur.
    - Mavi kuars; troid ve metabolizma dengeleri üzerinde güçlendiricidir.
    - Öksürük azaltıcı ve ateşdüşürücüdür.
    - Zihin açıklığı ve güven duygusu sunar. Hata duygularını ortadan kaldırır.
    - Tehlikeden koruyucudur.
    - Cinsel problemlere iyi gelir.
    - Pembe kuars; Negatif enerjiyi çekip, boşaltma özelliğinden dolayı bilgisayar v.b. cihazların elektrostatik akım olumsuzluklarını giderir. Cihazların yanında bulundurulması tavsiye edilir..

Kaynaklar:
    http://www.net-bilgi.com/sio2-kuars-nedir-net-bilgi
    http://www.saykar.net/aluminyum+oksit.html

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanerbilgin -- 11 Mart 2013; 8:58:54 >
  • iyi günler nasıl irtibata geçebiliriz bende sipariş vermek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugayserdar

iyi günler nasıl irtibata geçebiliriz bende sipariş vermek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

Arkadaşlar le birlikte bu satfada bilgi alışverişi yapıyoruz eğer sizin içinde uygunsa buradan irtibata geçelim hocam.. ip ve telimiz mevcuttur...

http://www.facebook.com/elektronik.sigara.kullanicilari
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArKaDaŞ112 -- 17 Mart 2013; 13:59:13 >
  • İletişim bilgilerinizi pm atar mısınız ArKaDaŞ112 ?
  • mesajım bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KHaN79

İletişim bilgilerinizi pm atar mısınız ArKaDaŞ112 ?

http://www.facebook.com/elektronik.sigara.kullanicilari
  • Lütfen Okuyun Sağlığınız İçin... Silika İP HAKKINDA
    hakkımda esigara.us editörü tarafından çıkartılan karalama kampanyası hakkındadır...

size faydalı olacaktır...

Sayın Blomberg ( Serdar Bey)
    Çok önemli bir konuya değinerek insanları bilgilendirdiğiniz için yürekten sizleri kutluyorum.
    Öncelikle Sana gönderdiğim ve herkeze gönderdiğim iplerin parlak olanlarını sadece farkı ayırt edip o ipleri kullanmaman içindir! her paket gönderdiğim arkadaşa, soranlara bunu ayrıca telefon ile mesaj ile belirtirim...( bu arada senden ücret bile almadım bedava gönderdim...)

Farketti isen o ipleri çok az miktarda gönderdim...(onları satmadığımı, ayırt etmeleri için gönderdiğimi dileyen herkeze facebook sayfamdaki kişileri şahit göstererek isbatlarım)

Ben Ankara ve bazı illerde da 10 yılı aşkındır (hem devlet kurumunda hem özel sektörde) sağlık memuru olarak görev yapmaktayım.

Seramik Elyaf İpe ilk önce kendim başladım başlamadan önce bu fitilin kimyası hakkında detaylı bilgilere ulaştım bu yüzden gönül rahatlığı içerisinde arkadaşlara da önermeye başladım...

Bu konudaki detaylı bilgilere pürmüzle değil kimya değerleri ve kaynak göstererek açıklamamı video ile yapacağım...

Gelelim çok sağlıklı SİLİKA ipe:

*Sayın arkadaşlar bu yazıyı okuyan herkez adresimi vereyim gelin karışılıklı sizleri aydınlatayım!!!
    *Seramik elyaf ipte de silika mevcuttur fakat % oranı silika elyaf ipden çok çok daha düşük derecededir...
    *Silika denilen ham madde (SIO2) uzun süre solunması sonucu Silikozis hastalığına neden olur.
    *Silikozis hastalığı: Buyrun...

1-Silika moleküllerinin bir araya gelmesi ile oluşan kristal formları kuvars, tridinite ve kristobalit olarak isimlendirilir. Yeraltından çıkarılan cevher ne olursa olsun çok miktarda silisyum dioksit (SiO2; silika) ile karışmış durumdadır.
    2-Silikozis, pnömokonyozlar başlığı altında toplanan akciğer hastalıklarındandır. Hastalık mesleki akciğer hastalıkları arasında hızlı seyreden ve ölümcül olanlarından birisi olup koruyucu tedbirlerle önlenebilir
    3-Hastaların bir kısmında Tüberküloz da gelişir. Hastalığın ortaya çıkışına kadar tozlu ortamda çalışma süresi genel olarak 10-20 yıldır. Bu süre 2-5 yıla kadar inebilir
    4-Silikozisin başlangıç dönemlerinde hiçbir belirti ve fizik muayene bulgusu saptanmazken bu evrede hastalığın varlığını belli eden tek bulgu röntgen filminde lineer gölgelerde artma ya da serpilmiş ufak (1.5 mm den küçük) nodüler gölgelerdir.
    5-Akciğerlerde opasiteleri olan hastalarda hastalığın doğru tanısını koyabilmek için ayrıntılı çevre ve meslek öyküsü almak ve PA akciğer grafilerini özenle değerlendirmek gerekir.
    6-Silikoz, kristalin silikanın (toz silika) neden olduğu ciddi, sakat bırakan hatta zaman zaman ölümcül bile olabilen bir ciğer hastalığının adı. Bu hastalık ciğerlerde geri dönüşü olmayan hasar bırakıyor.
    7- Hastalığın tedavisi yok ancak kristalin silika ile çalışılırken hastalığa yakalanmamak için yüzde yüz koruyucu önlem alınması gerekiyor...

Buna benzer kaynaklara ve sağlık bakanlığı yetkillerine dayalı belegelerim elimde mevcuttur...

Çalışmalarım helen sürmektedir kısa zaman sonra videodan dinleyerek bilgi sahibi olan arkadaşlar için video yayınlayacağım...

Silika ipin neden bu kadar sağlam olduğunu hangi kimyasallar ile güçlendirildiğini sizlere açıklayacağım...

Madem vebal madem sağlık hepinizi uyarmak konu yüzünden de benim boynumun borcudur. lütfen silika ipler kullanmayınız sağlamlığı sağlıklı olduğu anlamına gelmez...

Hakan Erbilgin
    Konu hakkında: pürmüzle değilde resmi evraklara dayanan bilgi için bana ulaşabilrisiniz...
    hakanerbilgin@hotmail.com

Bu konu buradan silinse bile yotube den donanım haberden silika ip hakkında insanları uyarmaya sürekli devam edeceğim... Videoyu gerekli araştırmalar sonucunda herkezle paylaşacağım...
    İp budur...: Seramik elyaf ip...
    paslanmaz çelik : 500 mesh hakkında da yayınlarım olacak...

Sayın BLOMBERG:
    karalama kampanyan dan önce keşke benden birazcık bilgi alsaydın. sana bedava gönderdiğim ipler hakkında detaylı bilgi verirdim... kırgınım hakkımı sana helal etmiyorum...
    Selam ile...

Yorum yapan kimseye kırgınlığım yok arkadaşlar sizleri daha iyi bilgilendirmemin altında asla menfi çıkar yatmıyor buyurun ihityacınız varsa size bedava seramik elyaf ip göndereyim..

Hem şeramik elyaf ip hemde mesh bulmak zordur emek zahmet ister fakat faiş fiyat gerektirmez...

mesh in yakılarak kimyasını değiştirerek solunuma dahil olmasındaki durumun çalışmaları sürmektedir..
    tek tek izah etmeye yetecek kadar vaktim var...

bu konudaki ısrarım çabalarım ve kampanyam sadece bu web sitesi dahilinde olmayacak, gerekirse bu ürünleri: tecrübesizce sağlık bilgisi olmayan ve işin ehli olmayan kişiler tarafından satışı sürerse suç duyurusunda bulunacağım...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.