Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ptt kargoyla ödemeli adresinize hemen gönderilir.

• HÜSEYİN USTA
    KIZILAY ANKARA
    PANASONİC
    YETKİLİ TEKNİK SERVİSDEN

KAMPANYA

Panasonic ES 8243

450 Lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersnclskn

HÜSEYİN USTA
    KIZILAY ANKARA
    PANASONİC
    YETKİLİ TEKNİK SERVİSDEN

KAMPANYA

Panasonic ES 8243

450 Lira

Hocam burası reklam yeri değil. Madem reklam yaptın bari gözümüze sokar gibi büyük fontlarla yazmasan keşke, normal fontuda okuyabiliyoruz...
  • kusura bakmayın. font ayarını biraz abartmışım.
  • quote:

kusura bakmayın. font ayarını biraz abartmışım.

• panasonicte sakal toplama haznesi var mı? Varsa başarılı mıdır? Ben 2009da o zaman philipsin en üst modelini aldım ıslak traş yapan şarj standlı ve kremi düğmeye bassrak yuzune enjekte edenlerden. Ama ne ıslk ne de kuru traşundan memnun kaldım. Islak traşım jiletten daha uzun sprüyordu snk kaydı olmk için. Boynumda arı sokması gibi şiş sivilceler yaptı. Kuru traşında ise hazne olmadığı için etraf batıyordu. Bn de 3-4ay tahammül edebldm ve koydum makineyi bi yere ve dödm tekrar mach3e. Şimdi hem kuru hem ıslak mükemmel traş yapabilen ve yukardaki sorunlarla karşılaşmayacagım b.r makine istyrm. Fiyat sınırım yok ama 1000 lira da vermk istemem. Öneri ve görüşlerinize açığım.
    Not. Mümkünse philips olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

panasonicte sakal toplama haznesi var mı? Varsa başarılı mıdır? Ben 2009da o zaman philipsin en üst modelini aldım ıslak traş yapan şarj standlı ve kremi düğmeye bassrak yuzune enjekte edenlerden. Ama ne ıslk ne de kuru traşundan memnun kaldım. Islak traşım jiletten daha uzun sprüyordu snk kaydı olmk için. Boynumda arı sokması gibi şiş sivilceler yaptı. Kuru traşında ise hazne olmadığı için etraf batıyordu. Bn de 3-4ay tahammül edebldm ve koydum makineyi bi yere ve dödm tekrar mach3e. Şimdi hem kuru hem ıslak mükemmel traş yapabilen ve yukardaki sorunlarla karşılaşmayacagım b.r makine istyrm. Fiyat sınırım yok ama 1000 lira da vermk istemem. Öneri ve görüşlerinize açığım.

Hocam merhaba,

47 yaşından sonra tıraş makinesi kullanmaya başladım. Kadere kısmet bir şekilde Philips RQ1260 3D makine sahibi oldum. Önceki Philips makineleri bilmiyorum ama bu makine için geçmiş sayfalarda yorumlar yapmıştım, inceleyin isterseniz.

• Bir online alışveriş sitesinden Panasonic ESRF31 tıraş makinesi ve Panasonic ER-GY30 Islak/Kuru Şarjlı Bakım Kiti siparişi verdim. Bakım kiti tamam da tıraş makinesini ESRT31 olanından yollamışlar. Müşteri hizmetlerine mail attım şimdi uğraş dur işin yoksa Kargo şubesine tutanak imzalattım paketten şu şu ürünler çıkmıştır diye ama kargo çalışanlarının dediğine göre aynı firma başka birine de yanlış ürün yollamış ve kişiyi çok uğraştırmışlar. Bir de faturayı doğru ürünmüş gibi kesmişler. Moralim çok bozuldu o kadar para verdim yanlış ürün yollanmış. Şuan en son uğraşmak istediğim şeylerden biri de böyle saçma sapan bir durum yüznden kargo şubesine gidip gelmek, müşteri hizmetleriyle defalarca muhatap olmak zorunda kalmak. Geldimi hep üstüste gelir zaten.

• Merhaba,
    Jiletle traş olmaktan zevk alıyorum aslında ama artık memur hayatına başlayacağım için her sabah traş olmam lazm...Bu nedenle evdekilerinde baskısıyla makine almaya karar verdim.

Babamda Braun 5-5900 cc modeli var,bu sabah onunla traş olayım dedim,cımbızla sakallarımı çekseler o kadar acımazdı.
    Adeta yoldu sakallarımı ki benim sakallarında maşallahı var,hem sert hemde neyin nerden çıktığı belli değil karman çorman :)

300-350 liralık bir makine düşünüyorum,sabahki braun macerasından sonra o markaya sıcak baktığım söylenemez,panasonic ya da philips almayı düşünüyorum.
    Herhangi bir tecrübem olmadığı için belirttiğim fiyat aralığında makinesinden memnun olanlar,makine önerebilecek olanlar var mı ?

NOT:Forumdaki konuları okumaya çalıştım ama malum çok eski tarihten başlıyor,sondan başlayınca da tecrübesiz olduğum bir konu pek bir şey anlamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 23 Mayıs 2012; 23:46:49 >

• Arkadaşlar ben kirli sakal seviyesinde kesen bir makine almak istiyorum. Eskiden resimdeki gibi bir makinem vardı ve yüzüm mahfoluyordu. Ayrıca bunlar 0 kesiyor sanırım. Ben 0 kesmesin istiyorum

3 aylık sakalımı berberde kestirmiştim geçenlerde (jilete kesmek çok zor olacağı için) Adam saç kesme makinasıyla sanırım, bir daldı sakala, 30 saniye sonra kirli sakal kıvamına geldi. Daha sonra ustura ile aldı. O makine tarzı birşey çok güzel olur. Hem cildi de tahriş etmiyor. Ne tür birşey almalıyım?

• Kirli sakal için bu makineyi tavsiye ederim.
    65 lira
    ptt kargoyla adresinize ödemeli gönderilir.

• Panasonic 8243 marka makinemi satıyorum almak isteyen pm den ulasabilir

• Braun 790 ya da Philips 3d alacağım karar verebilirsem hangisi olacağına
  • quote:

panasonicte sakal toplama haznesi var mı? Varsa başarılı mıdır? Ben 2009da o zaman philipsin en üst modelini aldım ıslak traş yapan şarj standlı ve kremi düğmeye bassrak yuzune enjekte edenlerden. Ama ne ıslk ne de kuru traşundan memnun kaldım. Islak traşım jiletten daha uzun sprüyordu snk kaydı olmk için. Boynumda arı sokması gibi şiş sivilceler yaptı. Kuru traşında ise hazne olmadığı için etraf batıyordu. Bn de 3-4ay tahammül edebldm ve koydum makineyi bi yere ve dödm tekrar mach3e. Şimdi hem kuru hem ıslak mükemmel traş yapabilen ve yukardaki sorunlarla karşılaşmayacagım b.r makine istyrm. Fiyat sınırım yok ama 1000 lira da vermk istemem. Öneri ve görüşlerinize açığım.

sakalı içinde tutar temiz pratik ve traş makineleri içinde en güzelidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: takipcisi

quote:

En guzeli derken...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Sinek kaydı traş olmak için bir makina almak istiyorum. Şu an aklımda marka olarak Philips var.
    Özellikle şu iki ürün arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-rq1150-sensotouch-tiras-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgphrq1150&categoryId=26012156#Gorseller

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-at-890-aquatouch-islak-ve-kuru-tiras-ozellikli-tiras-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgphat890&categoryId=26012156#Gorseller

RQ 1260 Sensotouch 3D

• quote:

Hüseyin Usta bu gün dükkanınıza uğrayacaktım,açık mı diye aradım telefonu açan olmadı :)

Braun 790-C ve Philips rq1260 fiyatları ne kadar
    Uygun bir şey söylersen gelip alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Sinek kaydı traş olmak için bir makina almak istiyorum. Şu an aklımda marka olarak Philips var.
    Özellikle şu iki ürün arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-rq1150-sensotouch-tiras-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgphrq1150&categoryId=26012156#Gorseller

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-at-890-aquatouch-islak-ve-kuru-tiras-ozellikli-tiras-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgphat890&categoryId=26012156#Gorseller

RQ 1260 Sensotouch 3D

Fiyat çok yüksek o kadar para vermek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: takipcisi

quote:

En guzeli derken...

philips braun ve panasonic sahibi olarak bu markaların içinde kesme konforu açısından işini tam anlamı ile yapma açısından panasonic derim

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.