Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.673
Cevap
230
Favori
508.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. Baya okuyorum araştırıyorum. Aklımda bulunsun Bugün halo sub-zero alacağım sanırım.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Bu kadar içmeli gibi bir şey demek yanlış olur zaten.Bu direk boğaz vururmunun kişinin tatminiyle alakalı.Kimisi tütün aromasını sever nikotini az 3mg yeter kimisi pastahane aromalı 12 mg içer.

Kişiden kişiye değişir bunlar tatmin veya haz noktası.Genelleme yapmak hata olur bu konuda.O yüzden ilaç prospektüsü gibi kuralı yok.Deneyerek bulacak.

30 ml 6mg likitin 1ml de 6mg nikotinlidir. 100ml 6mg likitinde 1ml 6mg nkotinlidir.% hesabı.Tuzlu su gibi düşünün.Daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 26 Ocak 2018; 17:5:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

arkadaşlar şu siteye karşı temkinli olun az daha tokatlıyorlardı beni
    http://www.elektroniksigara.net/

güvenilir alış veriş yapabileceğim bir yer var mı arkadaşlar ? e sigara almak istiyorum

hocam bende bugun sipariş vermiştim iptal ediyorum iyi ki forumu okumuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Bu kadar içmeli gibi bir şey demek yanlış olur zaten.Bu direk boğaz vururmunun kişinin tatminiyle alakalı.Kimisi tütün aromasını sever nikotini az 3mg yeter kimisi pastahane aromalı 12 mg içer.

Kişiden kişiye değişir bunlar tatmin veya haz noktası.Genelleme yapmak hata olur bu konuda.O yüzden ilaç prospektüsü gibi kuralı yok.Deneyerek bulacak.

30 ml 6mg likitin 1ml de 6mg nikotinlidir. 100ml 6mg likitinde 1ml 6mg nkotinlidir.% hesabı.Tuzlu su gibi düşünün.Daha kolay olur.

Şimdi kişisel tatmin farklı bişey ben vucudun alması gereken (sigaraya kıyasla) likit bazında ki miktarını sordum aslında. Günde 1 paket sigara içen birisi atıyorum vucüduna 10 mg nikotin alıyosa kaç milim likit kullanmalıki gene 10 mg nikotin alsın.

Sanırım burda sigara kutularında yazan 0.6 mg ın 1 adet sigara dalı için mi oldugunu bilmek lazım ki bence öyledir o zaman 20x 0.6 =12 mg nikotin almış oluyoruz o zaman 2 mil likit mi lazım aynı oran için?

karışık mı oldu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 26 Ocak 2018; 19:25:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elime alien 220w mod geçti kutusu kapalı ben bunu nereden kaça satabilirim?

Hocam öyle birşey diyorsunki arabanın deposunu fullicekmiş gibi yada 100 km gitmek için ne kadar benzin atmam lazım gibi matematik hesabı yapıyorsunuz.Tiryakilik %90 psikolojik bir olgu sigarada !
    Siz sigara tiryakisi sigara içerken ne kadar nikotin almam gerekli gibi bir düşünce güttüğünü nerede gördünüz yada duydunuz yada bunun bir limiti olduğunu.

Ama sordunuz şöyle cevap veriyim yukardaki mesajdada verdim tuzlu su örneği gibi, 30 ml de 6 mg nikotin varsa bunun 1 ml deki nikotin oranıda 30ml nikotin oranıda aynıdır.Sadece toplamda 30 ml 6mg var. siz ben günlük 12 mg alıcam diye düşünen birine 2x 30ml 6mg vereceksiniz.Umarım anlatabilmişimdir. Bunun yerine 60 ml likit tüketeceğine 30ml 9mg verin daha iyi.Demekki 6mg yeterli gelmiyor.

İnanın böyle boş yere kafanızı yormaya değmez.Bu tamamen kullanıcının hazzıyla alakalı!
    Oda mantıklı be :-):-):-)

• iyoki kullanıcısına yanıt
    Smok modelleri varmı varsa fiyatları nedir ?

• Merhaba beyler bende sigarayı bırakabilmek için e sigaraya geçtim ve ego aio d22 xl aldim. Yanında king marka egzotik meyveler likiti aldim 0.6mg nikotinli. Bu beni hiç sigara içmiş gibi hissettirmiyor ve sürekli olarak boğazımı tahriş ediyor. Ne yapmam gerekir acaba ? Birde efkar likitini nerden alabilirim bilen varmıdır ?

• Dilbilen kullanıcısına yanıt
    6 mg yerine 3 mg kullanın, Efkar üretimden kalktı diye biliyorum.
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Normalde günde 1 paket marlboro light içiyorum. Normalde zaten sigara içmiş doyumunu hissedemiyorum. 0.3 mg çok zayıf olmaz mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

2k16 -sxk üzmez kullanıcıyı.

Aldım ürünüde bu herkesin methmettiği mtl içimi sevemedim pek ufacık bi delikten hava buhar çekmeye çalışıyorsun bildiğin yoruluyorum çekmeye çalışırken çıkan buhar aromada tatmin etmiyor büyük ihtimal ilk sarımım oldugu için beceremedim pek pamuklamayıda ama ne biliyim alışma meselesi mi yoksa?

• Dilbilen kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığınız cihaz zaten yeterli değil maalesef, ilk başta ben de Istick Pico aldım hevesle 3 gün içmedim ancak sonrası dayanılmaz oldu benim için. 1,5 paket Winston Light içiyordum ben de. Modu değiştirdim anca öyle çözüm bulabildim. Nikotini arttırmak çözüm olmuyor maalesef, boğaz ağrısı, mide bulantısı gibi etkileri oluyor. Nikotini arttırmanın sonucu size yansıyor.
    Eğer bırakmak istiyorsanız modu değiştirin sayfada öneriler var. Bir de bu e-sigaralar zaten sigaranın yerini tutmuyor eğer aynı hissiyatı istiyorsanız verebilen bir kit duymadım hala, sadece en yakınını bulabiliyorsunuz.

Benim kendi kullandıklarım şöyle;

Vaporesso Revenger + NRG Tank ile DL çekim yapıyorum işin keyfi için 3 MG Nikotin.
    Canım sigara istediğinde NRG Tank yerine Berserker MTL RTA kullanıyorum yanında Tribeca 9 MG lik likit.
    Ben bunlarla kurtulabildim sigaradan.
    hocam, nasıl bir sarım yaptınız, coil-pamuk fotoğrafı falan ekleseydiniz . kaç ohm buldunuz, kaç watta denediniz, falan?
    modların arasında nasıl bir fark gördünüz ki, modu değiştirin ,düzelir diyorsunuz? mod ateşleme dışında size buhar mı servis ediyor? mod pilden aldığı elektriği atomizere iletir. pico mod da bunu layıkı ile yapar. içim ile ilgili sıkıntı varsa ve atomizer veya likit kaynaklıdır, mod değil. haa, deseniz ki, ss ve ti telde , tcr 'de sıkıntı yaşıyorum, eyvallah derim. diğer türlü insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

diğer arkadaşın mesajını gördüm, mod dediğiniz sanırım joyetech mekanik kit. kalem tipi kitler zaten çok mantıklı seçimler değil. sigarayı bırakır, 1 ay bunu kullanırım, sonra bunu da bırakırım, diyecej biri alsın sadece, bu tip kitleri. aksi takdirde mod+atomizer olmalı. pico , vtwo mini, swag vb. modlar olabilir. mtlciler doggy, gus, ares vb. ato tercih edebilir, rba olarak. dlviler serpent mini, gemini vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 28 Ocak 2018; 19:21:59 >
  • Picoya çift coilli ya da NRG tanktaki gibi 4 coilli bir atomizer takarsanız ne olur? Kaldı ki sigara deneyimine en yakın deneyim için konuştum, doğal olarak ss teller de girdi işin içine ? Pico kaçı için uygun? Ben kendimden örnek vereyim Melo III de likitin tadının %30 unu falan aldığımı hissettim revengera geçtikten sonra? Yazdıklarımı iyice anladıktan sonra alıntılayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Hocam kullandığınız cihaz zaten yeterli değil maalesef, ilk başta ben de Istick Pico aldım hevesle 3 gün içmedim ancak sonrası dayanılmaz oldu benim için. 1,5 paket Winston Light içiyordum ben de. Modu değiştirdim anca öyle çözüm bulabildim. Nikotini arttırmak çözüm olmuyor maalesef, boğaz ağrısı, mide bulantısı gibi etkileri oluyor. Nikotini arttırmanın sonucu size yansıyor.
    Eğer bırakmak istiyorsanız modu değiştirin sayfada öneriler var. Bir de bu e-sigaralar zaten sigaranın yerini tutmuyor eğer aynı hissiyatı istiyorsanız verebilen bir kit duymadım hala, sadece en yakınını bulabiliyorsunuz.

Benim kendi kullandıklarım şöyle;

Vaporesso Revenger + NRG Tank ile DL çekim yapıyorum işin keyfi için 3 MG Nikotin.
    Canım sigara istediğinde NRG Tank yerine Berserker MTL RTA kullanıyorum yanında Tribeca 9 MG lik likit.
    Ben bunlarla kurtulabildim sigaradan.

siz yetkili bir abiye benziyorsunuz. Şimdi size sormak istediğim ben sigarayı bırakabilmek için bu cihazı aldım.(d22 xl). ancak bu elektronik sigara maalesef benim normal sigara ihtiyacımı karşılamıyor. Ne yapmam gerekir?
    sigara içimi (mtl) diye boşuna bütün dünya (evet tüm dünya size karşı ) diyor o zaman. dl içimi anlatarak, sigara deneyimi demişsiniz hocam. bir kendinizi düzeltip başkasına ayarı sonra verirsiniz. :D dl nargileyi taklit eder, sigara içimi mtl 'dir.
  • Tek pilli ile 2 pilli cihaz ve atomizerler arasındaki farkı ayırt edebilecek zekada herkes siz merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

hocam, nasıl bir sarım yaptınız, coil-pamuk fotoğrafı falan ekleseydiniz . kaç ohm buldunuz, kaç watta denediniz, falan?

Bu az buhar ve çekişteki zorlama asıl sevmediğim taraf. Yani havayı çekmek için bildiğin zorlanıyorum sonundada azıcık bi hava alıyorum..

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.