Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.682
Cevap
230
Favori
508.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vaporesso Revenger X 220W Kit 5ml kullanıyorum arkadaşlar.Ancak akıtıyor hava deliğinden,oda sanırım likiti fazla doldurduğumdan kaynaklandı.şimdi yarım doldurup kullanıp deneyeceğim.

Sizce bu kullandığım cihazdan daha iyi sorunsuz sızdırma,akıtma yapmayan bir kit varmı.Birde atomizer in alt tarafı fazla ısınıyor.abimdede aynı alet var ama onda bu sorunlar yok.cihazlar ikiside 40 günlük anlayamadım.Bu kullandığım Vaporesso Revenger X 220W Kit 5ml i kardeşime hediye edeyim diyorum,kendime yeni alayım :) artık o çözer sorunu.
    velhasıl bana ne önerirsiniz.ısınmayan sorunsuz şu diyebileceğimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devadam12

Vaporesso Revenger X 220W Kit 5ml kullanıyorum arkadaşlar.Ancak akıtıyor hava deliğinden,oda sanırım likiti fazla doldurduğumdan kaynaklandı.şimdi yarım doldurup kullanıp deneyeceğim.

Sizce bu kullandığım cihazdan daha iyi sorunsuz sızdırma,akıtma yapmayan bir kit varmı.Birde atomizer in alt tarafı fazla ısınıyor.abimdede aynı alet var ama onda bu sorunlar yok.cihazlar ikiside 40 günlük anlayamadım.Bu kullandığım Vaporesso Revenger X 220W Kit 5ml i kardeşime hediye edeyim diyorum,kendime yeni alayım :) artık o çözer sorunu.
    velhasıl bana ne önerirsiniz.ısınmayan sorunsuz şu diyebileceğimiz
    merhabalar;

bende aynı kit var

akıtma yapmıyor olması lazım contalarını bi kontrol etseydiniz gerekirse yanında gelen contalarla bir değiştirin isterseniz

ısınma problemi bendede oluyor iki sebepten oldu

-arka arkaya çekimler olduktan sonra
    - malum yaz ayı kumsal gibi dışarı alanlarda içtiğimde ısınma yapıyor.hava sıcaklığınında etkisi old düşünüyorum
  • YURTDIŞI GÖNDERİM YAPAN SİTE KALDI MI :)
  • Değerli forum üyesi kardeşlerim selamlar bi kaç soru soracağım

-sigara içmeyen bi insanım keyfine e sigara almayı düşünüyorum, nikotinsiz likit kullanarak

1)ayda yılda 1 nargile içerim ama her içtiğim de çarpar bu yüzden duman zevki alamıyorum, bu e sigara da çarpma durumu varmıdır, yani baş dönmesi kusma falan yaparmı?

2)atamizer ve modu yurtdışından almayı düşünüyorum max bütçem 200-250 ne önerirsiniz, akıtmayan ve iyi bir mod? Hatta mümkünse link verirseniz süper olur

3)hangi likitleri önerirsiniz, güvenle alabileceğim bir site varmıdır

Beni aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de iqos beyaz 2.4 plus bluetooth lu modelden sıfır ürün 2 yıl garantili türkçe kutular ve heats kartuşlarından var isteyene yardımcı olabilirim Ankara’dan saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan737

merhabalar;

bende aynı kit var

akıtma yapmıyor olması lazım contalarını bi kontrol etseydiniz gerekirse yanında gelen contalarla bir değiştirin isterseniz

ısınma problemi bendede oluyor iki sebepten oldu

-arka arkaya çekimler olduktan sonra
    - malum yaz ayı kumsal gibi dışarı alanlarda içtiğimde ısınma yapıyor.hava sıcaklığınında etkisi old düşünüyorum

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim,güzel bilgilendirmeniz için. Akıtma için aldığım yere yazdım.sağolsunlar onlarda ilgili aynı şeyleri söylediler.Full dolu kullanmayın dediler bende az az koyuyorum.pamuk çok ıslanıp kaçırıyor dediler.contaları kontrol ettim,contadan değil hava deliğinden kaçırdı ikidir.öyle ani den boşaldı .buda pamuğu işaret ediyor.Bende çekim yaparken bir kaç kere arka arkaya yapıyorum,sanırım sigara alışkanlığım yüzünden.Isınıyor bu yüzden.50 gündür sigara içmedim elime almadım,içmekte istemiyorum 30 yıllık bir içici olarak.Ama korkum bu seferde bu cihaza bağlanacağım :) ben daha çok duman içici modundayım.Birde iyi makine şu an hangisi,geliştirilmiş cihaz şu diyebileceğimiz varmıdır.

en azından sigara kokusu kalmadı,sabah balgam kalmadı (kaba ama sağlık olarak yazayım ) nefesim çok farketti.sigara gibide öyle elime almıyorum saatte bir az bir çekim şeklinde ama seri :) böyle işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 24 Temmuz 2018; 23:15:7 >
  • Devadam12 D kullanıcısına yanıt
    Vaporesso revenger x fiyat performans bence en iyisi su an icin

Ben yedek olarakta bunun tek pilli versiyonu var onu almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kellemrt

Değerli forum üyesi kardeşlerim selamlar bi kaç soru soracağım

-sigara içmeyen bi insanım keyfine e sigara almayı düşünüyorum, nikotinsiz likit kullanarak

1)ayda yılda 1 nargile içerim ama her içtiğim de çarpar bu yüzden duman zevki alamıyorum, bu e sigara da çarpma durumu varmıdır, yani baş dönmesi kusma falan yaparmı?

2)atamizer ve modu yurtdışından almayı düşünüyorum max bütçem 200-250 ne önerirsiniz, akıtmayan ve iyi bir mod? Hatta mümkünse link verirseniz süper olur

3)hangi likitleri önerirsiniz, güvenle alabileceğim bir site varmıdır

Beni aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar, teşekkürler
    Sanmam çarpacagını kusma falan hiç duymadım zaten nikotinsiz likit alacaksınız alın likit bulmak kolay. Yurt dışından alacaksınız orda çok değişik modlar oluyor burda bizim bile bilmediğimiz bence alacağınız mağaza yada siteden bakın az iceceksiniz sanırım dahili pilli bir cihaz alınabilir belki revenger mini.

• ogretmenx O kullanıcısına yanıt
    Sigarayı bırakmak için Mtl den başka çözüm yoktur. Daha önemlisi likit seçimidir. Hazır coilli kullanım kolaylığı ve problemsizliği yüzünden size Nautilus 5ml modelini tavsiye ederim. Güncel versiyonu olan Natilus 2 likit haznesi küçüktür ve acemi kullanımlarında sızdırma yapabiliyor.
    Bu arada likit seçiminde nikotinin 6mg dan az olması tatmin hissinizi azaltır, sigaradan uzaklaşamazsınız. Deneyerek almanız en uygunu olacaktır. Mod olarak tek pilli herhangi bir mod ile şarj etmeden 36 saat rahat geçirirsiniz diye düşünüyorum. 2 pilli alırsanız ara sıra ciğer çekim atomizer de kullanabilirsiniz. Ayrıca şarj süresi 2 katına çıkacaktır.
    Tek pilli mod olarak tesla wye85w tavsiye edebilirim. Hafif küçük derli toplu bir cihaz.
  • İzmir'de premium likit arayanlara yardımcı olabilirim pm den.Hiçbir karım yoktur, lütfen bu şekilde düşüyorsanız iletişime geçmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

İzmir'de premium likit arayanlara yardımcı olabilirim pm den.Hiçbir karım yoktur, lütfen bu şekilde düşüyorsanız iletişime geçmeyin.
    Kefilim
  • selam arkadaşlar, just 2 atosundan aldığım zevki, keyfi, revenger in atosundan alamıyorum neden öyle acaba ? likit aynı likit ? ikisinin de yapıları farklı tabi ama, revenger pro bir cihaz ama, çok ta keyifli değil kullanmak, modu da atosu da bende eksi puan aldı, ya da ben neyi yanlış yapıyorum ?
  • Şahsen 3 mg kullanan biriyim. Sıfır nikotinli likit denedim, su buharı tadındaydı, resmen hava çekiyorsun hissi veriyor, normalde çok yoğun olan aromasını hiç hissettirmiyordu atmak zorunda kaldım.. 6 mg sert geliyor bana, bir kaç çekişten sonra nargile gibi rahatsız etmeye başlıyor. İthal premium likit kullanıyorum.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Coil ohm, watt, atoların içim sıkılığı, hava kanalları hep etken hocam. Hangisi damak zevkine uyuyorsa onu kullan.
    Ayrıca bu içtiğin likit j2 de güzel gelirken başka bir likit revengerda daha güzel de gelebilir. Atonun dilinden anlamak lazım oda deneme yanılma tecrube ile oluyor

• Ben de az önce dolandirildim. Kapıda ödeme ile. İqos heets sigara satın aldım. Bana likit göndermişler. Aradığımda ulaşamıyorum.

www.iqossepeti.net

Mng kargo ile geldi. Kargocu actirmadi. Kredi kartı ile ödedim, banka da birşey yapamayız dedi. Tüketici hakem heyetine basvursam ne olacak ki. Karşında bir tüzel kişilik falan da yok.

Ben riski alarak satın almıştım ama ülkede buna izin verilmesini anlamıyorum. Muhtemelen kargo şirketi de bunu biliyor ve suça ortak oluyor. 

İlk defa başıma geldiği için sorayım. Bu tip şeyleri nereye şikayet etmek gerekiyor,bilen sonuç alan varsa bilgi verirse sevinirim.

• meo_tr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam sağolun aydınlandım. hocam bir de sıcak buharı çok sevmiyorum ben. soğuk buhar daha iyi, ama o zaman da az buhar çıkıyor :) mesela revenger da sıcak mide bulandırıcı oluyo, 2. ya da 3. çekimden sonra, ama just 2 de 20 watt tan 35 e kadar gayet güzel.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Ohm yükseldikçe buhar azalır ve soğur. Mtl dene :) rahat edersin, nikotin oranını biraz artır, boğaz vurumun artar, ciğerlerin yorulmaz. Zaten dl içimine göre çok daha az likit tüketeceksin ve nikotin kullanımın düşecek.
    Meyveli tatlar pek gitmez ama tütün ve benzer tatlarda güzel aroma alırsın.
    Hazır coil kullanırsan nautilus veya vapefly nicholas tavsiye ederim. Vapefly coilleri nautilus kadar yaygın değil ama bence diğer herşeyi ile 1 tık önde

• quote:

Orijinalden alıntı: kilinc

Ben de az önce dolandirildim. Kapıda ödeme ile. İqos heets sigara satın aldım. Bana likit göndermişler. Aradığımda ulaşamıyorum.

www.iqossepeti.net

Mng kargo ile geldi. Kargocu actirmadi. Kredi kartı ile ödedim, banka da birşey yapamayız dedi. Tüketici hakem heyetine basvursam ne olacak ki. Karşında bir tüzel kişilik falan da yok.

Ben riski alarak satın almıştım ama ülkede buna izin verilmesini anlamıyorum. Muhtemelen kargo şirketi de bunu biliyor ve suça ortak oluyor. 

İlk defa başıma geldiği için sorayım. Bu tip şeyleri nereye şikayet etmek gerekiyor,bilen sonuç alan varsa bilgi verirse sevinirim.
    Her şey den önce elektronik sigara satmak suç biliyorsunuz almaknkullanmak suçmu buna bakın sanıyorum ki o da suç resmi değil. zaten bu yüzden bu dolandırıcılar bu kadar rahat. Elden görerek alacağınız satıcılar bulun ne idüğü belirsiz siteler yerine. Geçmiş olsun çi.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın. benim buraya yazmadaki amacım başkalarının da başına gelmemesi için. ben biraz bilerek de risk aldım. Başıma gelince de başkalarının da canı sıkılmasın diye duyurmak istedim. Normalde bu şekilde kapıda ödeme alışverişi yapmam. Denemek istedim. Acı bir tecrübe oldu.

Diğer yandan dolandırıcıların da kargo firmaları ile birlikte böyle bir düzen kurmaları, devletin de vatandaşlarını korumaması çok düşündürücü. İçinde hıyar gönderse hiçbir şey yapamıyorsun.

Ülkede bu derece ahlaksızların kol gezmesi, bu kadar rahat bir davranmaları ise ayrı bir vaka olarak incelenmeli. Ne ara biz bu kadar ahlaksız, inançsız olduk anlamıyorum. Şimdi kul hakkına girmiş oldu bu adiler. Girin siteyi bir inceleyin, profesyonel hazırlanmış, cep telefonuna takip SMS'i falan da geliyor. Nitelikli dolandırıcılık...

Ben suç duyurusunda bulunacağım, tanıdığım yüksek seviyedekilere de incelemesi için ricada bulunacağım. Bundan sonra onlar düşünsün.
  • Mrb arkadaşlar. Günde 2 paket sigara içiyorum.Vaporesso Revenger veya revengar x modelini alacam. Biraz araştırdım mtl sigara içimi için hangi atomizer daha uygun olur. 2ml lik atomizer ilk etapta yeterli olurmu? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.