Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Nasreddin3
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.687
Cevap
230
Favori
508.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ururur

Teşekkürkler yorumun için, çok araştırma yapmadım zaten. Şu an luxe s'e kaymış durumdayım.

Likit konusu daha kafa karıştırıcı. Çok marka, tat var. Hangi marka iyidir? Hangi ürünleri güzeldir? Fikirlere ihtiyacımız var.
    Likit konusu bu işin can sıkıcı noktası aslında.
    Ben 1,5 yıl önce başladım bu cihaza.
    Başladıktan 20 gün sonra likit sotoğumu yanıma alarak yurtdışına çıktım, oradayken likitim bitti ve orada likit aldım.Türkiye den getirdiğim likitler onun yanında çöp gibiydi.türkiye ye döndükten bir süre sonra liktimin bitmesine yakın yine türkiyeden likit alım mecbur olmasam içmezdim :) sonra 60 ml şişeye 120 tl vererek sözde premium likit aldım. o likit gerçekten fena değildi ama türkiye şartları için 120 tl büyük para.Ondan sonra kendi likitimi kendim demlemeye başladım halada kendim yapıyorum.
    Şuan yine yurtdışındayım ve ocak ayının sonu kadar da buradayım.türkiye den getirdiğim Likitim yetmeyecek yine :) mecbur alacağım buradan.
    uzun lafın kısası şahsen ben şu marka likiti alın diyemem.
    aroma konusuna gelince yukarıda yazdığm gibi tamamıyla damak tadı ve zevk işi olduğu için yine yönlendirmek istemem.
    Şahsen ben kahve fındık tütün aromalarını tercih ediyorum.
  • Merhabalar,
    Antalya'dayım ve bugün elektronik sigara almak için google'a 'Elektronik sigara fiyatları Antalya' minvalinde aramalar yaptım, karşıma çıkan-whatsapp'tan yanıt alabildiğim site bu oldu;https://www.antalyaelektroniksigara.org/https://prnt.sc/p5u0ur
    Bu elektronik sigarayı 320 TL sattıklarını söylediler; marka sorduğumda ise 'Smok V9 prince' yanıtını verdiler fakat V9 ve Prince sanırım 2 farklı Smok modeli.. 43 USD civarı orjinal sitede, fiyat bu bağlamda bana anlamlı geldi.
    Ancak sonrasında likit sordum; https://prnt.sc/p5u1h8https://prnt.sc/p5u1li
    Bu iki fotoğraf atıldı bana. Enjoy marka likit, 30 TL, 30ml şişelere sahipmiş. Likiti internette araştırdığımda ise likit hakkında 'sağlık problemlerine yol açtığına dair' bir konu başlığına denk geldim. Keza bu likitin markasını duymuşluğum yok ve internet aramalarında da hiç bir şey çıkmıyor. http://www.esigara.eu/konu/enjoy-likitleri-hakkinda.76977/

Son söz olarak, 0,3,6 mg'lık 3 likit ve Smok Prince model elektronik sigara satın almak istiyorum. İnternetteki sağlıkla ilgili, ürünlerin sahte olduğu, patladığı, likitlerin ise çok ciddi sağlık problemlerine yol açtığına dair onlarca şey okuduktan sonra vaz geçme aşamasına kadar geldim...

Antalya'da nereden temin edebilirim bu elektronik sigarayı? 300 TL bütçem var... Likit konusunda ise Premium, herkesin bildiği likitleri nereden edinebilirim? Bu satıcı güvenilir midir?

Teşekkürlerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Merhabalar,
    Antalya'dayım ve bugün elektronik sigara almak için google'a 'Elektronik sigara fiyatları Antalya' minvalinde aramalar yaptım, karşıma çıkan-whatsapp'tan yanıt alabildiğim site bu oldu;https://www.antalyaelektroniksigara.org/https://prnt.sc/p5u0ur
    Bu elektronik sigarayı 320 TL sattıklarını söylediler; marka sorduğumda ise 'Smok V9 prince' yanıtını verdiler fakat V9 ve Prince sanırım 2 farklı Smok modeli.. 43 USD civarı orjinal sitede, fiyat bu bağlamda bana anlamlı geldi.
    Ancak sonrasında likit sordum; https://prnt.sc/p5u1h8https://prnt.sc/p5u1li
    Bu iki fotoğraf atıldı bana. Enjoy marka likit, 30 TL, 30ml şişelere sahipmiş. Likiti internette araştırdığımda ise likit hakkında 'sağlık problemlerine yol açtığına dair' bir konu başlığına denk geldim. Keza bu likitin markasını duymuşluğum yok ve internet aramalarında da hiç bir şey çıkmıyor. http://www.esigara.eu/konu/enjoy-likitleri-hakkinda.76977/

Son söz olarak, 0,3,6 mg'lık 3 likit ve Smok Prince model elektronik sigara satın almak istiyorum. İnternetteki sağlıkla ilgili, ürünlerin sahte olduğu, patladığı, likitlerin ise çok ciddi sağlık problemlerine yol açtığına dair onlarca şey okuduktan sonra vaz geçme aşamasına kadar geldim...

Antalya'da nereden temin edebilirim bu elektronik sigarayı? 300 TL bütçem var... Likit konusunda ise Premium, herkesin bildiği likitleri nereden edinebilirim? Bu satıcı güvenilir midir?

Teşekkürlerimle.
    Merhaba;
    Satıcının güvenirliği konusunda bir şey diyemem.
    Cihaz olarak kalem tipi cihaz düşünüyorsanız alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir v9.Özellikle atomizeri çok iyidir ileride sadece cihazı bile değiştirecek olsanız bu atomizer ile devam edebilirsiniz.
    Coil leri biraz pahalı gibi görünebilir lakin diğer coillere göre daha fazla kullanım süresi olduğu için bu rakam konusunda dezavantajı yok oluyor.
    Enjoy likit fena değildir kulanılabilir bir likit markası.Ancak likt konusu tamamen kişiye özel bir durum bir kaç çeşit aroma alıp zamanla zevkinize ve damak tadınıza göre oturmasına izin vermelisiniz.
    Cihazların patlama olayına gelince, sizin düşündüğünüz cihazın patlama riskine karşı içinde elektronik devreler olan bir cihaz ki şuan bende kullanıyorum aynısını.Duyduğumuz patlama olayları mekanik mod dediğimiz pilden direkt enetjiyi atomizere gönderen modlardır ki bunlar daha çok profosyonel kişiler için cihazlardır. O konuda çok aksi bir durum olmadıkça korkmanıza gerek yok.
  • Uwell Caliburn ile e-sigara dünyasına giriş yaptım ve çok memnunum. Elimde fazladan Juul Starter Kit var aynı zamanda onu hiç açmadım. İsteyen iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

Merhaba;
    Satıcının güvenirliği konusunda bir şey diyemem.
    Cihaz olarak kalem tipi cihaz düşünüyorsanız alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir v9.Özellikle atomizeri çok iyidir ileride sadece cihazı bile değiştirecek olsanız bu atomizer ile devam edebilirsiniz.
    Coil leri biraz pahalı gibi görünebilir lakin diğer coillere göre daha fazla kullanım süresi olduğu için bu rakam konusunda dezavantajı yok oluyor.
    Enjoy likit fena değildir kulanılabilir bir likit markası.Ancak likt konusu tamamen kişiye özel bir durum bir kaç çeşit aroma alıp zamanla zevkinize ve damak tadınıza göre oturmasına izin vermelisiniz.
    Cihazların patlama olayına gelince, sizin düşündüğünüz cihazın patlama riskine karşı içinde elektronik devreler olan bir cihaz ki şuan bende kullanıyorum aynısını.Duyduğumuz patlama olayları mekanik mod dediğimiz pilden direkt enetjiyi atomizere gönderen modlardır ki bunlar daha çok profosyonel kişiler için cihazlardır. O konuda çok aksi bir durum olmadıkça korkmanıza gerek yok.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Bahsi geçen forum sitesinde Smok v8 baby kit 260 TL 'ye satılıyor, kargo dahil ancak likit satışı yok. Dolayısıyla likiti başka bir satıcıdan-kargo ücreti ödeyerek- çözmem gerekecek gibi duruyor.
    Ben de bu sırada başka bir web sitesi buldum; elektroniksigaralikitci, şöyle de bir sepet oluşturdum;https://prnt.sc/p6esr7
    Daha önce kısa süreli de olsa joytech kullanmıştım, yaşadığım yerde tobacco shop'lardan farklı çeşit likitler de denedim. Tad konusunda problem yok ama bazıları kalitesizdi, su gibiydi, pahalı olanlar daha katıydı ve onlarda hiç sorun yaşamadım.
    Nitekim aliexpress'de de benzer bir ilana denk geldim 18 Eylül 'de teslimat gerçekleştirilebilir yazıyor; 3.000 MAH Smok Prince 36.10 USD, 205 TL'ye tekabül ediyor ve 2 usd'lik hediye kodu mevcut.https://tr.aliexpress.com/item/32850655404.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.149a2f9eW6K63N&algo_pvid=5e47e1df-cefe-4e73-9e18-0fd98c207660&algo_expid=5e47e1df-cefe-4e73-9e18-0fd98c207660-0&btsid=346b35ce-5bb1-47d0-bd33-2962cb102ea0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_53
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Merhabalar,
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Bahsi geçen forum sitesinde Smok v8 baby kit 260 TL 'ye satılıyor, kargo dahil ancak likit satışı yok. Dolayısıyla likiti başka bir satıcıdan-kargo ücreti ödeyerek- çözmem gerekecek gibi duruyor.
    Ben de bu sırada başka bir web sitesi buldum; elektroniksigaralikitci, şöyle de bir sepet oluşturdum;https://prnt.sc/p6esr7
    Daha önce kısa süreli de olsa joytech kullanmıştım, yaşadığım yerde tobacco shop'lardan farklı çeşit likitler de denedim. Tad konusunda problem yok ama bazıları kalitesizdi, su gibiydi, pahalı olanlar daha katıydı ve onlarda hiç sorun yaşamadım.
    Nitekim aliexpress'de de benzer bir ilana denk geldim 18 Eylül 'de teslimat gerçekleştirilebilir yazıyor; 3.000 MAH Smok Prince 36.10 USD, 205 TL'ye tekabül ediyor ve 2 usd'lik hediye kodu mevcut.https://tr.aliexpress.com/item/32850655404.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.149a2f9eW6K63N&algo_pvid=5e47e1df-cefe-4e73-9e18-0fd98c207660&algo_expid=5e47e1df-cefe-4e73-9e18-0fd98c207660-0&btsid=346b35ce-5bb1-47d0-bd33-2962cb102ea0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_53

Alıntıları Göster
    2 Aydır yurt dışındayım piyasaya çok hakim değilim ama gördüğüm kadarı ile son zamanlarda ülkemizde e sigaraya savaş açılmış durumda zira yurtdışından posta le e sigara ürünü getirtmek zaten riskli.O yüzden aliexpres gibi siteleri çok önermiyorum.Facebook ta gruplar vardı bu konuda ama bir çoğu kapandı açık olanlarda çok aktif değil.
    Web sitelerinden alışveriş yapacaksanız mutlaka kapıda ödeme veya varsa kurye ile alışveriş yapın. Bu işte çok dolandırıcı var.Bursa da bu işi yapan biri var hem likit hem cihaz konusunda yardımcı olacaktır.Özelden profil linkini atacağım.
    Likitlerin kıvam konusuna gelince kaliteyi oradan anlamak çok güç daha doğrusu kaliteyi kıvam ile anlayamayız.Suidi arasbistandan aldığım sizin dediğiniz su gibi olan çok kaliteli likitler kullandım.
  • umbaba kullanıcısına yanıt
    bu arada v8 i boşverin o cihaz tatmin etmeyebilir.
  • Evet arkadaşlar. Neredeyse 1 hafta oldu sigara içmiyorum genel izlenimim şöyle 30 ml 50 mg lık likit kullanmaktayım ortalama 1 hafta gidiyor.haftada 60 tlden 240 tl ve ve sanırım coil de yaklaşık 2 hafta gitse ortalama ayda 300 tl para yapıyor.yabancı likitler 100-130 tl arası bununda masrafı böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ajapai kullanıcısına yanıt
    ayda 50 lira masraf yapmadan da kullanan çok var. nbase+tel+pamuk. işin alengirine kapılıp ayda 300 falan vermek, herkesin tercih edeceği şey değil. ben 50 liraya işimi görüyorum mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pod mod kullanıyorumda ben smok novo 2

• ajapai kullanıcısına yanıt
    hiç bilmeyenler üzerinde bir algı oluşmasın. yazma sebebim bu. aylık 40-50 lira bile yetebiliyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajapai

Evet arkadaşlar. Neredeyse 1 hafta oldu sigara içmiyorum genel izlenimim şöyle 30 ml 50 mg lık likit kullanmaktayım ortalama 1 hafta gidiyor.haftada 60 tlden 240 tl ve ve sanırım coil de yaklaşık 2 hafta gitse ortalama ayda 300 tl para yapıyor.yabancı likitler 100-130 tl arası bununda masrafı böyle
    Face de 10 TL'ye 30 ml likit var.Hatta maya liquid diye arayın çıkar.Tel ve pamuklamayi kendim yapıyorum.zamaninda 1 kutu teki 3 dolara ve 10 lu pamugu 7 dolara almıştım 2 senedir gidiyor nerdeyse.Aylik maliyetin bu şekilde 60 TL'yi geçmiyor.Sen baya masraf yapıyorsun gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

hiç bilmeyenler üzerinde bir algı oluşmasın. yazma sebebim bu. aylık 40-50 lira bile yetebiliyor yani.
    kaliteli buhar kaliteli aroma :)
    ato ne kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Face de 10 TL'ye 30 ml likit var.Hatta maya liquid diye arayın çıkar.Tel ve pamuklamayi kendim yapıyorum.zamaninda 1 kutu teki 3 dolara ve 10 lu pamugu 7 dolara almıştım 2 senedir gidiyor nerdeyse.Aylik maliyetin bu şekilde 60 TL'yi geçmiyor.Sen baya masraf yapıyorsun gerek yok.

Alıntıları Göster
    bir öncek yazıyı bu yaznızı görmeden önce yazmıştım.
    Hocam 10 liraya 30 ml likit nedir yapmayın kullanmayın öyle şeyleri
    ben kendim yapıyorum o praya mal edemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

bir öncek yazıyı bu yaznızı görmeden önce yazmıştım.
    Hocam 10 liraya 30 ml likit nedir yapmayın kullanmayın öyle şeyleri
    ben kendim yapıyorum o praya mal edemiyorum

Alıntıları Göster
    Valla hocam banada ilk başta inanılır gelmedi,başta şüpheli yaklaştım,aldım denedim gerçekten kaliteli ,bu arada bı ara ben de kendim yapıyordum ama tarifleri tutturamiyorum diye vaz gectim

• 250 veya 500 ml nbase, cdd aroma. 5-6 ay sıkıntısız kullanabilirsiniz.

• Hocam türkiye piyasasında satılan evyap likitlerin 30 ml maliyeti 6-7 lirayı geçmez. Adamlar çok yüksek kar marjıyla satıyorlar 20 liralar 25 liralar. 10 lira gayet uygun bir fiyat ki olması gereken de o. Ben kendim yapıyorum likitlerimi sizin gibi. Her türlü markanın ürünlerini denedim. 30 ml bazında 5 liraya mal ettiğim likit de oldu. 25 liraya mal ettiğim likit de... vape türkiyede karaborsadır. İnsanlar bu fiyatlara alıştırılmış durumdalar. Çünkü denetlenen bir ortam sağlıklı bir rekabet düzeni yok. Bir likit ucuz diye kalitesiz değildir. Pahalı diye de kaliteli değildir. Denetimin olmadığı bir ortamda, bilmek denemek güvenmek lazım.

• souledge S kullanıcısına yanıt
    Hocam tarif tutturamıyorsan hazır mix aromalar kullanabilirsin. Çoğu tedarikçide var bildiğim kadarıyla, ilke kimya, türkbuhar, aromavadisi vs... ithal alman, ingiliz vb malı premiumlar hariç her türlü likitten daha kaliteli olur senin yaptığın. Türkiyede satılan bütün likitler evyap neredeyse, adam gibi hakkıyla yapıp satan da yok maalesef...

• Demek uygunada mal eden arkadaşlar var.Biz yeni başladığımız için bilemiyorum maalesef.o yüzden bilgili arkadaşların mesajlarını bekliyorum pod mod için hem likit olsun hemde özellikle tel pamuk olayı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone456

Hocam türkiye piyasasında satılan evyap likitlerin 30 ml maliyeti 6-7 lirayı geçmez. Adamlar çok yüksek kar marjıyla satıyorlar 20 liralar 25 liralar. 10 lira gayet uygun bir fiyat ki olması gereken de o. Ben kendim yapıyorum likitlerimi sizin gibi. Her türlü markanın ürünlerini denedim. 30 ml bazında 5 liraya mal ettiğim likit de oldu. 25 liraya mal ettiğim likit de... vape türkiyede karaborsadır. İnsanlar bu fiyatlara alıştırılmış durumdalar. Çünkü denetlenen bir ortam sağlıklı bir rekabet düzeni yok. Bir likit ucuz diye kalitesiz değildir. Pahalı diye de kaliteli değildir. Denetimin olmadığı bir ortamda, bilmek denemek güvenmek lazım.
    Üstad ben sürekli ilkeden alıyorum n base i.
    aromaları başka firmadan alıyorum.
    Aromaları aldığım firmanın n base ini denedim bir kere denedim dediğime bakmayım 1 litre yaptım :) 700 ml den fazlasını wc ye döktüm :(
    dediğiniz gibi 5-6 tl ye mal olmuştu ama kullanamadım.
    zaten kullandığım 5 ayrı aroma var.
    hepsini demliyorum demleme süresi dolduktan sonra 3 tanesini tekrar karıştırıyorum öyle gidiyor şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 16 Eylül 2019; 22:5:0 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.