Şimdi Ara

Elektro Gitar İçin Amfi Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceki amfim küçük bi ibanezdi baya kötüydü kullanmıyordum bile. Şimdi yeni gitar almamla birlikte artık amfi gereksinimi duymaya başladım sanırım. Evde çalabileceğim 500-750 arası güzel bi amfi öneriniz var mıdır? Genelde rock, blues tarzı çalıyorum. Fender Frontman 15r deneme fırsatım olmadı vidyolardan da clean tonları fena durmuyor distortion biraz düşük gibi ikinci elleri 450-500e bulunabiliyo gibi. Önerileri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• up
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık iki senedir Marshall MG15CFX kullanıyorum. Ocak ayında yeni bir gitar almaya gittim, gitarı denemem için aynı ayarda bir amfi olarak bu blackstar amfiyi gösterdiler ve alacağım gitarı bu amfide denedim. Ben de bu amfiyi tavsiye etmeye gelmiştim, fiyatına göre çok iyi bir amfi. Önceden ben de ucuz bir ibanez amfi kullanıyordum, blackstar'a geçtiğinde çok memnun kalacağından eminim.
  • Dostum gitarin nedir ?

edit: Biraz paraya kiyarim diyorsan Line 6 Spider IV 30 Kombo tavsiye ederim fiyat performansda gayet iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellcik -- 3 Haziran 2018; 1:22:32 >
  • Microcube al geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Line 6 Spider Classic kullandim 15W modelini. Ama şu anda kullandığım Blackstar id core v2 'yi net olarak öneririm. Footswitch girişi yok sadece.

• İkinci el olarak vox vt20+ üstteki önerilerin hepsini ezer

• 10 wattlık model dist. konusunda zayıf kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gitarım yamaha f310 elektro akustık gıtar amfı onerınız nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.