Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.679
Cevap
230
Favori
508.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığım perfomans ve sorunsuz atomizerler sıralaması:

1. CoilArt Mage 9,5/10
    2. Obs Engine 9/10
    3. Steamcave Aromamizer 8,5/10
    4. Dotmod Petri 8/10
    5. Hurricane V2 7,8/10
    6. Ammit Dual 7,5/10
    7. Skyline 7,5/10
    8. Smok TFV 4 7/10
    9. Serpert Mini 7/10
    10. Gemini 6,5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Hocam petri kurulumu çok gıcık ya

Evet haklısın hocam hem gıcık hem akıtma riski var ancak cidden buhar-aroma performansı çok yüksek, belki de en yüksek ato diyebilirim.
  • Hocam revenger vaporesso nasıdlır ben direk bunu kullanmaya basladım
  • Herkes çift pilli alın diyor ama ben vasporesso swag almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ilk defa başlayacam beyler sigarayı bıraktım 1-2 aydır ama bu aralar dayanılmaz haldeyim arkadaşta geçen e sigara denetti hoşuma gitti giriş seviyesinde birşeyle başlamak istiyorum ama internette hangi siteye güvenebileceğimi bilmiyorum şöyle 150 lira civarı tavsiye edebileceğiniz model ve özellikle güvenilir site var mı ?
    https://www.elektroniksigaravip.org/urun/justfog-650-k1-elektronik-sigara/yorumlar.html#tabs
    bu mode nasıl mesela
  • Yeni başlayan veya işimi görecek bir cihaz istiyorum diyen herkese tavsiyem 2. el pico'dur. Illusive Man sakın bulaşma o cihazlara, israf.
  • Arkadaşlar bende Smok AL 85 modeli var. Alalı bir kaç gün oldu. Sorunum ise her likit dolumundan sonra ilk çekişlerde ağzıma likit sıvısının gelmesi. Doldururken de o kadar dikkat ediyorum coilin olduğu yere likit sızmasın diye ama yine de her seferinde aynı şey oluyor.

bunun bir çözümü var mıdır ?
  • Revenger alıp satmaya çalışan o kadar kişi var piyasada.Tedarikçilerin kurbanı olmayın.Coilleri çok masraflı.
    Cihaz olarakta smok lardan uzak durmakta fayda var.
  • arkadaşlar türkiyeden uygun fiyatlı eleaf pico kit almak istiyorum. tavsiye edeceğiniz bir satıcı var mıdır?
  • Elektronik Sigara Formunu takip edin, 2. el cihazlar mevcut, ihtiyacı olana bende de bişeyler mevcut burda ilan açamıyoruz.
  • Arkadaslar gunde 1 paket sigara icen, merdivenlerde soluk soluga kalan biri olarak sigara illetini birakmaya karar verdim.E_sigara hakkinda deneyimli arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyacim var

Sizce vaporesso swag/revenger + vandy vape berserker atomizer uygun mudur? Sadece mtl icim icin kullanmayi dusunuyorum.

Ayrica likit tavsiyesi olarak ne onerirsiniz?

• şimdi baktım da maalesef tilemahos tükenmiş ..

• Merhabalar;

vaporesso revenger x satın aldım

bildiğiniz gibi arka kapak mıknatıslı,güzel bi tasarım

ancak pili taktıktan sonra kapak hafifa sağa sola hareket ediyor

mıknatıslı olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum

kullananlardan yorum alabilirimyim
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz site aslında o değilde şudurhttp://www.elektroniksigara.net/ https://www.sikayetvar.com/elektroniksigaranet

bende bunlara az daha 310 TL kaptırıyordum sağolsun kargocunun sayesinde direkten döndüm. Tam bir dolandırıcı.

Arkadaşın bahsettiği site ise şuhttps://www.elektroniksigaravip.org/

bu sanırım gerçekten bu işi yapan bir site memnuniyet oranı da bir hayli yüksek.https://www.sikayetvar.com/elektroniksigaraviporg

Gerçi ben ürünümü direk esnaftan elden aldım ama tabii sonuçta risk yani kimseye alış veriş tavsiyesinde bulunmuyorum kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 15 Şubat 2018; 0:19:1 >
  • K.J kullanıcısına yanıt
    Vaporesso Revenger + Berserket MTL RTA + Orijinal Halo Tribeca veya Turkbuharın Tribace mixi. Kesinlikle sigara içirtmez.
    SS316L 28 GA 2,5mm kalvuz 7 tur 0.70-0.71. ohm 20W 235C muji pamuk. 9MG nikotin ile.
  • beyler mtl cihaz arıyorum. birinde Smok Vapepen 22 var sıfır 100 tl istiyor yeni başlayan için nasıldır?
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    Hocam öneriniz için çok sag olun.

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    smok'un mtl ürünü hiç duymadım. dl ürünleri var. siz yine de araştırın.
  • Aynen hocam şimdi baktım da mtl değilmiş

• Dostum bende senin gibi o yollardan geçtim hiç hazır likit alma velabuhar diye bi site var Twisted adımları mükemmel incele birde 250 ml 0.3 mg nikotinli n base al hem ekonomik hem sağlıklı kullan biz revengerin bi üst modeli swicher kullanıyoruz tavsiye ederim damak zevkine göre al 1 hafta da olan var 2 haftada incele takıldığın yerde sor yardımcı olurum

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.