Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba kirli sakal için sizden öneri istiyorum 50 100 TL arası beni uzun süre götürecek sorun çıkarmayacak bir makine istiyorum yardımcı olur musunuz rica etsem? Teşekkürler Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panasonic der geçerim sakal bıyık işlerinde bir numara
  • Panasonic bildiğim kadarıyla çok pahalı ve sıfır sakal için diye biliyorum. Benim ki sakal düzeltmek için haftalık kullanacağım bir makine olsun istiyorum. Kirli sakal bırakacağım.

Direk ürün tavsiyesi yapabilir misiniz arkadaşlar rica etsem?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Philips Norelco 8245 XLD model cihaz sıfır bıçağı ile satılıktır.

https://forum.donanimhaber.com/philips-speed-8245-xld-tras-makinesi--127408583

• blocktrade B kullanıcısına yanıt
    Bendeki sifir kesmiyor kirli sakal yapani var 7 yıldır bilfiil hem saç hem sakal kesmekteyim kirli sakalin babasini yapar bicakta ne paslanma ne kesmemezlik var sifir bakim yapmama rağmen ilk gunku gibi böyle giderse miras birakirim. Panasonic japon malidir kolay kolayda bozulmaz bence parasi neyse verip almak lazim omurluk makinadir zamaninda bu forumdan almistim tavsiyeyi suan kendim panasonic tavsiyesi veriyorum.

• Kirli sakal bırakacak san sac sakal makinasi al hem berberligin olur zamanla panasonic xripper blade ozelligi var makinanin yeni modelleride var az once baktim n11de 500 ve 700 lira ama 50 sene gider heralde 😁

• blocktrade B kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/sakal-duzeltme-ve-sekillendirme-icin-tras-makineleri-tavsiyesi-tek-baslik--8482063-5

Bu linkte yazdıklarımı okuyabilirsiniz, görüşlerimi yazmıştım.
  • aycanata kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim yorumunuz için. Makine güzel gözüküyor internette baktım 150 TL ye geliyor benim için çok fazla gibi.. Ben daha çok 50 100 TL dedim ama en fazla 80 TL lik bir makine yeterli benim için. Zamanında 30 TL ye almıştım izin yıllar kullandım fakat adaptörü bozulduğundan dolayı kullanamıyorum. O bile yetiyordu bana acaba king marka var 60 70 TL Ye bu aralar peynir ekmek gibi mediamarkt da falan ondan mı alsam ki? Yoksa power tech 6500 mu ne 65 TL ondan mı alsam? Sakallarım yumuşak çok fazla sık da değil.

• Braun, Temizleme sıvısı ne kadar pahalı öyle yaaa... 22 lirayken alıyorduk ama şimdi 44 lira olmuş... Ben makinemi satıyorum. 2 tane eleği var...isteyen ulaşabilir.

Makine 7 serisi .

ELEKLER COK IYI DURUMDA

• Philips'in 80TL civarı veya daha altına alınabilecek modelleri var. Qt4000, BT405 ya da Qt4011. Qt4011 0.5mm'den başlıyor olması ve 90dakikalık kullanım süresi ile içlerindeki en iyisi gibi. Fiyat 95-100TL arası ama takip ederseniz Kupon ve indirimle daha uyguna da bulabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acele etmesem mi almak için acaba bu söylediğiniz ürünler sıkıntısız mi bir bilginiz var mı acaba? Araştırmasını yapacağım ama yine de ön bilgi iyi olur..

• Merhaba. Ben şimdiye kadar saç kesme makinesi ile tıraş oluyordum, yani pek sakalım yok Satıcının önerisiyle braun 310s aldım fakat yüzümü yara içinde yaptı. Forumda biraz okuduğuma göre sanırım panasonic almış başını götürmüş. Bir model önerisi yapabilir misiniz? Limitim 300 lira civarı. Özellikle boğazdaki sakalları kesmekte bir hayli zorlanıyorum. Döner başlıklı falan olursa çok iyi olur, teşekkürler :)
    Edit: Bu arada mümkünse sıfır sakal istiyorum. Braun 310s sıfır sakal yaptı fakat bir hayli eziyet etti bana. Berberdeki makineler yarasız sıfır sakal yapabiliyor, nasıl oluyor anlamadım. Güzel bir makine bulamazsam bir sonraki gidişimde sormayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 19 Temmuz 2017; 10:28:0 >

• Sakalı sinek kaydı, etek traşı da yapabilecek Panasonic marka öncelikli hangi makineyi önerirsiniz?

• Arkadaşlar bimdeki bu makineyi daha önce alan/kullanan var mı iş görür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: 00626

Arkadaşlar bimdeki bu makineyi daha önce alan/kullanan var mı iş görür mü?

Fiyat iyiymiş. Sıfır, sinekkaydı sakal traşı beklentiniz yoksa iş görebilir. Ancak saç kesme kısmından emin olamadım. Modelini öğrenebilirsek, pil ömrü gibi diğer özellikleri ve kullanıcı yorumları bulunabilir.

• aycanata kullanıcısına yanıt
    https://tr.braun.com/tr-tr/products/male-grooming/stylers-trimmers/multi-grooming-kit-mgk3020
    Bu sanırım braun sitesinde mgk 3020 model numarası
  • Arkadaslar hergun sinek kaydi olmak icin bi makine onerisi istiyorum 100 150 arasi maksimum fp cihazi var midir? Uc tane yuvarlak bicakli makineler mi iyidir? Yoksa duz silindir olanlar mi? Bende bu sac sakal kesenn remingtonlarin sinekkaydi basligi var. Ama kucuk ve butun killari almiyor. Yuzumu de tahris ediyor sanki. Oneriniz nedir

Edit: sakallarim sert ve sik değil

http://philips-tr.site

Bu site dolandirici mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 26 Temmuz 2017; 12:21:57 >
  • Merhabalar,
    2 senedir Braun Cruzer 6 Clean Shave kullanıyorum. Hemen hemen her sabah kullanırım ve gayet memnunum. 2 elek eskittim.
    Şimdi elek bakayım dedim pek satan yer kalmamış. Olan da 130 lira.O kadar para vereceğime yeni bir ürüne geçmeyi düşünüyorum.
    Webdenal da 168 liraya Braun CoolTec CT2s mevcut. Benim kullandığımdan daha iyi midir acaba ?
    Bahsettiğim model dışında yine Braun'dan farklı önerileri olan var mı ? (Bütçe olarak 250 civarlarını geçmezse sevinirim.)
  • 150-200 arasi sakal sekillendirici önerisi olan var mi arkadaslar? Sinek kaydi yapmasina gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.