Şimdi Ara

Elektrikli Süpürge HEPA Filtre Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
99.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arçelik'in üstün (!) servis hizmetini öven arkadaşlar okusunlar zahmet olmazsa. Daha evvel dediğim gibi bizi servise düşürme ihtimali en az olan ürünleri tercih etmeliyiz. Böylece zaman ve nakit kaybı olmaz. ürünlerin orijinalliği bozulmaz. Her firmanın servisi benzer, al birini vur ötekine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 19 Nisan 2009; 12:26:46 >
  • aman aman arçelikmi paranızı sokağa atmayın arkadaşlar,tv süpürge ne aldıysam cortladı kısa sürede
  • Arkadaşlar kısa bir araştırma sonucunda Fakir'in şu modelinde karar kıldım. Bunun filtresi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yıkanabilir mi? Değişim süresi ne kadar? Fakir'i tavsiye eder misiniz?

Elektrikli Süpürge HEPA Filtre Fiyatları

http://www.hepsiburada.com/fakir-cleano-bagless-2200-watt-toz-torbasiz-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evfakcleano2200

• quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Arkadaşlar kısa bir araştırma sonucunda Fakir'in şu modelinde karar kıldım. Bunun filtresi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yıkanabilir mi? Değişim süresi ne kadar? Fakir'i tavsiye eder misiniz?

http://www.hepsiburada.com/fakir-cleano-bagless-2200-watt-toz-torbasiz-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evfakcleano2200

BEnde almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum..

• 1 yıldır sulu sistem arnica kullanıyoruz,yukarıda kokudan bahsetmşlr,acaba kullanımdan sonra kirli suyu makinada mı tuttular?Bizdeki koku filan yapmadı

1 yıldır makinanın çekişinde,temizliğinde herhangi bir sıkıntı
    da olmadı.Süpürgeyle beraber bir adet de parfüm vermişlerdi,filtreye dökmek için onu kullanmadık.

Geçen gün baktım hepa filtresinde ilk zamankine göre az miktarda kirlenme var.Bu makinanın filtre fiyatı nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 27 Kasım 2009; 21:30:07 >
  • Arkadaşlar ürünler ve memnuniyet farkları biliyorsunuz ki herşeye rağmen kullanım alışkanlıklarımıza göre değişiklik göstermektedir. Kimse bunu inkar edemez.

Bu yüzden olabildiğince çok yorum okuyup öyle karar vermek en iyisi biliyorsunuz...

Ben kendi adıma söyleyeyim, evlenene kadar bekar evini geçirsin diye forumda da sorarak, pek fazla yorum bulmasada bütçem ve sırf Nilfisk diye Nilfisk Coupe Special aldım.

Yukarda detaylı açıklayan arkadaşım kusura bakmasın ama ben çok pişmanım, hâlâ 250TL'yi çöpe atmış gibi hissediyorum.

Temiz kullanıldığı halde, daha ilk torbasını doldurmadan ki özellikle elimle kontrol etmiştim, 1 ay içinde etrafa koku yaymaya başladı.

Yinede bunu ürün yelpazesinin en alt ürünü olduğuna yorarak, Nilfisk e karşı bir önyargım oluşmadı.

Çekiş gücü ve gürültü yorumları evdeki eşyaya, kişilere göre değişebilir. Yalnız bu koku gerçekliği bilinmeli. Sanki toz pişiriyormuş gibi bir koku. Eski makinelerden bilirsiniz, gerçekten insanı temizlikten soğutuyor. Pazar günü süpürge gürültüsünü istemeyen erkeklerin yerini dolduracak kokuyu istemeyen versiyonları olarak ben başı çekiyorum...

En kısa zamanda Metro Markette felan fiyatı düşerse Dyson DC 23 Animal, ya da burdaki arkadaşlarımızın en yeni yorumlarıyla dahil beğenilen Philips Ergofit edinmeyi düşünüyorum. Akg58 dostumun kulakları çınlasın...

Edit: Başlığa da saygı duyarak ekleyeyim, Nilfisk Coupe Special için yanılmıyorsam 5lik toz torbası ile (12TL) 1 Adet Hepa Filitresi bedava geliyor. Böylelikle fikre göre her 5 torbada bir değiştirmiş oluyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 27 Kasım 2009; 23:52:42 >

• Arkadaşlar ,

http://www.hepsiburada.com/samsung-sc-8581-elektrikli-supurgeslg-baf-alerji-test-odullu/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evsamsc8581

Bu ürünü kullanan var mı aranızda ? filtresi yıkanabiliyor mu onu nasıl öğrenebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 30 Kasım 2009; 14:56:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: borntobewild

Arkadaşlar ,

http://www.hepsiburada.com/samsung-sc-8581-elektrikli-supurgeslg-baf-alerji-test-odullu/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evsamsc8581

Bu ürünü kullanan var mı aranızda ? filtresi yıkanabiliyor mu onu nasıl öğrenebiliriz?

Burada çok daha ucuz ama sadece bugüne özel, acele et:
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1205&uid=108519

• @TuVNeRa ordan aldım zaten teşekkür ederim. Aldım fakat filtresi yıkanabiliyor mu onu bilmiyorum. Yine de çok uygun fiyata olduğu için kaçırmamak için sabah hemen kaptım bi tane.Yine de teşekkür ederim :)
  • arkadaşlar torbazsızdan vazgeçtik

çünkü kardeşim bir böceği vs çektiğim zaman daha sonra dönüp karşıma çıksın istemiyoru mdedi ve banad mantıklı geldi açıkças

bu yüzden torbalıya döndük tekrar

profilonun şu makinesi çok uygun geldi bana

http://www.hizlial.com/k-ev-aletleri-mutfak/kucuk-ev-aletleri/profilo-vs7pt22-2200-watt-elektrikli-supurge_28.035.4575.0004.htm

yedek parçasıda çok ucuz

misal 5 torba hepa filte ve toz filtresi sadece 7 lira

bedava gibi bişey

hepa kaç bilemiyorum ama yarın bi bayide bakıcam eğer hoşuma giderse alet alıcam hemen

•  Elektrikli Süpürge HEPA Filtre Fiyatları
    fc9170 iki filtre var ikside yıkanabilirmi arkadaşlar?
  • hiç sanmıyorum

hb deki yorumlarında hepa filtresinin 76 lira olduğu yazıyor

4 toz torbasıda 16 lira imiş

aman amna yaw

zaten bu masraflar yüzünden vazgeçtim philipsten
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

arkadaşlar torbazsızdan vazgeçtik

çünkü kardeşim bir böceği vs çektiğim zaman daha sonra dönüp karşıma çıksın istemiyoru mdedi ve banad mantıklı geldi açıkças

profilonun şu makinesi çok uygun geldi bana

http://www.hizlial.com/k-ev-aletleri-mutfak/kucuk-ev-aletleri/profilo-vs7pt22-2200-watt-elektrikli-supurge_28.035.4575.0004.htm

yedek parçasıda çok ucuz

misal 5 torba hepa filte ve toz filtresi sadece 7 lira

bedava gibi bişey

hepa kaç bilemiyorum ama yarın bi bayide bakıcam eğer hoşuma giderse alet alıcam hemen

Ben ürünü inceledim malzeme kalitesi diğer profilolarla hemen hemen aynı fakat tek garip yanı diğer profilolar gibi alman malı değil çin malı

o yüzden şüpeyle davranıp üründen vazgeçtim, ürünü çalıştırma fırsatımızda olmadı sesi ve çekiş gücü nasıldır bilmiyorum.

birşey daha

bu üründe iki başlık var kutusunda.

• yaw baya aklıma yatmıştı

ama burdaki profiolda yoktu inceleyemedim

nette tam bi resmide yok

torbalı makine başkada bulamıyorum

baya çeşit var kafa karışıyor

delonghi x212 de çok güzel ama yedek parçası nasıldır bilmiyorum
  • quote:

...

JackDaniels,

Bizim evde de böcek görüldü mü dünyalar yerinden oynar. Torbasız süpürgeye böyle bir yorum getireleceğini hiç düşünmemiştim...

Gerçekten böyle olup bu iş benimde başımı ağrıtır mı diye düşüncelere daldım şimdi... Hemde doğal besili böcek yetiştiriciliği olduğunu sandığım Antalyadayız...

Kardeşine selamlar, böyle bir yorum getirdiği için teşekkür ederiz...

• aleyküm selam

valla dediğim gibi arnica sulu sistem aldım ona ama bu durumlarla karşılaştığı için torbalıya döndük

şimdidie onu araştırıyorum

torbasız olsa cihaz hazırdı

philips 9264 540 lira idi hb de

ama toırbalıya gelince iş karışıyor tonla alternatif var

delonghi xt212 baya aklımda ama torba hepa filtre masrafları nedir bilmiyorum

prüfiloda aklımda idi ama Furkan ın yorumu sebebiyle bende soğudum şimdi

ne alacam kararsız kaldım

kardeşim 5 gün daha burda ozamana karar verip almam lazım

hatta hemen karar vermem lazımki nettten alırsam kargo gelebilsin
  • quote:

...

peki o to torbasının içine çektiğin böcekler,toz akarları,miteler için uygun üreme ortamı oluşturmuş olmuyor musun sıcaklık rutubet yemek ihtiyacı böceğin istediği herşey var orada çünkü veeee bir sonraki çalıştırmada pufffff toz akarları miteler ve böcek kalıntıları ortada filitreye takılsa bile koku yapacağı kesin

bence sulu sistemler en iyisi şimdilik hiç olmazsa o böcekleri atıyorsunuz düşünülmesi geren bir konu

• valla sonuçta hepa filtre var

sanki torbasızlar o böceği alıp 35 parçaya bölmüyor

toz içinde fink atıyor malkinenin ve ordada günlerce duruyor

kaç kişi hergün temizliyor torbasızları

sulu sistem iyisi bişey demedik

ama midesi olana

aç karnına o pisliğe bilmem ne olmuş böceklere bakabilene
  • Bence tartışmaya gerek yok sonuçta bu yorum farkından öteye gitmez...

JackDaniels, ben oyumu evdeki bayanlara süpürtme ve kendim çöpe dökme formulü ile toz torbasızdan yana kullanacağım galiba...

Edit: Ama ne yalan söyleyeyim bende bahsettiğim formül neticesinde sulu süpürgeyi temizleyen olmak istemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 4 Aralık 2009; 11:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-una

Bence tartışmaya gerek yok sonuçta bu yorum farkından öteye gitmez...

JackDaniels, ben oyumu evdeki bayanlara süpürtme ve kendim çöpe dökme formulü ile toz torbasızdan yana kullanacağım galiba...

Edit: Ama ne yalan söyleyeyim bende bahsettiğim formül neticesinde sulu süpürgeyi temizleyen olmak istemiyorum...

ne alıcaz ozaman

benim kafa bin oldu kaç gündür

bi türlü ne alacağıma karar veremedim

philipslerin toz torbası ve hepa filtreleri çok pahalı

delonghi x212 aklıma yattı ama onun servis ve filtre fiyatlarını bilşmiyorum

sitesi bile yok kim bakar oda belli değil

siemensin makineler eyi gibi ama onunda torbalar pahalı filtresini bilmiyorum

fakir istemiyorum pek beğenmiyorum açıkçası

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.