Şimdi Ara

Elektro gitar + amfi şok fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 5 Ocak 2020; 0:8:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam iki ürünün de marka ve modelini yazar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

Bu mesaj silindi.
    Kozmetik durumları nasıl? Daha ayrıntılı (örneğin köprü, vidalar vs.) fotoğraf yükleyebilir misiniz? Ürünlerde bir sıkıntı var mı, ne zamandır kullanılıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boifromasgard

Kozmetik durumları nasıl? Daha ayrıntılı (örneğin köprü, vidalar vs.) fotoğraf yükleyebilir misiniz? Ürünlerde bir sıkıntı var mı, ne zamandır kullanılıyorlar?

Alıntıları Göster
    Yukarıda temiz ve sorunsuz diye yazıyor, yani ürün temiz ve sorunsuz 3 ay kadar kullanıldı.Zerre kadar bir sorun sıkıntı olsa zaten ilanda bunu şuan okuyor olurdun.

• Anladım hocam. Peki ürünlerin kutuları duruyor mu, kargolamayı nasıl yapabilirsiniz?

• boifromasgard kullanıcısına yanıt
    Kargolama konusunda rahat olabilirsin daha önce defalarca kargo yolladım, en son 3.500tl ye elektro bağlama kargoladım, karton koli ve köpük ile sağlam şekilde paketler yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 15 Kasım 2019; 21:54:17 >
  • Peki ücretler konusunda bilginiz var mı, totalde ne kadar tutar?

• Kargo ve fiyat konusunda anlaşırsak alacağım hocam sizden haber bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: boifromasgard

Kargo ve fiyat konusunda anlaşırsak alacağım hocam sizden haber bekliyorum.
    Kargo ve fiyat konusunda anlaşırsak derken anlamadım sizi ? Fiyat da pazarlık yapacağımı düşünüyorsanız boşa böyle bir beklentiniz olmasın baştan diyim,fiyat sabit 550tl,... Bu fiyattan kuruş inmem kırar çöpe atarım yine inmem,ben zaten dh forumdan birine gitsin diye fiyatı uygun tuttum ve sadece bu sitede ilan açtım.
    Kargoya gelince kargo 40 lira falan tutar herhalde,indirim kodu ile gönderirim. He sırf DH lısın diye sana kwrgo parasında tuzum olsun diye bı 20 lira daha almam 530tl yollarsın sadece.
    Ciddi alıcıysanız özelden mesaj atın numaramı vereyim yarın ararsınız konuşuruz.

• Hocam kargo ücretinin sorun çıkarmasından korkuyorum, 565TL nakitim var, eğer kargo dahil bu fiyata verebilirseniz yarın akşam sekiz civarı eft/ havale geçebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.