Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
3.991
Cevap
169
Favori
277.557
Tıklama
Giriş
    91 Mesaj

Çok büyük olasılıkla likitle alakalı durum. Zaten yanında hediye verilip iyi çıkan bir likitte görmedim açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NazımEge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    buralar çok değerlenecek neden mi sigaraya zam geldi kent switch 15 tl oldu bugün bakkala sigara almaya gittim telefonla konuşuyordu konuşması bitince 2 kent switch dedim adam bana satamam zam geldi dedi kafam attı satmazsan satma dedim çıktım şaka mı yaptı bilmiyorum ama esnaflıktan anlamadığı kesin şimdide e sigara arayışına başladım daha öncede çok araştırdım ama öyle anlatılıyor ki insan almaktan vazgeçiyor yok coil sarımı yok sigara içimi yok boğaz vurumu kafa karışıklığına sebep oluyor inşallah bu sefer alacağım.

pardon 16 tl olumş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn01 -- 3 Ağustos 2019; 21:56:18 >
    |
    |
    Merhabalar son gelen zamdan sonra ben de başlamayı düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok.Bilen birisi yardımcı olabilir mi hangi ürünü almam gerekir fiyatı nedir vs.
    |
    |
    BlackBeasT

6-7 aydır E.cig kullanıyorum, 3mg nikotinli likitide kendim yapıyorum, 3lü Coil sayarsak, 3 ayda 250-300TL yapıyor.

Sigaranın pisliği yok ,külü yok, kokusu yok , öksürük yok tıskırık yok... Heç sigara içmemiş gibi hissediyorum...

Hayat kaliteniz bildiğin yükseliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 3 Ağustos 2019; 18:8:27 >
    565 Mesaj

Pamuk sariminizi kendiniz yapsaniz daha karlı olur hocam

|
    |
    BlackBeasT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    konuya hiç hakim olmayan biri olarak yardımınıza ihtiyacım var :)

vaporesso revenger x alacağım ama galiba bu daha çok nargile havasında bir olay. fazla buhar çıkıyor vs. gibi algıladım. bana abartısız, sigara kadar buhar çıkaran, ofis ortamında kullanılabilecek bir alet lazım. ama aynı zamanda gün içinde pili ve likiti bitmeyecek ( 2 paket sigara içtiğim oluyor ) önerebileceğin bir cihaz var mı? yoksa revenger x ile de ayar vs. yapılıp bu şekilde kullanabilir miyim?

Farklı atomizer yani başlık alarak yapabilirsiniz. Mtl icim deniyor adına ve tel pamuklama iside yine size kalır. Yeni başlayanlar icin karışık bi olay gelebilir. Fakat YouTube ve e sigara forumlarıni arastrarak cozersiniz

|
    |
    .ProtoN. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tekin-71

Farklı atomizer yani başlık alarak yapabilirsiniz. Mtl icim deniyor adına ve tel pamuklama iside yine size kalır. Yeni başlayanlar icin karışık bi olay gelebilir. Fakat YouTube ve e sigara forumlarıni arastrarak cozersiniz
    geekvape flint diye bir cihaz gördüm hocam, sanırım sizin tarifinize uygun. sizce benim işimi görür mü?

Görür hocam zamanla daha profesyonel icimli cihazlara da geçiş yaparsiniz. 9mg nikotinle ile başlayın zamanla azalatarak nikotini düşürun. Sigara illetinden kurtulursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 4 Ağustos 2019; 13:33:35 >
    |
    |
    .ProtoN. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uwell Caliburn önerildi ne dersiniz ?
    Sigaradan pod'a geçecek birisi için öneriler bekleniyor. E-Sigara hem boyut hem içerik olarak pek uygun değil,zamanında denemişliğim var. Teşekkürler şimdiden.
    |
    |

#Ankaragücü!
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Başlangıç olarak Vaporesso Revenger 220W Kit 5Ml tavsiye eder misiniz? Günde 1 paket sigara içen birisiyim. E-sigara hakkında hiç bilgim yok. Ayda kaç para gelir ana alet dışında?

BlackBeasT

E-sigara ile buharlayan bazı Ünlü isimler

Samuel L. Jackson

Johnny Depp

Leonardo DiCaprio

Tom Hardy

Ben Affleck

Katy Perry

Lady GAGA

Norman Reedus

John Cussack

Stephen Dorff

Pewdiepie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 5 Ağustos 2019; 19:25:40 >

• Yarbay
    3113 Mesaj
    alışveriş için site önerisi alabilir miyim

basit bir cihaz almam lazım eskiden powerbank içinden çıkan s.gara boyunda kalem gibi bir şey vardı ona benze bir ürüne ihtiyacım var.

Whatsapp iletisim 05448232324

|
    |

Bende başlayalı 1.5 ay oldu. Arkadaşım Revenger X tavsiye etmişti ancak araştırdığımda Luxe daha mantıklı geldi. Hem daha güncel ve yeni hem daha şık. Aleti aldıktan sonra sadece likit ve coil masrafın var. Yurtdışı premium likitler 60 TL 30 ML si ortalama. Homemade'ler var yada FB de satış yapanlar var çok uygun rakamlara. Coillerde 3'lü seti 90 TL'e geliyor. 1 coil yaklaşık 3 hafta gidiyor doğru kullanırsan.
    |
    |
    -Demokritos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siteden alışveriş yapmayın %90 ı tokatlamak için açılmış geri kalanlar da çok yüksek fiyattan satım yapıyor. Öm atarsanız fikir verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yigit+ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1014 Mesaj

Revengerın atomizeri DL yani ciğer çekimidir. Sigara gibi sıkı çekim istiyorsanız modun haricinde başka bir MTL atomizer almalısınız.Haberiniz olsun.
    |
    |
    -Demokritos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BlackBeasT

Sigara zamlarından sonra konu canlandı
    128 Mesaj

Öncelikle selamunaleykum. sigara zamları o kadar güzel geldi ki; zam yapılan tarihten bu güne daha cebime zamlı ürün koymadım he zamsızda koymadım
    Geekvape Frenzy 950 mah lık pod dan aldım. artık tak etti. yanında 5 tane coil + cuttwood boss reserve ile taçlandırıp e.sigara ailesine girişi yaptım. aylık sigara masrafı 500 TL yi aşarken bu şekilde körü körüne devam etmek olmazdı. Bilgi ve önerilere açım ek birşeyler söylemek isteyen yazabilir.
    |
    |
    BlackBeasT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
seo paketleri
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.