Şimdi Ara

Elektrofobim var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Ben elektrofobisi olan bir insanım. Prize fiş takamıyorum veya çekemiyorum. Bir gün evde yalnızken , modemin fişini takamadığım için eve birileri gelene kadar internete girememiştim. Televizyonu sabahları açmak için birilerini uyandırıyorum ( geceleri çıkarıyor babam fişini ). Asla dokunamıyorum. Telefonu şarja başkasına taktırıyorum. Psikolojik tedavi alıyorum 2 yıldır ( obsesif kompulsif bozukluk ) ve anksiyete bozukluğundan. Ama bu fobi farkı bir şey. Kurtulamıyor ve yenemiyorum.

• Direk öl, her turlu psikoloji sorunu var mubarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouseden elektrik carpabilir ne isin var senin hala pc basinda

• bende 7. siniftayken laptopu prize takarken elimde patlamisti kivilcimlar cikarmisti. 2 yil prize dokunamamistim.

• USB'lerden de elektrik geliyor flashdisk takamıyormusun ?
  • YALITKAN ELDİVEN

TANIMI:

36 kV’luk gerilimlerde manevra yapan kişilerin manevra esnasında kullandıkları yalıtkan eldivendir.
    YAPISI:

Eldiven doğal, sentetik veya bunların karışımı kauçuk, lastik veya lateks (kauçuğun hammaddesi) gibi yalıtkan ve elastiki malzemeden beş parmaklı olarak üretilir.
    Eldiven üzerinde dikiş, çatlak, delik, yırtık kalıp izi buruşuk, kabarcık ve yama olmamalı sağ ve sol el ayrı ayrı imal edilmelidir.
    TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

1-36 kV’luk gerilimlerde çalışanların güvenliğini sağlamalıdır.
    2-Eldivenler doğal, sentetik veya bunların karışımları olan kauçuk, lastik veya lateks gibi yalıtkan malzemelerden üretilmelidirler.
    3-Eldiven üzerinde dikiş, çatlak, yama, delik, yırtık, çıkıntı, kalıp izi, kabarcık, ezilme, yabancı cisim ve buruşuk olmamalıdır.
    4-Eldivenler yağlara, kimyasal maddelere, ısıya (-20° C+45° C) ve elektriğe karşı dayanıklı olmalıdır.

bul bundan bir tane bitti gitti senin sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: Laroxy

YALITKAN ELDİVEN

TANIMI:

36 kV’luk gerilimlerde manevra yapan kişilerin manevra esnasında kullandıkları yalıtkan eldivendir.
    YAPISI:

Eldiven doğal, sentetik veya bunların karışımı kauçuk, lastik veya lateks (kauçuğun hammaddesi) gibi yalıtkan ve elastiki malzemeden beş parmaklı olarak üretilir.
    Eldiven üzerinde dikiş, çatlak, delik, yırtık kalıp izi buruşuk, kabarcık ve yama olmamalı sağ ve sol el ayrı ayrı imal edilmelidir.
    TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

1-36 kV’luk gerilimlerde çalışanların güvenliğini sağlamalıdır.
    2-Eldivenler doğal, sentetik veya bunların karışımları olan kauçuk, lastik veya lateks gibi yalıtkan malzemelerden üretilmelidirler.
    3-Eldiven üzerinde dikiş, çatlak, yama, delik, yırtık, çıkıntı, kalıp izi, kabarcık, ezilme, yabancı cisim ve buruşuk olmamalıdır.
    4-Eldivenler yağlara, kimyasal maddelere, ısıya (-20° C+45° C) ve elektriğe karşı dayanıklı olmalıdır.

bul bundan bir tane bitti gitti senin sorun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.