Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.674
Cevap
230
Favori
508.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali'den 77 liraya atomizer aldım gümrükten döndü
    Bende yurtiçinden 150 liraya aynısını aldım kurda kuşa yem olduk

2 adet siparişde pamuk, tel, kılıf takipsiz 40 gündür nerde olduğu meçhul takılmışmıdır bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beykozz -- 2 Eylül 2018; 0:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin uzun zamandır alışveriş yapmadığın belli. 6 senedir alışveriş yaparım ben. Fasttech artık hiç göndermiyor, ali'deki çoğu satıcı da artık göndermiyor. Çünkü biliyorlar malın döndüğünü. Bilmeyen gönderirse, gümrükçünün gözünden kaçar da gelirse ne ala. Yanlış yönlendirme insanları !
  • Ben de Ali ex den coil ATO mod alıyorum hiç dönmedi. Elimde 3 mod, var 7 ATO, 23 coil 5 yedek cam vb.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • comolokko41 C kullanıcısına yanıt
    Sen almak istediğini yaz ben sana gönderen satıcıyı yazarım rahat ol. 9. mesajında teşekkür edersin bana.
  • Yakın zamanda elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum. Genel olarak smoke markasının doyum hissini beğendim denemelerimde.

Sizin bu tarz bir tavsiyeniz var mı acaba? Üşengeç biri olarak sarım falan yapamam ne yazık ki. Ona göre tavsiyesi olan yazarsa sevinirim.

Bir de güvenli ve uygun fiyatlı nerede alabilirim bu cihazları?

• Bende pico ve atomizer olarak naitilus 2 ve 5ml kullanıyorum, yedek cihaz olsun diye vaperosso swag aldım, ama ateşlemesi sanki düşük gibi,bunun bir ayarı var mı
  • edit ; ürünler satıldı . alan arkadaşıma hayırlı olsun .

yedek parça nbase vs... temini için en güvenilir yer esigaram.us forumudur . facebook gruplarına ve buradaki akbabalara yem olmayın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 27 Eylül 2018; 2:29:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Bende pico ve atomizer olarak naitilus 2 ve 5ml kullanıyorum, yedek cihaz olsun diye vaperosso swag aldım, ama ateşlemesi sanki düşük gibi,bunun bir ayarı var mı
    Ayarlarda 3 mod var / soft-normal-high

Uygun watt ayarınds High modda daha seri ateşler

• quote:

Orijinalden alıntı: Beykozz

Ayarlarda 3 mod var / soft-normal-high

Uygun watt ayarınds High modda daha seri ateşler

Alıntıları Göster
    O şekilde kullaniyorum,ama yinede picoya gore çekince yumuşak bir içim.oluyor hocam.Tesekkurler

• Merhaba,
    Vaporesso revenger mini siparişi vererek aranıza katıldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    smokturkey sitesinden aldım. Biraz erkenci davrandım. Buradan yada farklı forumlardan bulunuyormuş. Aldığım site ne kadar güvenilir bilmiyorum. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.
  • Aldığınız siteyi bilmiyorum ama genelde hep sorun oluyo

• arkadaşlar ilk kez e-sigara kullanıcam nexus vape için likiti bir türlü bulamadım salt olan lazımmış güvenilir nerden alabilirim siz nerden temin ediyorsunuz ?
  • soqo kullanıcısına yanıt
    esigara forumu var hocam oradan alışveriş konusunda yararlanabilirsiniz en azından google yazınca çıkan sitelere göre fiyatları daha uygun ve herhangi bir sorun karşısında karşınızda bulacağınız muhattap olur.
  • derartikel D kullanıcısına yanıt
    Güncel

• Ev yapımı likit satan bildiğiniz site var mı ? Premium likitler çok maliyetli oluyor

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Yapması çok basit. Kendi likitinizi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz nbase ve aromayı alıp karıştırmak ve bir süre demlenmesini beklemek.
  • Mirac_35 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bırakmaya gerçekten istekli olmamlısınız. Yoksa sonu hüsran olur. Maddi zarar olur. mtl atomizer bakacaksınız. bu tarz atomizerler de 150-200 den başlar 1000 küsür liralara kadar gider. Sonu yok bu işin. Bence ikinci el bir spica pro 2, penodat gibi atomizerler denk getirirseniz alıp deneyin. Tabi altına bir mod da almalısınız. Bunların telini kendiniz sarmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Yapması çok basit. Kendi likitinizi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz nbase ve aromayı alıp karıştırmak ve bir süre demlenmesini beklemek.
    Kaliteli nbase fiyatları uçmuş.. demlemek cazip gelmemeye başladı artık.
  • 1 ay önce serpent Mini almıştım, Sarımı ve kullanımı yeni başlayanlar için bile çok basit.

Aroma ve kullanımından memnundum. Ama MTL içimi içinde Nautilus'dan memnun değildim.

Hava boğazını küçülterek harika bir MTL sahibi oldum dün.

1 Tane Serpen DTL birtane de MTL kullanıyorm şuan. Kesinlikle tavsiye ederim.

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Hocam aroma ile demliyorsanız 3m tarzı almanız mantıklı değil. Farklı kombinasyonlar deneyebilirsiniz. Daha uygun gelir fiyatı. İlkekimyanın gold serisi gibi..

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.