Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
3.996
Cevap
170
Favori
278.670
Tıklama
Giriş
    6362 Mesaj
    Selamlar şu an boşta
    kutulu
    AMMIT DUAL RTA - iki adet ek 3 ml cam
    Karma RDTA

kutusuz
    OBS Engine 1
    Petri

mevcut isteyen olursa.
    |
    |

Pod seni belli zaman sonra sıkacaktır. Kaç ay sonra yavaştan mod+ atomizer sitemine geçiş yap. Tavsiyem önce mtl atomizer al sonra arada bir kaçamak yapmak için dl atomizerde alıp buhara doyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dde5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    helmet nano coil nerden bulurum yurd disindan turkiyeye gondermiyorlar mimlenmis ulke

yurd disindan alisveris yapanlar varmi son durum ne vergi filan pahaliyami geliyor suan gumrukte sorun cikiyormu

likid tavsiyesi edicek olan varmi sulu boya olmasin kalite

Yurt dışı alışveriş olayı bicak gibi kesildi desek yeridir. 5$ ürüne bile 2$ yakin vergi diye duydum. Orijinal kaliteli likit bulmak cok zor sahte raki gibi sözde orjinal likit dolu piyasa. Ama kaliteli aromlar var kendiniz yapabilirsiniz.

|
    |
    musty578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    teşekkürler.
    |
    |

Ben de elektronik sigara alacağım . Uygun fiyatlı ne tavsiye edersiniz ?

Orijinalden alıntı: erdalyel

Merhaba arkadaşlar,

Ben de elektronik sigara alacağım . Uygun fiyatlı ne tavsiye edersiniz ?
    Zorladığınızda maksimum bütçe ne olur? Rakam belirtirseniz öneriler daha kolay olur.
    quote:

Orijinalden alıntı: musty578

helmet nano coil nerden bulurum yurd disindan turkiyeye gondermiyorlar mimlenmis ulke

yurd disindan alisveris yapanlar varmi son durum ne vergi filan pahaliyami geliyor suan gumrukte sorun cikiyormu

likid tavsiyesi edicek olan varmi sulu boya olmasin kalite
    One hit wonder ve Nasty kalite olarak çok iyi. OHW likitler 80/20, Nasty likitler 70/30 oranında. Meyve aromaları konusunda Nasty, şekerli tatlar konusunda One Hit Wonder'ı tecrübeye binaen önerebilirim. Hemen her çeşidini denemişimdir.
    quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

Zorladığınızda maksimum bütçe ne olur? Rakam belirtirseniz öneriler daha kolay olur.

Alıntıları Göster
    hocam ekonomik durumlar çok parlak değil. 200 tl civarına bir ürün bulunur mu ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

One hit wonder ve Nasty kalite olarak çok iyi. OHW likitler 80/20, Nasty likitler 70/30 oranında. Meyve aromaları konusunda Nasty, şekerli tatlar konusunda One Hit Wonder'ı tecrübeye binaen önerebilirim. Hemen her çeşidini denemişimdir.

Alıntıları Göster
    marka likitlerden ziyade ev yap kaliteli satanlari sormustum

turkiyede satilan kaliteli markalarin hepsi cakma kendileri dolduruyorlar fais fiyatlara satiyorlar nerden anladin derseniz ingiltereden kuzenim geldi ordan aldigi ayni marka burdakilerle daglar fark var siz kalite likit diye iciyorsunuz guzel diyorsunuz ama oyle degil iste

alman likitlerini beyeniyorum ozellikle kaliteli aroma tfa ve embase kullanan ev yapcilar varmi uyguna satan

birde sunu unutmayin turkiyede satilan likitlerin tatihleri hep gecmis cope para veriyorsunuz kendiniz yapin yada bu isi ticarete dokmemis kendi icin yapan kaliteli aroma vs kullananlardan alin 6 sise cope atmisligim var ortalama 40 tl x6 ve bu urunler internette bi suru guzel yorumu olan ticaret icin tarihi gecmis mallari satanlar..

İstanbul içi öncelikli temiz cihaz satan arkadaşlar ulaşabilirler. Temiz cihazı olan arkadaşlar ve kullanmayan arkadaşlar yazabilirler. Pro cihazlar için bütçem yok. En fazla 260-270tl verebilirim. Düşünen varsa pm atabilir
    |
    |
    Vaporesso Revenger yeni birisi için çok mu ileri seviye kaçar acaba

Likidimi doldurayım, basıyım düğmeye içeyim istiyorum. Öyle coil sarma, ohm, watt vesair uğraşmak istemiyorum. Bütçe olarak 400-450 bandına kadar çıkabilirim. Kaliteli bir cihaz önerebilir misiniz yeni başlayan birisi için, fazla uğraştırmayacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 10 Ağustos 2019; 16:4:55 >

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Vaporesso Revenger yeni birisi için çok mu ileri seviye kaçar acaba

Likidimi doldurayım, basıyım düğmeye içeyim istiyorum. Öyle coil sarma, ohm, watt vesair uğraşmak istemiyorum. Bütçe olarak 400-450 bandına kadar çıkabilirim. Kaliteli bir cihaz önerebilir misiniz yeni başlayan birisi için, fazla uğraştırmayacak ?
    Tüm modlar 3 aşağı 5 yukarı aynı. Coil üstünde yazan watt seviyesine gelip basıyorsun tuşa. Boyutu uygunsa Revenger alınabilir. Büyük derseniz Revenger mini ya da Swag alınabilir.
    |
    |

Luxe ya da luxe s öneririm hem güncel hem de revengerdan daha iyi atomizere sahip bir cihaz. İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Boyutu ve ağırlığı fazladır daha uygun olarak armour pro ya da swag öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Sirkadyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7018 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    Bahsedilenler: Computeus , mobilephone456

Orijinalden alıntı: bL0gKam1L

E-sigara ile buharlayan bazı Ünlü isimler

Samuel L. Jackson

Johnny Depp

Leonardo DiCaprio

Tom Hardy

Ben Affleck

Katy Perry

Lady GAGA

Norman Reedus

John Cussack

Stephen Dorff

Pewdiepie

Stephen Dorff hangi cihaz mış o?

blue imiş bi inceliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 10 Ağustos 2019; 21:31:50 >
    |
    |

• Binbaşı
    1333 Mesaj

n-base i ilke kimyadan alabilirsiniz.
    Aromayı da alabilirsiniz benim damak tadıma uymadığı için ben ilke kimyadan aroma almıyorum.Aroma içinde mixle.com.tr yi tavsiye ederim.
    Tfa nın aromaları bence çok iyi.
    |
    |

• Yarbay
    2501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

n-base i ilke kimyadan alabilirsiniz.
    Aromayı da alabilirsiniz benim damak tadıma uymadığı için ben ilke kimyadan aroma almıyorum.Aroma içinde mixle.com.tr yi tavsiye ederim.
    Tfa nın aromaları bence çok iyi.
    ilke kimya bana cok yakin aslinda tfa aromalar ordada var denesemmi ordaki ile ayni degilmidir bu demlenme suresi bir gun olan likit varmidir

İlke kimya güvenilir bir yer rahatlıkla alabilirsiniz. Vampire vape aromaları genellikle shake and vape türündedir. Yani 1-2 gün içinde tadı oturur.

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj

Daha iyi bir yer arıyorum derseniz keyf firmasının altın serisini tavsiye ederim daha iyi bir nbase deneyimi alırsınız. Aromalar için velabuhar gayet iyidir

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.