Şimdi Ara

Elektrikli süpürge tavsiyesi istiyorum :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
4
Favori
114.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabacalım

quote:

Orijinalden alıntı: ondrclvz

quote:

ben LG 9820 uha kullanıyorum. 380 airwatt çekiş gücü. koku yok vs vs. çekişi oldukça iyi. kullanımı kolay. sedece tekerlek tasarımından dolayı engebeli yerlerde bazen biraz uğraştırıyor. o da kusur. başka birşey yok.
    not: bu ürün torbasız ve tozo sıkıştırıyor.uzun süre haznesini boşaltmak gerekmiyor ve pislikler bir kalıp halinde çıkıyor hazneden.

SLM ARKADAŞLAR ,
    YAKLAŞIK BİR AYDIR FORUMDA YAZILAN YORUMLARI OKUYARAK VE BİR KAMPANYA YAKALAYARAK KALİTELİ BİR ANTİ ALERJİK SÜPÜRGE ALMAK İÇİN (500-600 TL MAKSİMUM) ARAYIŞTAYIM.tAVSİYE EDİLEN BİRÇOK MODELİ BİZZAT MAĞAZALARDA ÜRÜNÜ İNCELEYEREK VARDIĞIM SONUÇ LG MALZEME KALİTESİ OLARAK HEPSİNİN ÖNÜNDE ÖZELLİKLE SLİKON HORTUMU BENCE RAKİPSİZ AMA İLK TERCİHİM OLAN VE FİYATI 1299 TL DEN 690 TL YE İNEN (akakçe.com) LG VK9820SCSNY 2050W BUHARLI A.ALER.E.SÜPÜRGE HAKKINDA HİÇ YORUM GÖREMEDİM.BU SÜPÜRGE HAKKINDA FİKİR VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SONUÇTA AZ PARA DEĞİL VE PARAMI SOKAĞA ATMAK İSTEMİYORUM...TŞK...

Hocam o fiyata o supurgeyi bulduysan hic dusunme al. LG nin supurgesi gercekten harika. memnuniyet icinde kullaniyoruz. burada bence tek dusunmeniz gereken sey buhari gercekten kullanirmsiiniz. eger kullanmam diyorsaniz benim 9820uha yi gonul rahatligi icinde alalbilirsiniz.

9820UHA modelinide düşündüm fakat çocuklardan dolayı anti alerjik olmasını tercih ediyorum bu nedenle 8920 veya 9820csny modeli arasında kaldım.LG bayisinde 1000 tl 12 ay fiyat vermişlerdi şu an teknolıjix de (sönmez holding yanlış değilsem lg-samsung distribitörü kutup a.ş nin internet mağazası) 711 tl ye vadeli fiyatı var.buhar özelliği için özellikle kullanıcı yorumu istemiştim mantıken halı ve koltuklar için ideal olur diye düşünüyorum... ilgin için tşk...

• Arkadaşlar kullanışlı bizi üzmeyecek sessiz ve fiyat olarakta uygun süpürge arıyorum acaba bu aleti önerirmisiniz

fakir Prestige 2000 - 300tl civarı

http://www.pratikev.com/fractalv33/pratikEv/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=2592310
  • nilfisk coupe uygun fiyatlı güzel bir üründür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ondrclvz

quote:

ben LG 9820 uha kullanıyorum. 380 airwatt çekiş gücü. koku yok vs vs. çekişi oldukça iyi. kullanımı kolay. sedece tekerlek tasarımından dolayı engebeli yerlerde bazen biraz uğraştırıyor. o da kusur. başka birşey yok.
    not: bu ürün torbasız ve tozo sıkıştırıyor.uzun süre haznesini boşaltmak gerekmiyor ve pislikler bir kalıp halinde çıkıyor hazneden.

SLM ARKADAŞLAR ,
    YAKLAŞIK BİR AYDIR FORUMDA YAZILAN YORUMLARI OKUYARAK VE BİR KAMPANYA YAKALAYARAK KALİTELİ BİR ANTİ ALERJİK SÜPÜRGE ALMAK İÇİN (500-600 TL MAKSİMUM) ARAYIŞTAYIM.tAVSİYE EDİLEN BİRÇOK MODELİ BİZZAT MAĞAZALARDA ÜRÜNÜ İNCELEYEREK VARDIĞIM SONUÇ LG MALZEME KALİTESİ OLARAK HEPSİNİN ÖNÜNDE ÖZELLİKLE SLİKON HORTUMU BENCE RAKİPSİZ AMA İLK TERCİHİM OLAN VE FİYATI 1299 TL DEN 690 TL YE İNEN (akakçe.com) LG VK9820SCSNY 2050W BUHARLI A.ALER.E.SÜPÜRGE HAKKINDA HİÇ YORUM GÖREMEDİM.BU SÜPÜRGE HAKKINDA FİKİR VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SONUÇTA AZ PARA DEĞİL VE PARAMI SOKAĞA ATMAK İSTEMİYORUM...TŞK...

Hocam o fiyata o supurgeyi bulduysan hic dusunme al. LG nin supurgesi gercekten harika. memnuniyet icinde kullaniyoruz. burada bence tek dusunmeniz gereken sey buhari gercekten kullanirmsiiniz. eger kullanmam diyorsaniz benim 9820uha yi gonul rahatligi icinde alalbilirsiniz.

9820UHA modelinide düşündüm fakat çocuklardan dolayı anti alerjik olmasını tercih ediyorum bu nedenle 8920 veya 9820csny modeli arasında kaldım.LG bayisinde 1000 tl 12 ay fiyat vermişlerdi şu an teknolıjix de (sönmez holding yanlış değilsem lg-samsung distribitörü kutup a.ş nin internet mağazası) 711 tl ye vadeli fiyatı var.buhar özelliği için özellikle kullanıcı yorumu istemiştim mantıken halı ve koltuklar için ideal olur diye düşünüyorum... ilgin için tşk...

merhaba hocam,

bu mesajı yazalı 3 ay olmuş.umarım bir sonuca varmışınızdır. Net te bu cihazı araştırırken sizin yorumlarınıza rast geldim. Foruma üye olarak sizden bilgi almak istedim.
    ne yaptınız cihazı aldınız mı. almışsanız memnuniyetiniz ne derecededir? beni bilgilendirirseniz sevinirim. uzun zamandır araştırma yapıyorum çok kararsız kaldım.
    yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.

• http://www.hepsiburada.com/Liste/arzum-ar-457-cleanart-eco-2400-watt-elektrikli-supurge-/productDetails.aspx?productId=evarzumar457&categoryId=155123#Gorseller

merhaba. herkese teşekkürler. fakat önerilen ürünler bütçemi aştığından şu ürünle ilgileniyorum. 5 kat hepa filtre ve 90 gün para iadesi güzel.
    su hazneli süpürgelerin kötü koktuğu doğru. bizzat yaşıyoruz :) sık sık temizlense belki olmaz ama gerçekten kötü bir koku.

• merhaba süpürgenizi almadan önce almayı düşündüğünüz Cleanart modelinin toz torbasını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/arzum-457-cleanart-eco-p-4401.html

ayrıca diğer süpürge torba ve aksesuarlarını bulabilir, değerlendirmelerinizi buna göre yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bu ürün de oldukça iyidir, ancak böylesine fazla fiyat farkı ödemeye fazla gerek yok bence.

Selamlar,yaklaşık 2 sene kadar önce forumdonanım haberde tavsiyenize uyup aldığımız bosch çamaşır ve kurutma makinelerinden çok memnununuz teşekkürler..Şimdi elektrik süpürgesi istiyoruz çok makine değiştirdik bir türlü randıman alamadık..aşağı yukarı 1.000 tl bütçemiz var boyutları çok iri olmayan ve toz torbalı olmayan süpürgeler tercihimiz tavsiyenizi merakla bekliyoruz..saygılar..
  • böyle bir makine düşünürseniz tavsiye ederim >> LG VK7920NHAQY Elektrik Süpürgesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: code7

böyle bir makine düşünürseniz tavsiye ederim >> LG VK7920NHAQY Elektrik Süpürgesi

Fiyatına göre performansı nasıldır? Dyson'ın küçük modelleri hakkında bilginiz varmı..teşekkürler..
  • Dyson hakkında bilgim yok..ama bu urun normalde 440-430 TL civarında kampanyada oldugu için 330 TL ..2000W Torbasız diğer 2000w torbasız modellerle karşılastırın özellik acısından daha öne cıkacaktır..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Fakir için Hepsiburada.com'da kötü yorumlar var genelde ama orasını pek dikkate almak doğru değil sanırım.

Bir diğer önemli nokta, sessiz çalışması ürünün. Fakir veya Siemens bu konuda nasıl acaba?

Ek olarak belirttiğiniz turbo fırça olayı nedir?

Çok teşekkürler.

Valla hepsiburada'daki yorumların tam tersini dikkate almak lazım :) Saçma sapan ürünleri (örneğin Regal çamaşır makinesi, Altus bulaşık makinesi gibi) öyle bir övüyorlar ki şaşıp kalıyor insan :)

Fakir'in elbette kalitesiz modelleri de var (Viper gibi) ancak bu modeli son derece sıkı bir gövdeye sahip. Sessiz ve yüksek performansla çalışıyor, hepa filtresine toz atmıyor.

Turbo başlık, normal başlık içinde dönen bir fırçaya sahip olan başlıktır. Normalde süpürgelerde bu fırça emiş gücünün etkisiyle döndürülür, ancak halıya yapıştığı zaman dönmesinde aksilik yaşanabilir. Bu modelde ise elektrik çıkışı olduğundan ileride elektrikli bir turbo fırça alıp takma şansınız var. Böylece başlık içinde fırça elektrikle dönüp halının diplerini döverek tozu kaldırıyor, yüksek emiş gücü de bu havalanan tozu topluyor. Tıpkı Rainbow'daki gibi.

sevgili candogan kardeşim...senin tavsiyelerinle 2 buzdolabı 1 çamaşır makinası birde bulaşık makinası ve set üstü ocak almış bulunuyoruz.hepsinden de memnunuz bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için size çok teşekür ederiz.son olarakta FAKİR PRESTİGE 2000 HEPA ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİ ENHESAPLIYIZ.COMDAN aldım.teslimatta ödeme ile 274 liraya aldım.gerçekten candogan kardeşimin dediği gibi bu fiyata alınabilecek en iyi makina...şöyle özetliyeyim emiş gücü çok iyi.elimi koyduğum zaman süpürgeyi kaldırıyorum ama süpürge öyle sıkı yapışmışki havada asılı kalıyor.ses olayı çok iyi en yüksek seviyede bile çok rahatlıka telefonda konuşabiliyorsunuz...malzeme kalitesi iyi...kısaca bir süpürgede olması gereken her şey var...bu fiyata bu makinayı almamda yorumlarıyla katkı sunan candoğan beye tekrar tekrar tşk ediyorum.250-300 tl civarı bence alınacak en iyi makina...bu arada torbası 15 tl 5 tanesi --hepa filitreside 30 tl imiş .alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.....

• quote:

Orijinalden alıntı: rte_50

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Fakir için Hepsiburada.com'da kötü yorumlar var genelde ama orasını pek dikkate almak doğru değil sanırım.

Bir diğer önemli nokta, sessiz çalışması ürünün. Fakir veya Siemens bu konuda nasıl acaba?

Ek olarak belirttiğiniz turbo fırça olayı nedir?

Çok teşekkürler.

Valla hepsiburada'daki yorumların tam tersini dikkate almak lazım :) Saçma sapan ürünleri (örneğin Regal çamaşır makinesi, Altus bulaşık makinesi gibi) öyle bir övüyorlar ki şaşıp kalıyor insan :)

Fakir'in elbette kalitesiz modelleri de var (Viper gibi) ancak bu modeli son derece sıkı bir gövdeye sahip. Sessiz ve yüksek performansla çalışıyor, hepa filtresine toz atmıyor.

Turbo başlık, normal başlık içinde dönen bir fırçaya sahip olan başlıktır. Normalde süpürgelerde bu fırça emiş gücünün etkisiyle döndürülür, ancak halıya yapıştığı zaman dönmesinde aksilik yaşanabilir. Bu modelde ise elektrik çıkışı olduğundan ileride elektrikli bir turbo fırça alıp takma şansınız var. Böylece başlık içinde fırça elektrikle dönüp halının diplerini döverek tozu kaldırıyor, yüksek emiş gücü de bu havalanan tozu topluyor. Tıpkı Rainbow'daki gibi.

sevgili candogan kardeşim...senin tavsiyelerinle 2 buzdolabı 1 çamaşır makinası birde bulaşık makinası ve set üstü ocak almış bulunuyoruz.hepsinden de memnunuz bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için size çok teşekür ederiz.son olarakta FAKİR PRESTİGE 2000 HEPA ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİ ENHESAPLIYIZ.COMDAN aldım.teslimatta ödeme ile 274 liraya aldım.gerçekten candogan kardeşimin dediği gibi bu fiyata alınabilecek en iyi makina...şöyle özetliyeyim emiş gücü çok iyi.elimi koyduğum zaman süpürgeyi kaldırıyorum ama süpürge öyle sıkı yapışmışki havada asılı kalıyor.ses olayı çok iyi en yüksek seviyede bile çok rahatlıka telefonda konuşabiliyorsunuz...malzeme kalitesi iyi...kısaca bir süpürgede olması gereken her şey var...bu fiyata bu makinayı almamda yorumlarıyla katkı sunan candoğan beye tekrar tekrar tşk ediyorum.250-300 tl civarı bence alınacak en iyi makina...bu arada torbası 15 tl 5 tanesi --hepa filitreside 30 tl imiş .alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.....

bence Nilfisk Action Plus Special Elektrikli Süpürge daha iyi bir tercih olurdu...

fiyatı da hemen hemen aynı...

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-nilfisk-action-plus-special-fiyati,024729.html

• nilfisk hakkaride olduğum için servis sıkıntısı yaşayacağım için en başta elediklerim arasında idi...ayrıca nilfiskin 300 extrem modeli altındaki modelleri biraz sorunu gibi bi şeyler okumuştum...şikayet sitelerde ...
  • Toz geçirmeyen, antiallerjik bir süpürge almak için günlerden beri internetteki yorumları okuyorum..

3 süpürge kestirdim gözüme..Dyson, LG Ve Bosch..

Çeşitli yerleri, mağazaları dölaştık..

İyi özellikleri olan ve fiyatı bin lira civarında olan bir Bosch süpürgeden ağırlığı 9.1 kilo olduğu için vazgeçtik..

Dyson'dan bir iki modEl beğendik..fiyatları 1000 ve 1600 liraydı..
    Ondanda LG 9820'yi görünce vazgeçtik..

Birinci sebep, buharlı olmasıydı..
    İkincisi ise, katalog fiyatı 1299 lira olmasına rağmen 599 liraya inmiş fiyatıydı..
    Tereddütsüz hemen aldık..Hemde hiç denemeden..

Mağazanın kargosuyla dün teslim ettiler..
    Bugün bütün aparatlarıyla ayrı ayrı denedik..Fakat en çok hoşumuza gideni buharlı temizleme aparatı oldu..
    Yer silme derdine son..
    Halılarınızı, parke, laminant ve karo döşemelerinizi hem buharlla temizleyebiliyorsun, hemde aynı anda süpürüyorsun..250 cc su koyup 15-20 metrekare alanı hem buharla temizleyip, hemde süpürebiliyorsun..

Yatak, yorgan için verilen darbeli aparatta çok verimli..

Çıkan tozu sıkıştıran çöp haznesi pratik temizlenebiliyor..

Karbon Hepa 13 filtre var..

İkaz alarm sistemleri güzel..Hortum çok kaliteli..

Kısaca herşeyiyle içimize sindi bu makina..
    Ayrıca çok sevindiğimiz birşey, de, çok çok uygun fiyata aldık..

Büyük bir fırsat, şans yakaladığıma inanıyorum..

Aldığımız süpürge:

http://www.lg.com/tr/elektrik-supurgesi/lg-VK9820SCSNY

Güç Girişi 2050 W..Emiş Gücü 380 W..

76 desibel gürültü..
    Minimum güçte çalışırken hem emiş çok iyi hemde daha sessiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi priapo -- 25 Eylül 2012; 20:29:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: priapo

Toz geçirmeyen, antiallerjik bir süpürge almak için günlerden beri internetteki yorumları okuyorum..

İyi özellikleri olan ve fiyatı bin lira civarında olan bir Bosch süpürgeden ağırlığı 9.1 kilo olduğu için vazgeçtik..

İkincisi ise, katalog fiyatı 1299 lira olmasına rağmen 599 liraya inmiş fiyatıydı..

Bugün bütün aparatlarıyla ayrı ayrı denedik..Fakat en çok hoşumuza gideni buharlı temizleme aparatı oldu..
    Yer silme derdine son..
    Halılarınızı, parke, laminant ve karo döşemelerinizi hem buharlla temizleyebiliyorsun, hemde aynı anda süpürüyorsun..250 cc su koyup 15-20 metrekare alanı hem buharla temizleyip, hemde süpürebiliyorsun..

Aldığımız süpürge:

76 desibel gürültü..

Bu süpürgeyi bu fiyata nereden ve ne zaman aldınız acaba? Çok ucuza almışsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

sulu olarak thomas twin t2 aquafilter var süpürge çok güzel iyi güzel hoşta süpürgenin manewra kabiliyeti yok ters harakette devriliyo motora kaçıyo suyu 2 kez motor değişti ama kaliteli halı yıkaması harika ama sulu sistemlerin hepsi hantal temizliği zor ama çektiğin sıkıntıya değiyo

Elektrikli süpürge tavsiyesi istiyorum :)

Bu süpürgeye ait HEPA filtre setine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/thomas-twint2-aquafilter-filtre-seti-p-5436.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Healer

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

sulu olarak thomas twin t2 aquafilter var süpürge çok güzel iyi güzel hoşta süpürgenin manewra kabiliyeti yok ters harakette devriliyo motora kaçıyo suyu 2 kez motor değişti ama kaliteli halı yıkaması harika ama sulu sistemlerin hepsi hantal temizliği zor ama çektiğin sıkıntıya değiyo

Elektrikli süpürge tavsiyesi istiyorum :)

Bu süpürgeye ait HEPA filtre setine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/thomas-twint2-aquafilter-filtre-seti-p-5436.html

gerek yoktu sağol

ortalık reklamcı kaynar oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

quote:

Toz geçirmeyen, antiallerjik bir süpürge almak için günlerden beri internetteki yorumları okuyorum..

Yer silme derdine son..

Aldığımız süpürge:

76 desibel gürültü..

Süpürgelere bakmaya en son Pendik Neomarin'deki MedyaMarkt'a gitmiştik..
    Hem süpürgelere hem fiyatlara birde orada bakalım demiştik..

Bu mağazada

Bu mağazada LG-VK9820SCSNY kalmadı dediler..Onlarda bize Dyson 29'u 999 liradan satmak için bayağı bir uğraştılar..

Oradan ayrılmadan önce bize ''belki diğer mağazalarımızda olabilir'' dediler ve bilgisayara girip sistemden baktılar..''Optimum'daki mağazamızda sadece teşhir ürünü var, fakat Beylikdüzü veya Ümraniye'deki mağazalarımızda var, gidip oradan alabilirsiniz'' dediler..
    Bizde hemen, bu fırsatı kaçırmamak için Ümraniye MedyaMarkt'a gittik ve süpürgemizi aldık..

Şans ve kısmet..

Hem tam arzu ettiğimiz özellikte bir süpürge edindik, hemde katalog fiyatı 1299 olan bir ürünü 700 Tl indirimli aldık..
    Teşhir ürünü falanda değil..Orijinal ambalaj..el değmemiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi priapo -- 26 Eylül 2012; 21:08:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

quote:

Yer silme derdine son..

Aldığımız süpürge:

76 desibel gürültü..

Bu mağazada

Bu mağazada LG-VK9820SCSNY kalmadı dediler..Onlarda bize Dyson 29'u 999 liradan satmak için bayağı bir uğraştılar..

Oradan ayrılmadan önce bize ''belki diğer mağazalarımızda olabilir'' dediler ve bilgisayara girip sistemden baktılar..''Optimum'daki mağazamızda sadece teşhir ürünü var, fakat Beylikdüzü veya Ümraniye'deki mağazalarımızda var, gidip oradan alabilirsiniz'' dediler..
    Bizde hemen, bu fırsatı kaçırmamak için Ümraniye MedyaMarkt'a gittik ve süpürgemizi aldık..

Şans ve kısmet..

Hem tam arzu ettiğimiz özellikte bir süpürge edindik, hemde katalog fiyatı 1299 olan bir ürünü 700 Tl indirimli aldık..
    Teşhir ürünü falanda değil..Orijinal ambalaj..el değmemiş..

İyi günlerde kullanın bir bakıyım bende beylikdüzüne, teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.