Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sabah esrf31 ile ilk deneyimimi yaptım ve sonuç fena değil. acı yok, iyi gidiyor. alt boyun bölgesinden ıslak olarak başladım. zaten kitapçığında da öncelikle ıslak başlandığı takdirde uyumun daha iyi olduğu hususunda bir yazı var. ben de ona uyarak uyguladım ve sonuç olumlu. kullandıkça paylaşırım deneyimlerimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

bu sabah esrf31 ile ilk deneyimimi yaptım ve sonuç fena değil. acı yok, iyi gidiyor. alt boyun bölgesinden ıslak olarak başladım. zaten kitapçığında da öncelikle ıslak başlandığı takdirde uyumun daha iyi olduğu hususunda bir yazı var. ben de ona uyarak uyguladım ve sonuç olumlu. kullandıkça paylaşırım deneyimlerimi

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Zamanla ıslak yani köpük vs ile olacağınız tıraşın daha konforlu olacağını göreceksiniz. Sabah kalınca haliyle boyun kısmı nemli olduğundan kuru tıraş biraz zor olabiliyor özellikle benim gibi gece terleyen biriyseniz sabah kuru tıraş olmak zor olur. Başlarda hafif tahriş olabilir eğer sıkıntı olursa bepanthene plus krem kullanın.
  • peki BRAUN130s-1traş makinesi'ni önerirmisiniz???????????????????????????
  • cvp.veren bir Allah'ın kulu çıkar elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

bu sabah esrf31 ile ilk deneyimimi yaptım ve sonuç fena değil. acı yok, iyi gidiyor. alt boyun bölgesinden ıslak olarak başladım. zaten kitapçığında da öncelikle ıslak başlandığı takdirde uyumun daha iyi olduğu hususunda bir yazı var. ben de ona uyarak uyguladım ve sonuç olumlu. kullandıkça paylaşırım deneyimlerimi

Zamanla ıslak yani köpük vs ile olacağınız tıraşın daha konforlu olacağını göreceksiniz. Sabah kalınca haliyle boyun kısmı nemli olduğundan kuru tıraş biraz zor olabiliyor özellikle benim gibi gece terleyen biriyseniz sabah kuru tıraş olmak zor olur. Başlarda hafif tahriş olabilir eğer sıkıntı olursa bepanthene plus krem kullanın.

teşekkür ederim aslında size burda denk gelmek tuhaf gelmişti. daha geçenlerde motorlu araç kısımnda yazışmıştık belki hatırlarsınız. neyse konuya geleyim. aslında senin tavsiye ettiğin philips'le de ilgiliydim fakat kullanamama olasılığına karşı çok para risk etmiyeyim dedim . bu arada peugeot 3008 de karar kıldım, bilgine

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim aslında size burda denk gelmek tuhaf gelmişti. daha geçenlerde motorlu araç kısımnda yazışmıştık belki hatırlarsınız. neyse konuya geleyim. aslında senin tavsiye ettiğin philips'le de ilgiliydim fakat kullanamama olasılığına karşı çok para risk etmiyeyim dedim . bu arada peugeot 3008 de karar kıldım, bilgine

Evet sizi hatırladım. Bir çok başlıkta karşılaşabiliriz. Forumlarda çok gezinirim.

Hocam bende kullanamama riskine karşı en üst modeli seçtim :) sonradan acaba onu mu alsaydım diye hayıflanmamak için

Bu arada aracınızda hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bende 3008 ve 5008 test sürüşü yaptım ama Megane'da karar kıldım. Şanzumanı hoşuma gitmedi yoksa ikiside hoşuma gitmişti.

• Berberlerde sadece ensedeki tüyü almak için kullanılan küçük makineler var.Onu nerden satın alabilirim.İyi olduktan sonra fiyatının fazla bir önemi yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Valla dün aldım bunu artık canıma tak etti , amacım sinek kaydı değil zaten sakalları kısaltmak.Biraz daha uzasın sakallarım bakalım performansını yazarım buraya.

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ?

performanstan memnunmusunuz sakal kısaltma durumu nasıl..
    varsa ss alabiliriz

Dostum benim sakalıma uygun olmadı malesef bu , düzensiz kesiyor , 40 liralık işporta makine daha iyi kesiyordu benim sakalımı , 2 kez traş oldum , 1 ay olmadı daha alalı , geri alıyorlarsa geri vereceğim Vatan'a , geri almazlarsa da uygun fiyata birine satacağım.

makineyi bugün inceledim tasarımı çok güzel ama benim için 2ve 3 mm önemli makine 1 3 5 7 diye ayarlanıyor,2de ayarlı kalmıyor vazgeçtim almaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 18 Haziran 2012; 0:18:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla dün aldım bunu artık canıma tak etti , amacım sinek kaydı değil zaten sakalları kısaltmak.Biraz daha uzasın sakallarım bakalım performansını yazarım buraya.

performanstan memnunmusunuz sakal kısaltma durumu nasıl..
    varsa ss alabiliriz

Dostum benim sakalıma uygun olmadı malesef bu , düzensiz kesiyor , 40 liralık işporta makine daha iyi kesiyordu benim sakalımı , 2 kez traş oldum , 1 ay olmadı daha alalı , geri alıyorlarsa geri vereceğim Vatan'a , geri almazlarsa da uygun fiyata birine satacağım.

makineyi bugün inceledim tasarımı çok güzel ama benim için 2ve 3 mm önemli makine 1 3 5 7 diye ayarlanıyor,2de ayarlı kalmıyor vazgeçtim almaktan

Aynen 2 numara çok önemli ve en güzeli 2 numara ve bunda malesef 2 numara yok. Dün aradım sordum kişisel bakım ürünlerinde iade yokmuş. Olmazsa babam kullanır ya da satarım.

Bu arada berberlerdeki o büyük makineler gibi alan makine yok iddia ediyorum. Sormuştum berbere 40-50 liralık makineymiş. Bir an önce onlardan alacağım ben çok güzel ve düzenli alıyor , her türlü başlığı da var. Geçen berbere gittiğimde hayran kaldım Valla o kadar güzel ve düzenli aldı ki. Şuna benziyor :

Açıkçası önce burun kıvırmıştım , Braun alayım ne yapacam 40 liralık makineyi demiştim ama Braun beni hayal kırıklığına uğrattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 18 Haziran 2012; 1:03:18 >

• yatık kılları kaldıran bir traş makinası yokmu. braun 130s nasıl makine,önerirmisiniz? soruma cvp.veren yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Berberlerde sadece ensedeki tüyü almak için kullanılan küçük makineler var.Onu nerden satın alabilirim.İyi olduktan sonra fiyatının fazla bir önemi yok..

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? 79tl
    http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-824994001-babyliss_e836xe_10_in_1_erkek_bakim_seti.aspx

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? 12tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/sinbo-str-4911-favori-ve-burun-kil-kesme-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgdepastr4911&categoryId=26012161

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? 20tl
    http://www.hepsiburada.com/liste/visionic-vs604-sarjli-sac-kesme-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgvisi604&categoryId=26012161

İnternetten istemediğinden fazla bulabilirsin.

Hepsiburada. Saç sakal kesme, tüy temizleme makineleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Haziran 2012; 16:06:38 >

• tüh be yazıklar olsun sizlere bi cvp veren bile olmadı soruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin78

tüh be yazıklar olsun sizlere bi cvp veren bile olmadı soruma

Hocam burada insanlar hazırda beklemiyor ki sorunuza hemen cevap vermek için. Ayrıca sorunuz her okuyanın bilebileceği bir soru değil ki hemen cevap versin. Sorunuzu okuyan ve cevaplayacak biri olsa zaten cevap verirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin78

cvp.larsanız sevinirim.

sorum buydu

merhaba. yaşım 35
    bende traş makinası olarak sinbo'nun ss 4023 modeli var gayet memnunun. yalnız traş olurken boyun bölgesinde ve kulak mememin altında tek tük kıllar bırakıyor,aynı bölgeleri 5-6 kere almak zorunda bırakıyor, ama buda sonuç vermiyor. sakallarım yatık, sık, ve farklı yönlere uzayan bir sakalım var. bana önerebileceğiniz, fiyatı uygun 3-4 günde traş olabileceğim bir makine söylermisiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derin78 -- 18 Haziran 2012; 17:17:10 >

• Bugun yada yarin vucut icin siparis vericem philips tt2021 yada panasonic er-gy30 dusunuyorum en basta kafamda philips vardi ne dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Bugun yada yarin vucut icin siparis vericem philips tt2021 yada panasonic er-gy30 dusunuyorum en basta kafamda philips vardi ne dersiniz ?

Hocam selam, tesadüfün böylesi. Bende bu akşam Philips TT2021 hakkında yorum yazacaktım. Yaklaşık 3 ay kadar önce etek traşı olmak üzere böyle bir makine arıyordum, tavsiye üzerine TT2021 aldım.

İlk tecrübemde hatalı kullanımdan dolayı makine kılları çekiştirince hafif canım yanmıştı ama tıraşı bunun dışında sorunsuz tamamlamıştım. Bugün tekrar tıraş oldum ama ilk sefer ki hataya düşmeyip önce yandaki kısımla uzayan kılları kestim daha sonra elek kısmıyla neredeyse sinekkaydı tabir edilen şekilde tertemiz bir şekilde etek tıraşını tamamladım. Üstelik doğru kullanınca süre olarakta çok sürmeden tıraş bitiverdi. Bir süredir aklıma geldikçe hatalı bir ürün seçtim diye düşünüp kendi kendime kızıyordum. Neyseki bugün ürün kendini affettirdi.

Yalnız gördüğüm tek olumsuz yani ikinci kullanımım sonunda şarjı bitiverdi. Neyseki ben tıraşı bitirmiştim. Belki makine şarj olup kullandıkça şarjlı kullanım süresi artar diye düşünüyorum fakat yarı yolda kalmamak için her kullanımdan sonra şarja koymak gerekir. Belkide ilk şarj oluşundan sonraki kullanımımla bir sonraki kullanımım arasında bir aydan fazla bir süre olmasından dolayı ve şarja takılı olmadığı içinde bitmiş olabilir ama en mantıklısı her kullanımdan sonra şarj etmek ve bir sonraki tırşa hazır olmak. Bunun dışında eksi bir yönünü görmedim.

Duş esnasında su altında kullanılabiliyor olması büyük avantaj. Makine Philips tıraş makineme göre biraz daha sesli çalışıyor ama rahatsız edici değil kesinlikle.

Ben ihtiyaç duymuyorum ama okuduğum kadarıyla uzatma aparatı sayesinde vücudun diye bölgelerine ( sırt vs ) ulaşılabilme imkanı var. Bunun yanı sıra sanırım 3-5 ve 7 numara tarakları var, istenirse bunlarda kullanılabilir ama hiç ihtiyacım olmayacağı için uzatma aparatıyla birlikte kutusunda duruyor. Keşke bu ürünü daha önce alsaymışım.

Kıyaslama yapmayı düşünüp almayı planladığınız diğer ürün için hiç bir bilgim yok ancak Panasonic'te güzel ürünler üretiyor sanırım ondan da memnun kalırsınız. Bende bunu almadan önce bu ikisi arasdında kalmıştım. Tıraş makinem Philips RQ1260'tan memnun kalınca yine Philips'e devam kararı aldım.

Not: Bu kadar rahat etek tıraşı olmamda diğer büyük bir etkende son 2,5 ay içinde 14,5 kilo vermiş olmam kaynaklanıyor

• quote:

quote:

Bugun yada yarin vucut icin siparis vericem philips tt2021 yada panasonic er-gy30 dusunuyorum en basta kafamda philips vardi ne dersiniz ?

Hocam selam, tesadüfün böylesi. Bende bu akşam Philips TT2021 hakkında yorum yazacaktım. Yaklaşık 3 ay kadar önce etek traşı olmak üzere böyle bir makine arıyordum, tavsiye üzerine TT2021 aldım.

İlk tecrübemde hatalı kullanımdan dolayı makine kılları çekiştirince hafif canım yanmıştı ama tıraşı bunun dışında sorunsuz tamamlamıştım. Bugün tekrar tıraş oldum ama ilk sefer ki hataya düşmeyip önce yandaki kısımla uzayan kılları kestim daha sonra elek kısmıyla neredeyse sinekkaydı tabir edilen şekilde tertemiz bir şekilde etek tıraşını tamamladım. Üstelik doğru kullanınca süre olarakta çok sürmeden tıraş bitiverdi. Bir süredir aklıma geldikçe hatalı bir ürün seçtim diye düşünüp kendi kendime kızıyordum. Neyseki bugün ürün kendini affettirdi.

Yalnız gördüğüm tek olumsuz yani ikinci kullanımım sonunda şarjı bitiverdi. Neyseki ben tıraşı bitirmiştim. Belki makine şarj olup kullandıkça şarjlı kullanım süresi artar diye düşünüyorum fakat yarı yolda kalmamak için her kullanımdan sonra şarja koymak gerekir. Belkide ilk şarj oluşundan sonraki kullanımımla bir sonraki kullanımım arasında bir aydan fazla bir süre olmasından dolayı ve şarja takılı olmadığı içinde bitmiş olabilir ama en mantıklısı her kullanımdan sonra şarj etmek ve bir sonraki tırşa hazır olmak. Bunun dışında eksi bir yönünü görmedim.

Duş esnasında su altında kullanılabiliyor olması büyük avantaj. Makine Philips tıraş makineme göre biraz daha sesli çalışıyor ama rahatsız edici değil kesinlikle.

Ben ihtiyaç duymuyorum ama okuduğum kadarıyla uzatma aparatı sayesinde vücudun diye bölgelerine ( sırt vs ) ulaşılabilme imkanı var. Bunun yanı sıra sanırım 3-5 ve 7 numara tarakları var, istenirse bunlarda kullanılabilir ama hiç ihtiyacım olmayacağı için uzatma aparatıyla birlikte kutusunda duruyor. Keşke bu ürünü daha önce alsaymışım.

Kıyaslama yapmayı düşünüp almayı planladığınız diğer ürün için hiç bir bilgim yok ancak Panasonic'te güzel ürünler üretiyor sanırım ondan da memnun kalırsınız. Bende bunu almadan önce bu ikisi arasdında kalmıştım. Tıraş makinem Philips RQ1260'tan memnun kalınca yine Philips'e devam kararı aldım.

Not: Bu kadar rahat etek tıraşı olmamda diğer büyük bir etkende son 2,5 ay içinde 14,5 kilo vermiş olmam kaynaklanıyor

Philips alıcam galba hem güzel bir yorum geldi hem hepsiburada da hızlı gönderi de hafta içi elime ulaşır diye onu alıcam gibi duruyor

• quote:

Philips alıcam galba hem güzel bir yorum geldi hem hepsiburada da hızlı gönderi de hafta içi elime ulaşır diye onu alıcam gibi duruyor

Hocam hayırlı olsun ancak Panasonic ile ilgili bir tecrübem yok onun hakkında da iyi şeyler duymuştum. Ancak sonuçta tıraş makinesi gibi riskli bir ürün olmadığından TT2021'den memnun kalacağınıza eminim.

Not: Bu arada Philips'ten komisyon istemeliyim.

Not2: Hocam HB genelde pahalı oluyor. ben Hepsi Burada'ya sadece yorumları okkumak için giriyorum ama alışverişi en ucuz olan yerden yapıyorum. HB'da 110.-TL fiyat çekmişler ama 75.-TL'ye aynı ürünü satan yerler var. Fiyat farkı çok isterseniz tekrar düşünün. 110.-TL nere 75.-TL nere arada 35.-TL fark var.

• Oldu olacak iyice reklam yapayım. Almayı düşündüğünüz TT2021 benim aldığım yerde 76,90.-TL üstelik kargo dahil. Ben 79.90.-TL'ye almıştım, ucuzlamış...

http://www.denkel.com.tr/Shop/PHILIPS-TT2021-ERKEK-VCUT-BAKIM-SET-P12976.aspx?ref=akakce&v=1.21.8

Not: en ucuzu olduğu için burada yazmamın sakıncası yok.
  • quote:

Oldu olacak iyice reklam yapayım. Almayı düşündüğünüz TT2021 benim aldığım yerde 76,90.-TL üstelik kargo dahil. Ben 79.90.-TL'ye almıştım, ucuzlamış...

http://www.denkel.com.tr/Shop/PHILIPS-TT2021-ERKEK-VCUT-BAKIM-SET-P12976.aspx?ref=akakce&v=1.21.8

Not: en ucuzu olduğu için burada yazmamın sakıncası yok.

Yapma beee Hepsiburadadan sipariş verdim hemde zamanını yazıyorum 21:20 4 dakika daha bekleseymişim keşke neyse sağlık olsun diyelim

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.