Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.273
Cevap
179
Favori
877.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/MIELE-S-8310-2200-W-Toz-Torbal%C4%B1-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrge-Bordo,103452,465739,1097491.html?langId=-14

MIELE S 8310 2200 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Bordo

399 TL süper fiyat + ücretsiz kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

philips fc 9192 ve philips fc 9170 modelleri arasında kararsızım.
    ikisi arasında tavsiyesi olan var mı?

aralarında büyük fark yok ki. pazarlama algısı, ikisi de yerden toz çekmek için var. ucuz olanını alın.
  • FAKIR COMMANDER 2400 CYCLONİC HEPA 13 FİLTREL TORBASIZ SÜPÜRGE
    http://www.ucuzalayim.com' dan 25 TL hediye çeki ile sizlere sunulmaktadır.
     ## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##

COMMANDER 2400
    Cyclonic Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi

• max. 2400 Watt
    • 2.5L Toz kapasiteli hazne
    • Otomatik kablo sarıcı
    • Cyclone filtre
    • H.E.P.A. 13 Filtre
    • Parkpozisyonu
    • 360˚ dönen hortum
    Aksesuarlar
    • Yer aparatı
    • Turbo aparat
    • Metal teleskopik boru
    • Kenar köşe fırçası
    • Detay temizlik fırçası
    • Mobilya fırçası
    • Parke fırçasıhttp://www.ucuzalayim.com/fakir-commander-2400-cyclonic-hepa-13-filtreli-torbasiz-supurge.html

• fakir heroic toz torbasız supurgeyı tavsıye edermısınız 2400 w cekım gucu ıyı olan baska bır onerınız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

fakir heroic toz torbasız supurgeyı tavsıye edermısınız 2400 w cekım gucu ıyı olan baska bır onerınız varmı?

kullanmadım, bilmiyorum.
  • muhamnet kullanıcısına yanıt
    sayın hocam
    en sessiz makineler hangileridir , tavsiye ettiğiniz arzum cleanart iyi cihaz, 65 desibel diyor, var mıdır daha sessizi

edit = şimdi baktım da, 67 desiblemiş , en sessizi 66 db ile bosch'un toz torbasız model, zannedersem arzum alacam fiyat olarak da iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 20 Ocak 2014; 22:05:07 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    arzum a bakın, beğenmezseniz diğer çözümlere bakabilirsiniz... en sessiz makinenin çekiş perofrmansı beni memnun etmedi. yazmayacağım o yüzden. en sessiz 2. makinenin yedek parçaları çok dandik ve pahalı... ben nilfisk aldım ama arzum u sonradan gördüm doğrusu... market incelememde kafama takılan tek şey filtre sistemi olmuştu. hepa kullanılmamış.. hatırladığım kadarıyla 5 katlı aktif filtre gibi bir isim vermişler kullandıkları ürüne. sanırım HEPA sertifikasına para vermek istmedikleri için.

deneyin bence, beğenmezseniz iade dersiniz. ama denenmeli...
  • paylaşım harika. herkese fikirleri için teşekkürler.

bende araya bir soru sıkıştımak istiyorum.

Nilfisk Power Special ile Philips 9170 arasında gidip gelirken bir mağazadaki satıcı kafamı bulandırmaya çalışarak elektrolux ultra captic ürününü öve öve bitiremedi.

bunun hakkında bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim. tercihimi değiştirecek kadar çok çok iyimidir ? yoksa ben yine nilfisk ile philips arasında gidip gelmeye devammı edeyim ? bu arada tercih açısından hanımında fikrini almaya çalıştığımızda "nil mil bilmem ben philips al bildiğimiz marka olsun" gibi bir cümlede kullanıldı :) philips 9170 i almaya daha yakınız şu anda. şimdiden teşekkürler yorum ve fikirlerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabaki -- 26 Ocak 2014; 19:25:18 >

• Benim en başta electrolux ü, ardından da philips i elememin sebebi yedek parça bulma sorunu ve bulabilirsen fiyatın çok yüksek olması. Nilfisk 5 yıl garanti veriyor ürüne bu konularda teknik servisin referansı çok çok iyi. Diğerleri müşteri bolluğundan mı desem, Türk tüketicisinin hak aramama alışkanlığından mı desem bilmiyorum müşteriyi iplememe problemi var. Nilfisk kargoyla evden alıp eve teslim yapıyor. Diğerleri telefona bile cevap vermiyor. Sırf denemek için süpürgeyi satın almadan önce Birol bey diye bir adamla konuştum, "madem müşkil durumdasınız arkadaş göndereyim" dedi. Ben süpürge almadan yalandan bir hikaye uydurdum halbuli. Sırf bu cevap için güvendim. Belki gerçekten ihtiyacım olduğunda böyke bir cevap alamam bir daha. Ama bir kere bile olsa istanbul gibi yerde böyle bir cevabı veriyorsa firma o adamlardan mal alınur arkadaş. Rowenta yı aradığımda emiş gücü sormak için muhatap bile olmadılar. Electrlux 25 dakika telefonda bekletti ve telefon yüzüme kapandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben philipsi elemedim ve philips te karar kıldım.
    torbasızdan memnun olmadığım için torbalılara odaklandım.
    bu konuda 3 model öne çıkıyor.
    fc 9170 , fc 9192 , fc 9194

ben 9194 te karar kıldım.

sebebi 5lt büyük torba,emiş gücü 500w ve azalmayan emiş gücü ,turbo fırça

9192 de parke başlığı var.parkesi bol mekanlar için bu olabilir.zaten model adı parke

9194 de turbo başlık var.halısı bol ve evcil hayvanı olanlar için ideal.zaten model adı animal

9170 in farkı torbası 4lt emiş gücü aynı ama vakum oranı diğer 2sine göre biraz düşük ve daha ağır.

hepalar alışveriş sitelerinde 12 yazıyor nedense ama philipsin sitesinde hepa13 olduğu belirtiliyor.
  • size naçizane tavsiyem mutlaka emiş gücünü öğrenin.

milletin; çok memnunum, servisi şöyle iyi, halıyı bile kaldırıyor,uçuyor kaçıyor gibi afaki laflarına kanmayın.

bir süpürgenin açıklama kısmında emiş gücü yazmıyorsa baştan şüphelenin.

falanca o marka aldıysa ve övdüyse siz de o marka almak zorunda değilsiniz.herkes malını abartır.

süpürge kafadan alınmayacak iyi araştırılması gereken ve sonuçta sağlıkla ilgili bir konu bunu da asla unutmayın.

son söz : kılı kırk yarmadan asla süpürge almayın.....
  • Merhabalar , bende 250 tl civarlarında süpürge arıyorumda bana yardımcı olabilir misiniz . Fakir Prestige 2000 ile arzum ar461 ve siemens vsz4gxtrm2 modellerini kıyasalayabilir misiniz ? veya bu fiyata bildiğiniz tavsiye ettiğiniz bir model var mı ? Teşekkürler.
  • ürün iyi memnun kalınır yani
  • ben de almak istiyorum.. samsungun çok iyi çektiğini ve küçük olduğunu söylüyorlar. kayınvalide gayet memnun ondan mı alsam
  • Öncelikle burada araştırmalarını paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.çok faydalı bir konu olmuş gerçekten.
    Nilfisk Power Special ve Nilfisk Extreme Eco bu iki ürün arasında kararsız kaldım.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/power-special-nilfisk-supurgeler-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,59691.html
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/extreme-eco-nilfisk-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,25816.html

Bu ürün içinden tubo başlık çıkıyormu yoksa onu ayrı mı alıyoruz.
    Torbalardan bahsetmişsiniz 4 tane 10tl gibi direk link verebilirseniz çok iyi olur ben bakıyorm bir sürü torba çıkıyor çözemedim

• http://www.stokbizde.com/ hep ucuz en ucuz.www.stokbizde.com
  • oktaykanici O kullanıcısına yanıt
    www.stokbizde.com tüm süpürgelerde kampanyalar mevcut.
  • serrrrro kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz uygunsa Extreme eco alın.

http://www.n11.com/nilfisk-extreme-eco-P12415562

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpayne_gs

Merhabalar , bende 250 tl civarlarında süpürge arıyorumda bana yardımcı olabilir misiniz . Fakir Prestige 2000 ile arzum ar461 ve siemens vsz4gxtrm2 modellerini kıyasalayabilir misiniz ? veya bu fiyata bildiğiniz tavsiye ettiğiniz bir model var mı ? Teşekkürler.

Ar 461 diğerleri ne göre daha ii.

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    İyi çeker ama çoook sesli...

(Toz torbasız olanlar)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.