Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: graphys

Hocam selamlar.

Normal saç traş makinesi ile uzun sakalı kestiğimizdeki kadar traş yapabilecek (sinek kaydı olmasına gerek yok) ıslak-kuru (ıslaktan kastım gerektiğinde suyun altında da kullanabilmeliyim) kullanım yapabileceğim bir makine arıyorum.

Şöyleki ıslak traş tam anlamıyla eziyet benim için. Sinek kaydı olsun derdim de yok. Tarif ettiğim kısalıkta sakalı kesmesi yeterli makinenin. Suyun altında kullanım da çok şart değil ama olsa süper olur benim için.

Tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Panasonic er-gy10cm504 işinizi görür bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Braun cruzer face 5 cihazım artık yolmaya başladığı için cihaz arıyordum da berberime danıştım kendi kullandığı "Gemei Gm-6005" önerdi ve traş yaparken de bu cihazı kullandı gayet stabil ve hiç çekmeden aldı sakallarımı (dünya varmış dedim) bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı?
  • Vücut için kullanılacak, çekme kesme gibi deride sıkıntı çıkarmayacak makine öneriniz var mıdır? Uzun vadeli kullanmak istiyorum bütçeyi zorlayabilirim. Yurtdışından alma şansım da var, daha avantajlı olma ihtimali varsa onu da göz önünde bulundurarak tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Pazardan pazara traş oluyorum.
    Olurken de sinekkaydı traş oluyorum.
    1 haftalık sakalı, jilet gibi; sinekkaydı bir şekilde traş edecek makinaları yazar mısınız?

Yanlış bir cihaz almak istemiyorum..

• 15 senedir Philips kullanıyorum 3. Makinam su an kullandığım . ama bıçaklar artık zorluyor. Daha onceleri bıçaklar bir makina parası olduğu için üstüne 3-5 ekleyip yeni makina aldım. Su an bıçak fiyatı 180 TL yeni makina mi alsam bıçak mi alsam kararsiz kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: robisso

Arkadaşlar merhaba.

Pazardan pazara traş oluyorum.
    Olurken de sinekkaydı traş oluyorum.
    1 haftalık sakalı, jilet gibi; sinekkaydı bir şekilde traş edecek makinaları yazar mısınız?

Yanlış bir cihaz almak istemiyorum..
    Panasonic es-lv65

• quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

15 senedir Philips kullanıyorum 3. Makinam su an kullandığım . ama bıçaklar artık zorluyor. Daha onceleri bıçaklar bir makina parası olduğu için üstüne 3-5 ekleyip yeni makina aldım. Su an bıçak fiyatı 180 TL yeni makina mi alsam bıçak mi alsam kararsiz kaldım.
    Her markanın bir giriş modelleri var uygun fiyatlı bir de çok pahalı üst model makinaları var. Eğer siz 15 sene boyunca uygun fiyatlı modelleri kullanıp memnun kaldıysanız benCe 180 TL bıçaklara vermeyin. Philipsin 150-250 TL ye onlarca modeli var.

Ama pahalı üst modellere alıştı iseniz bıçakları alın. Çünkü üst modeller ve giriş modelleri arasında çok fark var. Çok ucuz bir model alıp memnun kalmayabilirsiniz.

• 1905sss 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için gün aşırı tras olan biri için bıçak ömrü kaç yıldır sakalım sert.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Panasonic bıçakları 2 senede bir değiştirin diyor. Ama 5-6 sene hatta daha da uzun yıllar değiştirmeden ilk günkü gibi kullandığını söyleyen arkadaşlar var. Philips de nasıl bilmiyorum.

Sana şiddetle panasonic tavsiye ederdim ama 15 sene philips kullanıp memnun kaldıysan değişikliğe gerek yok gibi duruyor.
  • Sakali kisaltmak, sekil vermek icin hangi makinayi onerirsiniz arkadaslar?

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Goldmaster Janti yi kullanıyorum. Alırken çekincelerim oldu ama şuan memnunum. Bıçağı değiştirilebiliyor ve sadece düzeltici ağızı kullandım. Ötekileri denemedim.

• Sakal kısaltma, saç kesme makinalarında pek çok alternatif var. Bazen uygun fiyatlı modelleri veya sıradan markaların çok işe yaradığı ve uzun yıllar kullanıldığını görüyoruz.

Ama sinek kaydı sakal tıraşı diyorsak maalesef üst düzey bir makina almak gerekiyor. Ben Panasonic LV65 aldım. Çok memnun kaldım.
  • Siz siz olun bu ürünü sakın almayın, kesme makinesi yerine yolma makinesi almışım... İade talebiyle gönderdim ertesi gün, iki gün sonra red edildi kullandığım için. Kullanmadan nasıl iyi kötü anlayacağım ula? Daha 1 günlük ürünü servise göndereceklermiş yer miyim la bu numaraları, tüketici hakem heyetine başvurdum sonucunu bekliyorum, bir daha da hb den birşey almam bitti.
    https://www.hepsiburada.com/goldmaster-power-in-6100-erkek-bakim-seti-9-in-1-p-HBV00000LG19F?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 27 Temmuz 2019; 12:24:29 >

• PieCeSs kullanıcısına yanıt
    10-15 yıl önce philips traş makineleri için geçerliydi 30 gün mü 90 gün mü ne, denedikten sonra alışamazsan ya da beğenmezsen philipse koşulsuz iade ediyordun. Ama artık yok, kişisel bakım ürünleri sınıfına giren hiçbirşey iade edilemiyor.https://www.hepsiburada.com/yardim/iade-ve-iptal-kosullari-77

Ama makine bozuksa yenisi ile değişim olabilir tabi

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Kesmiyor abi makine saç sakal ne varsa yolar bu, iade etmicem de ne yapacağım? Affedersiniz bok gibi ürün parayı çöpe attık resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 27 Temmuz 2019; 21:2:15 >
  • ermanas22 kullanıcısına yanıt
    Powertec Tr 6500 modelini aldim hocam, guzel seyler okudum cihaz hakkinda, umarim memnun kalirim.
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• Sadece sakal traşı yapmak için asağıda linklerni verdiğimi, moser marka tras makinesinden birisini almaya karar verdim.
    https://webdensiparis.com/moser-1556-0062-akku-sarjli-sakal-biyik-ense-kesim-makinesihttps://webdensiparis.com/moser-1586-neoliner-kablosuz-profesyonel-sakal-kesme-makinasi

Sakal için olan 0.4 mm kesmekte iken hem saç hem de sakal için olanı 0.1 mm kesim yapabilmekte.
    Sakalı sert cildi hassas birisi için hangi ürünü tercih etmeliyim? Bu arada haftada bir sakal traşı yapıyorum ve olabildiğince kısa kesmesini istiyorum.

• Sakal için değil de saç için sinekkaydı yapabilen tıraş makinası ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmudo -- 19 Ağustos 2019; 14:55:46 >
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.