Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.245
Cevap
110
Favori
579.680
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> ## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##
Giriş
    499 Mesaj

İndirim koduyla 1170 e alınabiliyor 9926. İptal edebiliyorsanız edin. axess ve maximum karta 100/50 para veriyor onuda eklersen daha da ucuzluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 30 Aralık 2018; 20:32:34 >
    |
    |
    karizmaaa1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz kazandımız mı daha önce bu oyunu 4 biliyorum 5. olmuyor teknosa bizi salak yerine koyuyor olmasın 32 34 var kağıdımda 2 kere 33 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 31 Aralık 2018; 11:30:7 >
    |
    |
    K4RT4L kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 gün önce yüzde 10 çıkarmıştım 10-15 dk sürmüştü. Daha önce forumda yüzde 18 çıkaranlar varmış. Algoritmasını zorlaştırmış olabilirler. Ama çıkan kod hem sitede hem mağazada geçerli oluyor.
    |
    |

Çinko yapıp 5 bilince yüzde 10 oluyor herhalde
    |
    |

Aynen öyle. Eğer çıkaramıyorsanız teknosa gittigidiyor mağazasında şu an fc9926/07 - 1.195 TL. Yüzde 10 çıkarırsanız 1170 e düşer. Tercih sizin.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc9926-07-a-marathon-ultimate-torbasiz-elektrikli-supurge-404441311?utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102d582808feb13a0f20d8b8453bf7&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 31 Aralık 2018; 12:14:55 >
    |
    |

Sağolasın 1195₺ ya aldık +75 world parapuan belki söylemesen hiç görmicektim 1400lüğün kutusunu hiç açmamıştım zaten onuda iadeye göndericem yalnız 6 taksit göstermesine rağmen taksit yapmadı tek çekimle satın aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 1 Ocak 2019; 1:36:23 >
    |
    |

Başka bankaların anlaşmalı kartıysa mesela vakıf-world gibi taksit yapmıyor, benimde başıma geldi başka bir ürün alırken. Direkt ana banka kartı olması lazım ya da sitenin onay verdiği bir banka. Şimdi baktım da yüzde 8 indirimde bitmiş gittigidiyor da Hayırlı olsun umarım beklediğiniz gibi çıkar.
    |
    |

Evdeki tarihi eser supurge bozulunca acil olarak yenisini almamiz gerekiyor.
    Bu konuda hicbir bilgim yok.
    Toz torbali mi yoksa torbasiz mi almak mantikli!?
    Butce 600 civari, cok zorlarsak 800 diyelim.
    Asagidaki iki urun nasildir?

https://www.hepsiburada.com/rowenta-row-ro3719ta-compact-power-cyclonic-mor-750w-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV000007I8FY

https://www.hepsiburada.com/electrolux-espc71dbt-silent-performer-cyclonic-acba-72db-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV0000087GIM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    SiluetAntares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler tavsiyeler için. İnceleyeceğim.

Mesela sizin paylaştıklarınız benim paylaştıklarıma göre ne açıdan iyi? Yani hangi özelliklerine göre bakmam lazım.

Dediğim gibi hiçbir fikrim olmadığı için böyle basit soruyorum kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: K4RT4L

Enerji sınıfı, halıda ve sert zeminde çekiş, toz hapsetme özelliği gibi kriterler verilmiş buna göre harf notu alıyor süpürgeler en iyi not A, her biri için ayrı ayrı oluyor. Bunun dışında malzeme kalitesi, sesi, güç ayarı var mı yok mu, süpürge başlığı kullanışlı mı, ek başlığı var mı, kablo boyu, haznesi gibi kriterler etkiliyor. 4 farklı marka verdim fakir 4A, Rowenta 4A, Philips 3A, Electrolüx 3A almış. Yine bunların hazne genişlikleri, enerji harcaması sesi değişkenlik gösteriyor. Mesela rowenta da koldan hız ayarı tutma sapı var, philipsin verdiğim modelinde hız ayarı yok, fakirin verdiğim modelinde hız ayarlı modeli, mor rengi var bir de onda hız ayarı yok, electrolüxte turbo başlık denmiş alan arkadaş varsa çıkıyor mu bilmiyorum ama senin verdiğin linktekinin üst modeli. Müşteri yorumlarını da okuyun ne kadar sağlıklı olmasa da bir görüş oluşturur. Yani 600 civarı alınabilecek en iyi toz torbasızlar bunlar 1-2 tane de eklenebilir benim dikkat ettiklerim bunlar.
    |
    |
    SiluetAntares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu ürünü almaya karar verdik.Artisi eksisi nelerdir.Baska tavsiyeniz olabilirmi. Yardiminizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aşağıdaki ürünler arasında çok fark var mıdır ?

Özelliklere bakınca Arnica daha iyi gibi duruyo ve fiyatı daha uygun.

https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9924-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-EVPHFC9924

https://www.hepsiburada.com/arnica-tesla-premium-rose-elektrikli-supurge-p-EVFEMARTESLAROSE

Farklı model tavsiyeniz var ise Max 1500 TL olacak şekilde belirtir misiniz ?
    |
    |
    Arkadaşlar uzun zamandır takip ettiğim Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 süpürgesini biraz önce 3.300 liraya amazon.com.tr'den almış bulunuyorum. Hakman servisi aradım 5 Yıl garantisini de teyit ettim. Almayı düşünen varsa bu fiyata kaçırmasın.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07DDVVBDN/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    |
    |
    |
    |

Philips in koldan kumandalı modellerinii almadım baştan eledim youtube da video şikayetvarda en az 10 15 şikayet gördüm bunla ilgili 6 ay geçmeden kırıldığına dair ama benim bi tanıdık 2 senedir kullanıyomuş afedersin elide baya ağırdır nasıl sağlam kalmış anlamadım 😂

|
    |
    Amazondan almis oldugum ESPC74SWT model electrolux marka supurgenin icinden cikan turbo baslik bu arkadaslar. Minisimidir yoksa normal turbo baslikmidir acikcasi bilmiyorum. Bilen arkadaslar yorum yaparsa alacaklar icin iyi olur.

Normal turbo başlık. Performansı nasıl ?
    |
    |
    vinsanityx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kendim kullanmadim oyuzden net bir yorum yapamayacgim ama kullanan kisi cok iyi cektigini soyluyor.

|
    |
    ezgin_kral kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birçoğumuzun içeriğini merak ettiği bir üründü. Zahmet olmazsa tüm kutu içeriğini tek bir fotoğrafta paylaşabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 4 Ocak 2019; 18:52:10 >
    |
    |
    vinsanityx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.