Şimdi Ara

Elektrikli Testere Tavsiyesi ( Tilki Kuyruğu, Panter Testere) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
28.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kurbandan Kurbana ise sorunuza evet.Tabii profesyonel kesim yapmiyacaksaniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KURBANDA KEMİK KESMEK VE AĞAÇ BUDAMAK İÇİN KULLANACAGIM

Bosch PSA 700 E Tilki Kuyruklu Testere

BU ÜRÜN NASIL ACABA UYGUN MUDUR.
  • Cat Power 1751 Tilki Kuyruğu Testere 750 Watt
    http://urun.n11.com/dekupaj-testere-bicaklari-aksesuari/cat-power-1751-tilki-kuyrugu-testere-750-watt-P205185603
    189 TL
    bu cihazı almayı planlıyorum da. kurbanda kullanan var mı.
  • Hangisini aldınız ve kullandınız paylaşırsanız sevinirim. Gerçi arkadaş 10 aydır foruma girmiyor ama en azından diğer arkadaşlardan alıpta kullananların yorumlarını da alsak fena olmaz.
  • Evet kurban bayramı yaklaşıyor. Hali hazırda kullanan arkadaşlar; özellikle dana kesimi için ideal marka öneriniz nedir?
  • arkadaşlar testre ucları satılıyor sitelerde. Mesela bosch marka testereye herhaangi bir markanın ucu takılabiliyor mu?
    Bende tekzenin maestro su var. ucları kısa olduğu için biraz uzun bir uç alıcam et kesmek için. Bıçak önerisi alabilirim.
  • alıpta kullananalar acaba hangi marka ve modeli tavsiye ederler acaba
  • Konuyu canlandıralım arkadaşlar bende Tilki Kuyruk alacağım ama o kadar çok ürtün var ki kafam karıştı artık.
    Birde ekonomik olsun düşüncesi var tabi sadece kurbanda kullanacağım.

Sağlıklı günler herkese.
  • https://urun.n11.com/tilki-kuyrugu/pro-jcb-plus-metal-sanzuman-tilki-kuyrugu-kemik-kesme-makinasi-P367532508

Yukarıdaki linkteki makinayı almayı düşünüyorum. Özelliklerine göre fiyatı çok iyi ancak marka bana yabancı. Kullanan oldumu veya bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.