Şimdi Ara

Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen git asgari ücret konularında ağlamaya devam et.. Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak. 

• sürattrage S kullanıcısına yanıt

Tabi ki. Yalnız senin dediğin benim kast ettiğimden farklı. Benim söylediğim şey torkla(çekiş) alakalı. İçten yanmalı motorlara istediğin kadar tork verebilirsin tabi motor büyür yakıt tüketimi artar. Dc motorlara o torku veremiyorsun niye çünkü pil teknolojisi yeterli değil. Şu an için bu projeler zaten dünyada rafta duruyor. Bunuda hikayeden çıkarıp ara ara milleti gazlıyorlar hepsi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yinemi cak cak cek cek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oy verdiğin partinin takdir ettiğin icraatlerini ve eleştirdiğin taraflarını buraya kısaca yazabilir misin peki?

Elbette dediğin gibi. Ancak sizin cenah ağırlıklı olarak biat kültürü üzerine kurulu bir sosyolojik yapıda. Takdirleriniz yüksek sesle olurken eleştirileriniz genelde fısıltı ile ve cılız bir sesle çıkıyor kusura bakma.

Partililerin kapalı kapılar ardında neler konuştuğunu ben çok duydum. Ama maalesef sinek vızıldaması şeklinde oluyor. Çünkü bu sistemin bitmesini istemiyorsunuz.

• Çiftçinin traktörünü haczedenler elektrikli traktörü yapsa ne olacak satsa ne olacak.Tarım ve hayvancılık bitirildi..

• mgora kullanıcısına yanıt
    Bandemi var yiğenim yoksa yerli drahdörümüz gökleride olacağıdı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt

Dünün sosyal adalet savaşçısı olduğunu zanneden merho,

asgari ücret konusunda feryat figan zırlayarak sesini duyurabileceğini zanneder.

ti ye alındığını anladığı sırada, kel alaka bir şekilde ateşe su taşıyan küçük bir karınca olduğuna inananılmasını absürtçe ister.

merho, ateşe benzin taşıyanlardan olup olmadığını ise kendine sormaya asla cesaret edemez...

Ejderya suyu günlükleri - sayfa no 31 / bölüm no 69

Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 17 Ekim 2021; 20:50:4 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

sayılar

• elektrikli olunca yakıt harcamadığı için %100 yakıt tasarrufu sağlar . başlığı düzenleyiniz.

• İnşallah o zamana kdr bu traktörü kullanacak çiftçi kalmış olur...

• The Cebelebettin kullanıcısına yanıt

Ben diyecektim

• Amphitritel kullanıcısına yanıt

bu traktörü yerli traktör diye mi kakalayacaklarmış? massey 240 la bu Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak. 

Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak.www.tarimdan.com
    1988 MODEL MF.240 ÇOK BAKIMLI MASRAFSIZ İlanı - TARIMDAN
    https://www.tarimdan.com/1988-model-mf-240-cok-bakimli-masrafsiz-P87345

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

Sadece Mehmet Simşeker değil ki,başkaları da var.Örneğin ;

Bu da yerli diye,mehter marşı eşliğinde satılıyor.Dayım 2019'da 80 bin liraya almıştı bunu.Günümüz fiyatı 170 bin tl.Gel bunu anlat millete.

• Elektrik kol gibi zamlandi.
    Yıllar yıllar oldu elektrikli şu bu çıkacaktı hani hala yok.
    Tarlada elektrik nerde bulup şarj olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz gidin elektrikli pipi yapmaya devam edin traktöründe oyuncağını alırık artık

al yapılmışı var

https://www.hepsiburada.com/sunman-r-c-uzaktan-kumandali-sarjli-mega-traktor-p-HBV00000EY8LM

• Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak.
    Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak.Yerli ve Milli Üretimtwitter
    “Türkiye’nin ilk yerli ve milli elektrikli traktörü seri üretime hazır hale geldi. ZY firması tarafından Kocaeli'de üretilecek traktörlerin fabrikası tamamlandı. Test üretimi yapılan fabrikada yılbaşında seri üretim başlıyor.”
    https://twitter.com/yerlimilli_tr/status/1451837906763538432
  • Ne oldu gençler?
    Alentrikli traktörünüzle tarlada drlfte mı gittiniz?
    Bakan'ın kendi de yalan oldu .

• çiftçitv gibi rezil bir tv kanalı yoktur

alman italyan ingiliz diye onlarca kalem tarım makinasını çinden alıp tr de sattılar

reklamlarda gürleyen makinalar sipariş veripte kapıya gelince çin malı oyuncak çıktı

Elektrikli traktör ile yüzde 80-90 yakıt tasarrufu sağlanacak.Erkan Davulcuyoutube
    Yeni aldığımız motorlu testereyi test ettik
    https://www.youtube.com/watch?v=5o6zBEpUhIM
  • Az daha sabır arkadaşlar indi iniyor shsvsmakajsh

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Proje iptal edilmiş.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.