Şimdi Ara

Elektro gitar başlangıç için ne almak lazım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim arkadaşım için soracağız ben klasik çaldığım için direk aldım gitarı.Elektro hakkında bilgim yok amfi vs. var diyorlar sadece gitarı alınca ses kötü mü çıkıyor? Bu aleti set gibi bir şekilde mi almak gerekiyor?
    Ayrıca 500 den fazla olmayacak bulabilir miyim? Önerdiğiniz modeller nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AE10949E -- 24 Şubat 2018; 0:42:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500'den fazla olmayacak şekilde bulmak zor. Bulunanlar da tatmin etmez. Bütçeyi arttırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeyi arttirmaniz lazım eger 900₺ gitara verebilirseniz ben ikinci el satıyorum

• Sadece gitar ile ses alamazsınız. Gitarı amfiye bağlamanız gerek.
    2. el alacaksanız başlangıç düzeyinde gitar+amfiyi 700 TL civarında bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansntrk

Sadece gitar ile ses alamazsınız. Gitarı amfiye bağlamanız gerek.
    2. el alacaksanız başlangıç düzeyinde gitar+amfiyi 700 TL civarında bulabilirsiniz.
    Aylar önce düşünüyordum zaten.Ben o zaman biraz para biriktirdiğimde alayım en iyisi sağ olun

• Almadan önce gitar çeşitleri üzerine araştıma yapmanızı öneriyorum.
    Manyetik nedir single coil mi humbucker mı ?
    gitar ağacının sese etkisi vs.

Eğer metal tonlarından hoşlanıyorsanız çift humbucker lı cort x2 bu tonları verebilen gitarlardandır. 2. el fiyatları uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansntrk

Almadan önce gitar çeşitleri üzerine araştıma yapmanızı öneriyorum.
    Manyetik nedir single coil mi humbucker mı ?
    gitar ağacının sese etkisi vs.

Eğer metal tonlarından hoşlanıyorsanız çift humbucker lı cort x2 bu tonları verebilen gitarlardandır. 2. el fiyatları uygundur.
    Peki anladım teşekkür ederim.İyice bir araştırırım ben,klasiği araştırmadan aldım pişman oldum zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.