Şimdi Ara

elektronik parça dan anlayanlar için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ramazandeveli (2 mesaj) secollah (1 mesaj) *666* (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> elektronik parça dan anlayanlar için
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3122 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    KISA DEVRE YAPTIRIP BOZDUĞUM FAN KONTROLCÜM İÇİN
    6 KONTROLCÜDEN 2 SİNİ YAKTIM

arkadaşlar elimde aşağıda görüleceği üzere tripot denildiğini sandığım fan kontrolcümü ait bir parça lazım..ankara dayım ,ankara konya sokakta aşağı yukarı 60 dükkan gezdim bir dükkanda bennzerini buldum bendekinin 5k onun elindekinin ise 100 k olduğunu söyledi..parçayı isteyen tamirci arkadaş olmaz dedi..fanları ara devirlere göre ayarlayamazsın.anında açılır yada kapanır dedi..bana bu parçanın yada muadili olabilecek kadar yakın olan parça nerede satılır nasıl elde edilir konularında yardımcı olutmusunuz ? ..2 adet lazım

yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.hoşcakalınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazandeveli -- 16 Ağustos 2013; 21:06:40 >

|
    |

• Binbaşı
    1071 Mesaj
    Normal potansiyometre alın kabloyla aktarın.
    |
    |
  • Yarbay
    4278 Mesaj
    http://www.direnc.net/47K-POTANS,PR-3188.html cogu elektronıkcıde bulunur aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *666* -- 16 Ağustos 2013; 21:21:27 >
  • Yarbay
    3122 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: *666*

http://www.direnc.net/47K-POTANS,PR-3188.html cogu elektronıkcıde bulunur aslında

60 elektronikçi (30 u depo gibi çalışan) sadece 1 inde 100k değerinde olanı vardı..ayaklarıma kara sular inmişti neyse bu bilgi çok işime yarayacak....çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.........
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.