Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: oherkan485
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.673
Cevap
230
Favori
508.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://esigaram.eu/index.php#alisveris-bolumu.39 herhangi bir satıcıdan alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar selamlar,
    Elimdeki minifiti değiştirmek istiyorum. Sarılabilir bir pod olarak SMOANT PASİTO POD KİT 1100MAH (MTL/DL/RBA) bunu buldum.
    Bu cihazı önerir misiniz?
    Ayrıca cihazın satışını yapan güvenilir bir site de aramaktayım bilginize.

Şimdiden teşekkürler.
  • Selamlar, Mtl içim için atomizer aramaktayım. Nautilus 2s öncelikli tercihimdir. Teşekkürler.
  • Çok uzun bir aradan sonra esigaraya geri döndüm. Cihazım yıllardır yatıyordu.
    500ML sek nbase alarak döndüm tabi.
    Hiç aromalı içmedim, içmem de.
    Sekten vazgeçmem
    ---------
    Çekim hazzı bambaşka gerçektende, aleşli sigaradan gına gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 25 Mart 2020; 1:57:12 >
  • Herkese selamlar. Juul alabileceğim güvenilir bir satış kanalı ya da tanıdığınız bir kişi var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quickhand7 -- 26 Mart 2020; 20:19:58 >
  • Quickhand7 kullanıcısına yanıt
    Elektronik Sigara - ANA KONU-
  • Selamlar. Nikotinsiz premium likit nereden temin edebilirim? E-sigara forumlarındaki tedarikçilerin hiçbiri satmıyor gibi bu aralar.
  • Çift pilli güçlü sıfır cihaz arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 650 tl bütçe ile dl kullanim için rta+mod önerisi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gecelerinyargici03

650 tl bütçe ile dl kullanim için rta+mod önerisi alabilir miyim
    hcigar wildwolf 235w
    Creed
    Mükemmel ikili.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

• Bu modu nerden bulabilirim? Ayrıca alışveriş yapabileceğim birkaç site söylerseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gecelerinyargici03

Bu modu nerden bulabilirim? Ayrıca alışveriş yapabileceğim birkaç site söylerseniz çok sevinirim
    foruma bakmak lazım tedarikçilerde vardır
  • Ben de alışveriş yapmak için güvenilir bir site arıyorum ama hangi sitenin yorumlarına baksam uzaklaşıyorum hemen. Forumda ki tedarikçilere nereden ulaşabilirim, ya da güvenebileceğim bir alışveriş sitesi var mıdır?
  • Çok teşekkür ederim

• Castiel* kullanıcısına yanıt
    Esigaram.eu
    Esigaram.us
    Burada 2 ayrı bölüm var.
    Tedarikçiler ve sıfır& 2 el satış bölümü
    Tedarikçilerdeb istediğinizden alabilirsiniz hepsi sağlamdır. Orjinal yazdıysa orijinaldir.

• Merhaba arkadaşlar halo likit orjinal nereden alabilirim bir de nasıl bir tadı var bir de big boss likitler ile ilgili yorum pek fazla yok nasıl likit tir güvenilir bir adres verirseniz sevinirim malum her yer dolandırıcı kaynıyor

• Merhaba, arkadaşlar elimdeki cihazımı satabileceğim platformları bilen var mı? Letgo veya sahibindende yasakmış.

• Smok guardian sub kit bugün elimde infilak etti az daha ölüyorum iyi ki hemen elimden yere fırlattım çaaatt sesini duyunca. Yerde döne döne patladı dumanlar çıkarak tüm evi duman sardı yanın kokusu ile beraber.Elimde iğne vardı kendimi geriye doğru atarken elime saplandı üst üste geldi her şey

Mümkünse patlamayan, 150 TL bandında bir alet ve aylık sadece coil ile likit masrafı olan cihaz önerebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 14 Nisan 2020; 22:33:7 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Modlama felan mi yaptınız ?
    İstic pico kullanıyorum. Sadece sek nbase ile kullanıyorum. Arada coil alıyorum o kadar.
    500ml likit sağolsun. İyi götürüyor beni.
    Öneririm diyecem de . Bu eskimistir artık.

Askere gitmeden önce satmayı planlıyorum bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 1.5 yıldır tertemiz cihaz sebebsiz yere patladı. Güzel kullanılmış bir cihaz arıyorum şu aralar max 150 TL 'ye.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.