Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Detaylı bilgilendirme mesajınız için çok teşekkür edrim. Aslında sakalım çok karılık değil düz sayılır sadece malum boyun bölgesinde var biraz karışıklık orada bir müddet uğraşıyorum haliyle. İstanbul da Eminönü'nde bir pasaj varmış sadece traş üzerine satış yapan , oraya bir gideceğim belki yardımcı olurlar bu sakal tipine göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips in 10 yıldır kullandığım coolskin traş makinesinden çok memnun olduğum için yine philips marka qg3380 modelini aldım lityum pilli oluşu dışında kesinlikle memnun kalmadım asıl kesici başlığı hemen ağır çalışıp tıkanıyordu yüzüme her temastan sonra başlığı suda durulamak çok saçma geldiği için sattım yerine turbomac 928li aldım iki adet lityum pili mevcut 2.5 saatte şarj oluyor 90 dakika kullanılabiliyor. Kırmızı sarı ve yeşil led ile şarj durumunu gösteriyor. Usb ile şarj olabiliyor. Kesici başlığı harika ve en ufak ağırlaşma yok sakal kesimi nasıl başladıysa o şekilde sona eriyor. 120tl ye sonuçtan çok memnun kaldım. Kulak, burun ve ense tüyleri içinde pritech marka ufak ve basit bir cihaz aldım harika değil ama kesinlikle iş görüyor şarjlı oluşu en güzel yanı diyebilirim.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Tahtakalede zaza han bu işin membağı mutlaka uygun bir ürün bulursunuz.

• Cuma günü bende tam oraya benim berberin tavsiyesi üzerine gittim. Evet kuaförler için han da yok yok berber mobilyasına sandalyesine kadar. Ama gelin görünki makine olarak hep berber traş makineleri vardı yani sinek kaydı tıraş makinesi hiç yoktu. bende o bölgedeki Doğu Bank iş hanında bir kaç model buldum yani bildiğimiz Panasonic - Braun - Philips modelleri, zaten bu 3 markanın ürünlerini arıyordum. Birde O Zaza han ın yanında elektronikçiler çarşısında buldum. Ve fiyatları internet üzerinde gitti gidiyor, n11 gibi sitelere göre daha uygun diyebilirim. Çok Çok büyük fark yok ama en azında makineleri görme fırsatım oldu.

Birde Braun ile Philips modeller arasında dükkanlarda bana ilgili arkadaşların söylediği ; eyer her gün değilde 2-3 güne çıkıyorsa tıraş aralığın folyo başlıklı değil dner başlıklı makine almam yönünde oldu ayrıca folyo başlıkların ömrünün döner başlıklı modellere göre daha z olduğunu söylediler.
    Resmi sitelerinde de öyle yazıyor gerçi. Braun için 18 ay Philips için 2 yıl d bir değiştirin deniyor.

Ama şunu belirteyim benim 12 yıllık Philips cool skin makinemin bıçaklarını hiç değiştirmedim.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Bu son satın aldığım makine saç sakal için onu belirteyim genelde kirli sakal bırakıyorum başlık minimum 1mm e ayarlanıyor ancak makineyi tanıdığım için başlık gergi yayını pense ile 0.5mm e ayarladım o şekilde kullanıyorum. Aynı şekilde philips in bıçaklarını hiç değiştirmedim ve hala çok keskinler kendi kendini bileme olayı çok başarılı

• Arkadaşlar sakalımı genelde 3-4 mm kesiyorum.

Sinek kaydı falan olmuyorum sadece 3-4 mm kesecek bir makine lazım

Philips kesinlikle önermeyin 2 tane vardı 2sinin de başlığı yalama oldu.

Braun 3-5 serileri nasıldır ?

Yada başka önerisi olan varmı max 150 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Arkadaşlar sakalımı genelde 3-4 mm kesiyorum.

Braun un o modelleri de sinek kaydı tıraş için , 3-5-7-9
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Arkadaşlar sakalımı genelde 3-4 mm kesiyorum.

Braun un o modelleri de sinek kaydı tıraş için , 3-5-7-9

Ayarlanabilir başlığı da var yani 3-4mm kesebilrim bu durumda sinekkaydı olması da kötü değil

Hangi seri öneririsiniz hocam bütçe 150 civarı 3-5-7 çok farkı oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kof98ioriyagami

Merhaba Arkadaşlar hem sıfır tıraş hemde kirli sakal için hangisi daha iyi ilk defa tıraş makinesi kullanacağım başka önerilere de açığım şimdiden teşekkürler
    http://www.epttavm.com/item/28358068_panasonic-es-rt57-s503-sarj-edilebilir-elektrikli-tras-makinesi?ref=akakce&v=0.17.4
    http://www.epttavm.com/item/34315604_braun-3-serisi-3010bt-islak-kuru-tiras-makinesi

Arkadaşlar yok mu kullanan yada fikir verecek kimse ?

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Bütçe 150 ve civarında ise seri 3 var braun da, makinenin başlığındaki özelliklere göre modeli 3 ten 9 a kadar yükseltiyorlar. tabi pil ömrü tıraş süreside değişiyor
  • kof98ioriyagami kullanıcısına yanıt
    panasonic i daha çok öneriyorlar motor gücü daha iyi deniyor.
  • Merhabalar daha once at980 philips kullaniyordum smdi yeni bir makine almayi dusunuyorum, aranizda philips s5420/06 kullanan varmi?

tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum.

• Arkadaşlar Panasonic kullanıp memnun olan var mı ? Yedek parçasını nasıl temin ediyor musunuz?
  • Braun 3 serisi sakal traş makinası aldım neredeyse damat traşı yapıyor çok kaliteli çok memnunum.

• merhaba arkadaşlar kablolu önerebileceğiniz tek bıçaklı sinek kaydı için traş makinesi önerileriniz nedir?
    sinek kayı için önerebileceğiniz şarjlı traş makinesi önerileriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azazel_666 -- 17 Ocak 2018; 13:17:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master88

merhaba arkadaşlar en fazla 150 tl verebilirim .

hem sakal hemde vücut için makine öneriniz var mı?

sakalları 2-3-4-5 mm kesebilecek özellikte olucak .

benim aklımda babyliss e 837 var .

https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/babyliss-e837e-erkek-bakim-kiti-P190695874?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIuvDMpqXk2AIVybftCh3VEA6NEAQYAiABEgL0GvD_BwE&gclsrc=aw.ds

hocam bende tam bu tarz bir ürün arıyorum

braun 3040 5050 vs baktım alınabilir.Philipsler çabuk bozuluyor onları eledim

Nasıl bu babyliss markası acaba ?

• Philips multigroom series 7000 10u 1 arada önerir misiniz?

yoksa bu fiyata kadar olan ürünlerde alternatif öneriniz var mı kullanım daha çok vücut kılları temizliği haftada 1 sakal düzeltmesi şeklinde olacak.
  • Şu iki makine arasında kaldım

http://www.hepsiburada.com/braun-8-si-bir-arada-erkek-bakim-kiti-mgk-3060-p-HBV000003WLWY

http://www.hepsiburada.com/braun-sakal-kesme-ve-sekillendirme-makinesi-bt-3040-p-HBV000003WLX2

Kullananlar var ise makine olarak bir farkları varmı acaba ilkini tercih etme sebebim burun başlığının olması

• Merhabalar

Braun 3 serisi almayı düşünüyorum bütçem 250-300 arası siney kaydı yapmasını istiyorum. teknosadan baktıgımda braun 3010BT VE 3040 var hangisini öerirsiniz.
    veya sinek kaydı yapan başka bildiğiniz var mı?Yoksa paraya kıyıphttps://www.teknosa.com/urunler/120240810/philips-s507059-tiras-mk daha mı mantıklı?

https://www.teknosa.com/urunler/119968355/braun-3010bt-tiras-makinesi-ve-sekillendirici-braun-hc-5010-sac-kesme-makinesi

https://www.teknosa.com/urunler/120240800/braun-3-serisi-3040-islak-kuru-tiras-makinesi

(yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler)

• Furkan Baglan F kullanıcısına yanıt
    Braun 3 serisinin hepsi. Özellikle gösterdiğim makine veya mavi renkli olanı var. Ben 100 civarında bir rakama aldım. Gg de var.

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.