Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
6.682
Cevap
230
Favori
508.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    göndermiş olduğunuz resimdeki ec atlantis tipi coili o hale getirene kadar tüketmiş bir kişinin o şekilde devam etmesinde bir sakınca görmüyorum :) şaka bir yana benim yorumum zaten hazır coillere değil sarım coilleredir yanlış anlaşılma olmasın, hazır coiller değişmelidir yadar RBA tipi ile değiştirilerek kullanılmalıdır. Ama kendiniz coil sarıp RTA tipi atomizer kullanıyorsanız dry burn yapıp atıkları temizlerseniz ilk günkü kadar temiz olduğunu göreceksiniz. Tercih meselesi sağlık konusuna girmek istemiyorum çünkü yapılan işin kendisinin bile sağlığa etkileri tartışılır durumdadır zaten, dry burn yapılan coilde zaten mikrop falan barınamaz, sadece üzerinde kalıntı kalabilir onlarda temizlenemiyorsa zaten değiştirilmelidir. Bu yöntem benim değil hemen herkesin yaptığı bir yöntemdir, uygulayıp uygulamamak bir tercih meselesidir, kimseyi birşeye yönlendirdiğim yok insanlar zaten konunun videolarını izlediklerinde tercihlerini kendileri yapabilecek konumdadırlar diye düşünüyorum.

Elektronik Sigara - ANA KONU-
    Elektronik Sigara - ANA KONU-Elektronik Sigara - ANA KONU-Elektronik Sigara - ANA KONU-
  • umitkaraogl U kullanıcısına yanıt
    Hazır coili kaynar suda kaynatıp kullanan gördü bu gözler o yüzden yazılanları konuya uzak olanların anlayacağı şekilde yazmak daha doğru olur ki bahsedilen hazır coil.
    Arkadaş resimlerini paylaştı atomizerin önceki sayfada. O yüzden cevap yazma gereği duydum.Gerçi seramik deck kullanıyorsunuz.
  • sevgili arkadaşlar, bir sorum daha olacak, nitecore ''d2'' , ''new2'' ve i2 arasındaki farklar nelerdir ? 2 olması 2 yuvası olması anladım orayı fakat; bu; ''Orijinal Eleaf iStick Pico Kiti 75 W Kutusu Mod MELO ile 3 III Mini Atomizer 2 ml Tank Vaporizatör Starter kiti'' mod için hangisini almamız lazım acaba ?
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    amacınız pillerinizi güvenle şarj etmek ise, hiç fark etmez. yazdığınız tüm şarj aletlerini kullanabilirsiniz. detay farkları ve görsellik vb. farklar var aralarında sadece. bütçeni hangisine el veriyorsa, alın kullanın.
  • Arkadaşlar selam malesef 1 yıldır bıraktığım sigaraya tekrar dadandım. Elimde ego aio one var ve 1 yıldır kullanmıyorum. Açıkçası kullanmaya korkuyorum uzun suredir kullanmadım. Çekiniyorum patlar falan diye.. Tekrar ego aio one alayım mı ? Fiyat uygun ve elimde 10 tane coil var. Yedek parça sıkıntım olmayacak. Likit olarakda sek nbase almayı düşünüyorum.

Bütçem en fazla 200 tl. Önerirmisiniz ? Uzak kaldım e sigara konusunda epey cihaz çıkmış. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok teşekkürler.
  • Tamamdır teşekkür ederim cevabınız için, sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam şunu almayı düşünüyorum o zaman.

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
    http://s.aliexpress.com/yQ36BrYb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    kişisel olarak, pil ve şarj aleti alacaksam , yurt içinden ve güvenilir yerden almayı tercih ediyorum. pilsitesi.com gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 7 Mayıs 2018; 13:42:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

Arkadaşlar selam malesef 1 yıldır bıraktığım sigaraya tekrar dadandım. Elimde ego aio one var ve 1 yıldır kullanmıyorum. Açıkçası kullanmaya korkuyorum uzun suredir kullanmadım. Çekiniyorum patlar falan diye.. Tekrar ego aio one alayım mı ? Fiyat uygun ve elimde 10 tane coil var. Yedek parça sıkıntım olmayacak. Likit olarakda sek nbase almayı düşünüyorum.

Bütçem en fazla 200 tl. Önerirmisiniz ? Uzak kaldım e sigara konusunda epey cihaz çıkmış. Acil tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok teşekkürler.
    Arkadaşlar ufak bir araştırma sonucu Vaporesso Revenger X modeli hoşuma gitti. Bütçeyi zorlayıp almayı düşünüyorum ( 300 tl ) gt 8 coil takılı geliyor ve gt4 coil yedek gönderiyorlar. bu gt 8 coil i kendim sarabilirmiyim ? Birde kazık yememek adına hangi siteden almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

kişisel olarak, pil ve şarj aleti alacaksam , yurt içinden ve güvenilir yerden almayı tercih ediyorum. pilsitesi.com gibi.
    hocam evet dediğiniz gibi de olabilir tabiki, ama, burda 2 li olan, orada 4 lü fiyatına. teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Arkadaşlar ufak bir araştırma sonucu Vaporesso Revenger X modeli hoşuma gitti. Bütçeyi zorlayıp almayı düşünüyorum ( 300 tl ) gt 8 coil takılı geliyor ve gt4 coil yedek gönderiyorlar. bu gt 8 coil i kendim sarabilirmiyim ? Birde kazık yememek adına hangi siteden almalıyım ?

Alıntıları Göster
    Kazık yemek istemiyorsanız hiçbir siteden almayın. Türkiye'de en çok e-cig muhabbetinin döndüğü forumda bir sürü güvenilir vatandaş var onlardan alın derim.

Hazır coillere sarım yapanlar var gt2 icin de gordum diye hatırlıyorum ama gt8 için biçare çaba olur bana kalırsa En güzeli rba kit alın mevcut ato'ya onu sarın için afiyetle.
  • Revenger x piyasası pilsiz 240-250 tl... 300 tlye pilli alırsınız.İyi araştırın.
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    255 e pilsiz buldum hocam. vtc 6 mı vtc 5 mi almalıyım ? gerçi 10 lira fiyat farkı var bişey değil. sek nbase alacağım onun için bir tavsiye varmı ? kimya sitelerinde cok ucuza satılıyordu eskiden. takip edemiyorum artık
  • quote:

255 e pilsiz buldum hocam. vtc 6 mı vtc 5 mi almalıyım ? gerçi 10 lira fiyat farkı var bişey değil. sek nbase alacağım onun için bir tavsiye varmı ? kimya sitelerinde cok ucuza satılıyordu eskiden. takip edemiyorum artık
    Güvenilir ve cihaz sıfırsa "0" 255TL ye al gitsin hocam.Pil olarakta çok düşük ohm ve yüksek watt kullanmayacaksanız vtc6 alın günü rahat geçirin.
    https://www.ilkekimya.com/Phoenixnbase tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Nbase alıp istediğin aromayla karıştırıp buharlıcksın hocam.Çok site aramana gerek yok 0mg için.
    İlke kimyadan 0mg 70/30 100ml nbase ve aromanı al karıştır buharla.Bu kadar basit ve sağlıklı.Hazır aldığın likitteki bileşenleri bilemezsin.

Nbase
    https://www.ilkekimya.com/Phoenixnbase

https://s19.postimg.cc/7jd5a5mr7/78_7876.gif
    http://imageresim.com/images/24189111526956112957.gif

https://aromania.com.tr/

Bunlar dışında likit satanları facebook gruplarından bulabilirsin.
    hocam bu oranlar doğru muydu acaba ? bi önceki cümlelerinize baktım ancak video veya gif, silinmiş sanırım.

Elektronik Sigara - ANA KONU-Elektronik Sigara - ANA KONU-

edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 7 Mayıs 2018; 21:47:20 >
    İçerik yada oranlar kendi damak tadıma göre paylaştım.
    Doğru yada yanlışı yok ama tercihim

VG:Sigma ya da Carlo Erbada olabilir.
    PG:Merck
    Nik:Che
    70/30

Memnun kalırsınız.Boğazı tırmalamaz rahat içimli likit olur.
  • Merhaba, bugün aliexpressden VaporStorm 230 200W sipariş verdim. Ilk defa kullancam elektronik sigara. Çift pilli bunlar. Pil öneriniz nedir ve likiti nerden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vivianas

Merhaba, bugün aliexpressden VaporStorm 230 200W sipariş verdim. Ilk defa kullancam elektronik sigara. Çift pilli bunlar. Pil öneriniz nedir ve likiti nerden alabilirim?
    hocam bu konuda bilgili arkadaşlar daha iyi cevaplar vereceklerdik, ancak ben de alacağım henüz almadım, burdan alacağım.

https://tr.aliexpress.com/store/529356?spm=a2g10.10010108.0.0.3414185fPaeGlK
  • Smok stick prince kit nereden alabilirim güvenilir

Pili bence aliexpressden getirmeyelim çünkü piller gümrükte takilicaktir. SONY VTC6 18650 3.7V 3000mAh Li-ion Şarjlı Pili var 25-30a bulunuyor. Bu iyi diyor herkes.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.