Şimdi Ara

Elektrikli Volvo XC40 Recharge Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
7.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O nedenle maksimum hızlar limitleniyor zaten. 0-100 hızlanması ortalama 3-5 saniye olan bir makinanın max.200-220 yapmasının sebebi de bu aşırı ısınmanın önüne geçmek.

• Jackal78 kullanıcısına yanıt
    alakası yok, elektriği depolamak hala büyük sıkıntı. şarj az, menzil kısa.
    e-formula yapılıyor, elektrikli sürat araçları, saatte 280 km yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo 2021 modelden itibaren tüm araçlarına 180 km hız sınırı koyuyor. Buna özel değil

• gun kullanıcısına yanıt

Bu saydığın 350 kw çeken modellerden 1.250.000 TL ‘ ye varsa alayım hemen ? Hyundai Kona 150kw bile 1 milyon tl şuan. Bu araba Kona’ nın yanında çok ucuz kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Kia ve Hyundai bu işi bu şekilde yapmaya başladı ise ucuz modellerinde de buna devam edecekler ve ucuzları gelecek.

Volvo’da bu işi çok ciddiye alıyorsa bence bu şekilde yapması gerekirdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Onlar yerli yatırımcıya üreticiye destek. Togg firması desteklenebilir ama araçtan vergi almama yada düşük alma gibi bir şey yapılamaz. En fazla faizsiz yada düşük faizle kredi verilebilir.

• haber yayınlandıktan sonraki 24 saat içinde araç zam bile görmüş 😂😂😂😂

an itibariyle 1.248 yerine 1.282 olmuş fiyatı 👍🏼

https://assets.volvocars.com/tr/~/media/turkey/downloads/pricelist/fiyat-listesi/vo-22008-fiyat-listesi-2022-ocak-(1).pdf?la=tr-tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 20 Ocak 2022; 17:54:35 >
  • aracın tasarımını çok begendim fakat bu fiyatlar uçuk 1M+ üzeri çok fazla böyle bir kazanç yok ki kimsenin? garip geliyor bana bu fiyatlar.

• 3 yıl garanti çok çok az

• Kuvvetle ihtimal önümüzdeki 2-3 yılda bu elektrikli araçlar için çok daha iyi rakamlar göreceğiz.

Daha kısa sürede şarj, daha çok menzil, daha uyguna mal edilmiş pil teknolojisi gibi…

Hibritlerde de bu durum geçerli olacak.
    Şimdi çıkan kısa menzil sunan hafif hibritlerin pabucu dama atılacak gibi geliyor.

• ben resimlere bakmaya geldim. bide vay be ne güzel demeye

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam. Ben de Talisman gibi araçları düşününce 1.2 M tl uygun dedim. Onlara o kadar verene kadar ben de bunu tercih ederdim. (İnsallah ilerde bir zamanda imkanımız el verir de alırız )

• gun kullanıcısına yanıt

Gelecek, edecekle bu iş olmaz. Gelsin öyle konuşursunuz. Müneccim falan mısınız siz ?

• Güzelmiş

• Yanlız gri rengi çok yakışıklı duruyor xc90 gibi'de büyük değil bir'de volvoyu tebrik etmek lazım hali hazır'da olan aracına benzetmiş çoğu firma elektrikli araçları tuaf bir tasarım ile satıyor

• VolvoTR nin başarısız bir pazarlama stratejisi .Aynı Hyundai gibi .Hyundai de bu araçların ötv leri %15 iken Kona yı getirmedi pazarı ithalatcilara bıraktı Volvo da aynı şeyi yaptı

Hyundai şimdi kazına kazına Kona satmaya çalışıyor niye? Ötv %15 iken ithalatçılar getirdi 400bin 450bin e Kona sattılar.Akıllarında elektrikli araç almak isteyen kitleyi Hyundai den kaptılar

Benim korkum bu Türkiye distribütörlerinin 2yıl sonra bu araçları getirmeyi durdurması .Sebep : Efendim Türk halkı elektrikli araca yabancı

E kardeşim sen ötv si %10-15lerde, elektriğin fiyatı 0,6kr -1tl civarındayken aracı getirmezsen sonrada bu ülke insanına suç bulmayacaksın elektrikli araçlara yabancı diye

Volvo bu aracı Avrupa ile aynı anda satışa sunsaydı alınılabilirliği daha yüksek olacaktı

• Şu an güncel elektrik fiyatlarından bu araç 100km de ne yakıyor bilen var mı?

• spdrmn kullanıcısına yanıt

Karışık işler 3 zamanlı sayaçta gece yaparsan uygun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.