Şimdi Ara

Elektro gitar hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektro gitar alalı 1 hafta oldu alt.picking , perdelere basma gibi egzersizleri yapabiliyorum ama bundan sonra ne egzersizi yapacağımı bilmiyorum. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?

• Basic akorlara calisabilirsin,kolay şarkıları çalmaya calisabilirsin alternate strumming calisabilirsin,perde susturma tekniklerine calisabilirsin,Blues pentatonic scalelerini ezberleyip onlara calisabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mebushe kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde notaları ezberlemek istiyordum ama baya karışık geldi daha sonraya bıraksam sizce sıkıntı olur mu ?
  • Notalari sonraya birak tabi. solfej yazmayi ogren klavyede notalari ogrenmeden once. Suanda yapabilecegin en mantikli sey 0 1 2 3 4 egzersizlerini tum tellerde alternate picking ile yapmak. Arkasindan power chordlari ogren derim cok kolay mekanizmasi var.

• MrHamilton kullanıcısına yanıt
    .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHamilton

Hocam normalde notaları ezberlemek istiyordum ama baya karışık geldi daha sonraya bıraksam sizce sıkıntı olur mu ?

Hocam nota öğrenmek çok yararlı olsada başlarda heves kacirabilir zorluğundan ve sıkıcılığından dolayı benim tavsiyem ilk önce elinizi klavyeye alistirin ve iyice hız kazanın buda düzenli çalışmayla olur basit akorları ve scaleleri öğrenip kavradiktan sonra calmak istediğiniz müzik türüne göre nota öğrenir daha iyi kavrarsiniz ama daha yolun basindasiniz notalarla kafayı karıştırmaya gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.