Şimdi Ara

Elektronik Haşere Kovucu 19 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
11.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andre_

Arkadaşlar bu aleti kullananlar var mı nasıl, forumumuzda açılmış bir başlıkta kullananlar tecrübelerini paylaşmışlardı bayağı fayda gören olmuş
    Fakat bu marka bu site bu ürün mü bilmiyorum

http://www.batangemi.com/firsatlar/elektronik-fare-ve-hasere-kovucu-riddex-316.html

malum cihazdan almıştım.
    Sinekleri yavaşlatmasından başka bir faydasını göremedim sakın almayınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Abi ultrasonik diyor bir de ya.

Zaten evren bu dalgalar ile dolu. Renklerin bile hepsini göremiyoruz. Bu hayvanlar sesten etkilenseydi bu uzaydaki artalan gürültüsünden topu nalları dikerdi. Ya da daha basit örnek ile; "len, hışt, bak ş.size, ulan yakalarsam, ahh kaba etimden soktu namussuz" gibi çıkardığımız onca gürültüye ve ettiğimiz küfre rağmen yüzsüz yüzsüz gelip sokmaya devam etmezlerdi. Köyde geçirdiğim yanlardan birinde bir gecede kevgire çevirmişlerdi namussuzlar. Su içsem acaba deliklerden sızar mı diye düşündüm bir an o derece.

hahaha çok iyi ya

• iyi de hala bu ürün indirim sitelerinde satılıyor ve memnun olanlar da çok..napsak alsak mı yoksa almasak mı? yok mu kullanıcı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahin_07

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

Yorumlardan birinde derki

"EVİMDE KIRMIZI KARINCALAR VARDI ÇOK MUTSUZLARDI . RİDDEX ALDIM. ŞİMDİ ÇOK MUTLULAR ULTASONİK SESLERLE HALAY BİLE ÇEKİYORLAR:) BİR DE LAMBASI VAR BELKİ KARANLIKTA YİYECEKLERİ GÖREMEZLER DİYE.EGER SİZİN HAŞERALARDA MUTSUZSA ONLARI MUTLU ETMEK İÇİN KAÇIRILMAZ FIRSAT HEMEN ALIN:)"

çok iyi ya

ne diyonuz şimdi alalım mı belki iyi bişeydir

bence traş hocam bu,boşa para vermeye gerek yok,

buna vereceğiniz paraya tarım ilacı alın,bir kere ilaçlayın3 yıl götürür :D benim evdeki tahta kurularının bile anasını aglattı :D

Hocam ama hamam böceği var bu antalyalılar iyi bilir apartmanı ilaçlatırsın işte soykırım felan 1 ay rahat edersin ama 1 ay sonra uça uça gelir bir tanesi ilaç boşa gider

Hamam böcekleri kakalaklar.

Bir nükleer felaket olsa. Nükleer bir savaş mesela. Bir tek onlar canlı çıkar. Cesur yürek hesabı bayrağı dikerler.

Kafaları kopsa bile haftalarca açlıktan ölene kadar yaşamlarını sürdürürler. Bir tanesini ezersiniz, öldürdüm sanarsınız. Yırtık çoraptan fırlar gibi fırlar gene.

Öyle bir mahlukattır kendileri.

hamam böceği hangisi oluyor? karafatma ile ayrı şeyler mi bunlar? ben de dün gece bir tane tırtılımsı, 40ayak türünde bişey öldürdüm. çıyan diyeceğim ama o kadar büyük değildi.

• bende tarım ilacından yanayım,daha uzun ömürlü.tatile gittiğimizde ilaçlarız yıllık çok şükür birşey çıkmaz. her sene odaları ilaçlamak yetiyor.
    kullandığımız ilaçta bu ddt diye geçiyor.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/DDT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşmadan Edemiyecem. Konuyu Kirlettiğim için Kusura bakmayın.

Bir Hamam Böceğinin Günlüğü
  • GittiGidiyor' da 12.90 TL' ye satılıyor. Ayrıca da 4 TL kargo ücreti var. Aldım ancak deneme fırsatım olmadı henüz. Ürün 1 gün içinde kargoya verildi ve karton kutu içinde muhafazalı olarak geldi.

Evrendeki kozmik arkaplan ışıması bile böcekleri durduramıyor bu cihaz nasıl durduracak denmiş :) O ışıma büyük patlamanın yankısı kabul edilen ve elektromanyetik mahiyette bir dalgadır. Bizim alet ise insan kulağının duyamayacağı ancak böcüğün algılayabileceği 20hz gibi düşük frekanslı sesleri üretmektedir. Cihazı kullananlar böceklerin evde dans ettiğini rapor etmişler. Buna benzer videolar youtube' da da var. Aslında düşünürsek çokta mantıksız değil bu durum böcüklerin frekansa tepki verdiğini gösteriyor olabilir. Cihaz dışardan yeni gelecek olan böceği fareyi durdurabiliyor mu önemli olan o. Yoksa evde yuva yapmış olanlar hele de cihaza yakında olanlar merak ve dengesizlik içinde ortada gezinebilirler. Link.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bende tarım ilacından yanayım,daha uzun ömürlü.tatile gittiğimizde ilaçlarız yıllık çok şükür birşey çıkmaz. her sene odaları ilaçlamak yetiyor.
    kullandığımız ilaçta bu ddt diye geçiyor.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/DDT

Maalesef DDT tüm dünyada 70'li yıllarda yasaklandı. Kendisi dünyanın en tehlikeli zehiridir belki de...

DDT, (dikloro difenil trikloroethan) çok zehirli ve inatçı bir böcek öldürücüdür. Kolayca vücut dokusundaki yağlarda çözülür ve gıda zincirinde birikmeye başlar. 1939 yılında keşfedilen DDT, dünyada en yaygın biçimde kullanılan böcek ilacıydı.[kaynak belirtilmeli] Balıklar ve kuşlar için çok öldürücü olduğu anlaşıldı.[kaynak belirtilmeli] Kuşların yumurtalarının kabuklarını zayıflattığı ve üremelerini sonuçsuz bıraktığı için az kalan birçok türün, soyunun tükenmesine yol açacaktı.[kaynak belirtilmeli] 1970'li yıllarda ABD ve Avrupa'da yasaklandı. DDT'nin zararlı olduğu Rachel Carson tarafından bulunmuştur. DDT kullanıldığı zamanlar canlıların (insanlar, hayvanlar, bitkiler ve diğer canlılar) büyük bir bölümü hasar görmüştür. DDT çok etkileyici bir ilaçtır ve bütün canlıları öldürebilecek bir etkisi vardır. Bu yüzden kullanımdan kalkmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Bunu tavsiye ederim,pencere ve kapı girişlerine,dolap altlarına sıkıyorum ara ara 4 yıldır evde hiç böcek görmedim.

DETAN MAXI

MİKROKAPSÜL TEKNOLOJİSİ İLE BÖCEK SORUNUNA KÖKTEN ÇÖZÜM! 6 AY BOYUNCA ETKİSİNİ KORUR!

# İçindeki ‘mikrokapsüller’ hamamböceği, kaloriferböceği, karafatma, pire, akrep ve örümcek gibi tüm yürüyen haşerelerin midesinde çözülerek onları yok eder.

# Üstelik uyguladığınız yerden geçen böcek , üzerine yapışan mikrokapsülü yuvasına taşır ve diğer böceklere de bulaştırır.

# Püskürttüğünüz noktada yüzeyden temizlenmediği sürece 6 aya kadar etkisini korur.

# İnsan sağlığına, çevreye, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez.

# Su bazlı olduğundan kokusuzdur ve leke yapmaz.

Ürün Özellikleri

# DETAN MAXI’NİN ETKİSİ İLK UYGULAMADAN 12 SAAT SONRA GÖRÜLÜR.

# UYGULAMAYI 6 AYDA BİR TEKRARLAMANIZ ÖNERİLİR.

# KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYINIZ.

# Detan Maxi ev içinde ve dışında haşerelere karşı etkin bir koruma sağlar. Evinizde yaşayan haşere topluluklarını yok ederken, yeni kolonilerin evinize girmesini ve üremesini önler.

# Detan Maxi, mikrokapsül teknolojisi sayesinde akrep, örümcek, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, sivrisinek ve karasineğe karşı etkilidir.

# Detan Maxi kokusuzdur.

Kullanımı

Tetiği kullanarak böceklerin sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtünüz.

Uyarılar

# Çocuklardan, gıda maddelerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz.

# Elektrikli prizlerin üzerine püskürtmeyiniz.

# Kullanılmış Detan Maxi ambalajlarını başka amaçlarla kullanmayınız; usulüne uygun olarak yakarak veya gömerek imha ediniz.

# Zehirlenme Belirtileri: Baş dönmesi, mide bulantısı, aşırı terleme ve kusma.

# İlk yardım: Zehirlenme belirtileri görüldüğünde doktor çağrılmalı, hasta temiz havaya çıkarılmalı ve ilaçla temas eden yerler bol su ile yıkanmalıdır.

# ZEHİRLENME DURUMLARINDA GEREKTİĞİNDE ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NO'LU TELEFONUNU ARAYINIZ.

Bileşimi

Chlorpyrifosethyl % 0.4, demineralize su ve dolgu maddeleri % 99.6

Elektronik Haşere Kovucu 19 TL

Bu ilaç bizde hiç bir işe yaramadı. Denediğimiz hiç bir ilaç. Ta ki jel böcek yemi ile tanışıncaya kadar. Bu ürünler anlık çöüzm oluyor ve sürekli almak zorunda kalıyorsun. Ama jel böcek yemi köklerini kurutuyor. Ayrıca ultrasonik ses çıhazıda işe yaramamıştı.

http://www.zargan.org/hamam-bocegi-ilaci-kesin-cozum

• peki evde habire fındık fareleri çıkıyor, ürün olarak ne önerirsiniz?
  • Hocam hamam bocegi ve karafatma konusunda dupont advi.... Jel (tam hatırlamıyorum) bu ilactan ufak ufak saga sola bırakıyorsunuz 3 gun icinde ayaklı haşere kalmıyor evde 3 evi boyle tertemiz ettim tavsiyemdir, detan, baygon ne denediysem kokleri kurumadı bu ilac haric;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

peki evde habire fındık fareleri çıkıyor, ürün olarak ne önerirsiniz?

Hocam şu yapıştırıcılar var kartona sürüp Üstüne peynir bırakıyosun, etrafta baska yemek bırakma. 2 gun icinde yapısıyor sende canlı canlı ister oldur ister cöpe at karar senin :)

• işe yaramıyor bu tarz zımbırtılar
  • quote:

Evi terket
    Fare olan evi asla fareden arındıramazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

quote:

Hocam şu yapıştırıcılar var kartona sürüp Üstüne peynir bırakıyosun, etrafta baska yemek bırakma. 2 gun icinde yapısıyor sende canlı canlı ister oldur ister cöpe at karar senin :)

Bu yöntemle iş yerinde 1 gecede 5 fare yakaladim gece parti veriyolar galiba =)

• Bu konu biraz daha uzarsa burdakilerin anılarından güzel bir kitap çıkar
  • Sivrisinek den kurtulmamiz lazim. 1 yasinda kizim var hep onu isiriyorlar. Acil birsey bulmam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: siradan

Sivrisinek den kurtulmamiz lazim. 1 yasinda kizim var hep onu isiriyorlar. Acil birsey bulmam lazim

Camlara kapılara sineklik taktırıp sade onları açık bırakın
    Sivrisinek kovucu prize takılan tablet / sıvı ürünleri deneyin
    Odada camın ve kapının yanında fesleğen bulundurun
    vs. vs ..
  • ya da en güzeli kızın etrafına bir cibinlik sallandırın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.