Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.674
Cevap
230
Favori
508.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba forumdaşlar smok nfix almayı düşünüyorum ilk esigaram olacak yanında neler almalıyım olaya yabancıyım birde güvenilir satıcı tavsiyelerinizi alabilir miyim malum şikayet siteleri şikayetlerle dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 2 gün önce uwell koko prime pod mod cihazı aldım . Aynı kartusun içindeki likiti farklı bir aromayla değiştirmek istiyorum . Tamamen bittikten sonra mı eklemeyilim veya coile herhangi bir şey yapmalı mıyım ? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• forumda bulunabileceğini sanmıyorum ama  wildwolf lazım arkadaşlar

var mı vedalaşmak isteyen? hadi biraz abartayım mümkünse siyah olsun :)

veya çift pilli mod satan arkadaş varsa yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 15 Nisan 2021; 19:18:23 >
  • MoonMod£ kullanıcısına yanıt

benzer tatlar ise üzerine ilave edip devam edebilirsiniz. Tatlar farklı ise coili yakmadan likit bitmek üzereyken yeni likiti eklerseniz daha iyi olur. Karışık tad almazsınız.

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam

• Smok nfix orjinal olarak nerden alabilirim

• Nikotin i belki bırakırsınız ama e sigarayı bırakmak ateşliden zor :-)

• nikotin oranını yavaş yavaş azaltarak bırakılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba, 3 yıl aradan sonra elektronik sigaraya dönmek istiyorum en son mtl sarılabilir atomizer kullanıyordum bozulmuştu, şu an ne revaşta izmirde elden likit atomizer kimden ne alınır? var mı tavsiyede bulunabilecek?

• güvenilir bir site vesaire yok mu ya? ya da yurtdışından sipariş versek gümrükte patlama ihtimali nedir?

• Var mı likit satan yada hediye etmek isteyen

• tebrikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pm ile güvenilir site tavsiyesi verebilir misiniz?

• evod mt3 satıyorum 1100 mah bataryalı 5 adet yedek coil başlıklı başlangıç için güzel bir cihaz ilgilenen mesaj atabilir

• atakankk kullanıcısına yanıt
    Coillerin ömrü 1.5-2 hafta, o da günlük 2ml düşük aromalı likit tüketilirse. 2 ay sonra coil bulunmaz. Artık kimse evod coillerini sarmaya uğraşmıyor bile. Bu model 10 yıl önce başlangıç için güzel bir cihazdı. Lütfen yanlış bilgi verip insanları elektronik sigaradan soğutmayın.
    Bunun yerine cihazı bilen ve coillerini sarmayı göze alabilecek birine sahiplendirmeniz daha doğru olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buda anlık olsun :)

• Seckin2 S kullanıcısına yanıt

yanında 5 adet coil veriyorum elektronik sigarayı ilk defa deneyimleyecek biri bugün başlamak isterse 400 lira likitle beraber ve batarya da alması gerekirse 500-600 liralık oluyor en basit senaryoda 300₺ para harcayacak 20 lirada likiti olsun. bu cihazın ederi sadece 100 tl başlangıç için uygun değil mi? komiksiniz klasik herşeyolog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakankk -- 13 Mayıs 2021; 1:27:27 >
  • Merhaba günde 1-1.5 paket sigara içiyorum winston dark blue . E-sigaraya geçmeyi planlamaktayım çevremde hep bir heves alıp 1-2 hafta kullanıp satan arkadaşlarım oldu böyle şekerli nargile gibi bişeydi içtikleri bende onlarda beğenmediler. Çevremde esigara kullanan yok.

Ben sigara gibi aromasız bir likit ve cihaz tavsiyesi istiyorum. Hangi siteden alınmalı birde anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum .

edit: biraz araştırdım Uwell Caliburn Pod Mod tipi falanda hoşuma gitti hemde nargile gibi dumanda çıkartmıyormuş bunu nerden alabilirim bide buna uygun likit yedek kartuş vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarleyDavidson -- 15 Mayıs 2021; 20:29:40 >
  • atakankk kullanıcısına yanıt
    7 yıllık elektronik sigara kullanıcısı olarak söylemeliyim ki o cihaz için 50 Tl bile çok. Ben elektronik sigara kullanmaya başladığımda bile teknolojisi eskimişti bu cihazların.
    Yeni başlayacak biri 500 lira olmasa da 300 lira harcaması gerekebiliyor. Böyle durumlarda yeni başlayacak arkadaşımız yok yere zarar görmesin diye elimizdeki fazla ekipmanı kendisine vererek kullandırmaya çalışıyoruz. Eğer alışırsa ve kullanmaya hevesliyse kendisine minimum seviyelerde harcama yaptırıyoruz.
    Herşeyolog değilim, ama daha çok fırsatçı değilim. Lütfen siz de fırsatçı olmayın, yeni başlamak isteyen birine sahiplendirin gitsin.
    Edit: "bence"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seckin2 -- 15 Mayıs 2021; 23:47:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seckin2 S kullanıcısına yanıt

Mükemmel gerici boomer kafa yapınız var. Teknolojisi eskiyecek bir şeyi yok basarsın buhar verir. 100 liraya en az 2-3 ay kullanabileceği bir şey sundum. Evod MT3'ler gayet buharlamaya ve elektronik sigaraya başlamaya makuller öyle olmasa üretimi devam etmezdi.

Fırsatçılık?: Ürün aliexpressten kuponla geldi gidip bakabilirsin Aliexpress bedelinden hiç bir ekstra fiyat biçilmedi aksine daha uyguna vergisi ödenmiş bir şekilde 3 günde ulaşmış olacak alıcıya.

Zaten sattım gitti. Çok bilmişlik taslamadan önce bir şeyi sevmeseniz bile objektif bakmak gerekiyor. Hastasına alabileceği bir şeyi normal bedelinden ucuza yazdım. Bir ürünün "adil" fiyatı vardır ve o fiyattan satılıyorsa boş yapmaya baltalamaya gerek yok. Sonuçta ben ürünü adil ve uygun bir şekilde alıcıya sundum.

neymiş efendim elimde evod mt3 varsa hayvan sanki sahiplendirecekmişim satmak yerine ***me so

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakankk -- 16 Mayıs 2021; 3:37:33 >
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.