Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
179
Favori
877.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ürün malesef gelmedi! 19 unda siparis verdigim urun 20 aralikta adrese 700m uzakliktaki mng tatlisu subesine geldi. Fakat ogundur hala subede bekletiyorlar . Mng den kaynakli yanlis subeye gitmis. Keyap sube bakiyormus adrese teslim edemezlermis. Keyapa gidecek onlar getirecek dediler ama kargo keyapa gitmedi banada gelmedi. Bu arada keyap sube denen yer 1100 mt uzaklikta. Gunlerdir mng ve amazonla yaotigim gorusmelerede yarin teslim edilecek ozur dileriz diyip durdurlar ama sonuc degismedi. Bu kadar aymaz sorumsuz umursamaz bir anlayis gormedim. Herkes sucu baskasina atiyor. Subeye soruyorum bolgenin sucu diyor, bolgeye soruyorum amazonun sucu diyor, amazon mng ye talimat verdik tamam diyor tik yok! Biktim ugrasmaktan iptal ettirdim. Simdi tekrar baska bir adrese siparis gececegim. Bunca yildir alisveris yaparim ilk defa boyle sacma birsey yasadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Philips maratonu çok beğendim sesi ve kolay kullanım yormadığı için fiyattan dolayı arnica tesla premium alsak pişman olurmuyuz?

• Arkadaşlar marmara forum teknosada gördüm.

Bu fiyat normal mi?

Vaktim olmadığı için soramadim size sorayım dedim?

• Tavsiye ye ihtiyacım var.Toz torbalı olursa torba arayıp duracakmiyiz.Toz torbasizmi daha iyi hiç bilgim yok.Butce en fazla 700 TL.Yardiminizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmbrn

Arkadaşlar marmara forum teknosada gördüm.

Bu fiyat normal mi?

Vaktim olmadığı için soramadim size sorayım dedim?

Hocam teknosa'dan almayın mağaza fiyatları aşırı uçuk. amazon.com.tr üzerinden falan bakın araştırın derim.

Ürünü akakçe üzerinden bakın hangi marka ucuza satıyormuş oraya falan bakıp inceleyin.

Tavsiye istersen :https://www.amazon.com.tr/Grundig-7570-Torbas%C4%B1z-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B07CQ3BN23/

• quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

Hocam teknosa'dan almayın mağaza fiyatları aşırı uçuk. amazon.com.tr üzerinden falan bakın araştırın derim.

Ürünü akakçe üzerinden bakın hangi marka ucuza satıyormuş oraya falan bakıp inceleyin.

Tavsiye istersen :https://www.amazon.com.tr/Grundig-7570-Torbas%C4%B1z-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B07CQ3BN23/

Alıntıları Göster
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam.

Dediğiniz gibi internetten fiyat araştırması yapmadan bu tarz ürünleri almam.Fakat bu modeli (Complete C3 Boost EcoLine-SGSG1) aratınca da 1600 liradan aşağı fiyat çıkmıyor. Teknosa'daki fiyatı görünce anlam veremedim bilen arkadaşlara sorayım dedim.

• slmbrn kullanıcısına yanıt
    Fiyat rakipsiz derecede iyi. Sadece teşhir ürünü diye indirim yapmışlarsa bile düşünülebilir.

Motoru eski 800 watt ( Şimdi bunun yerine 550 w motorlar üretiliyor Almanya'da, 800 watt motorlar ya stoktur ya da Almanya dışındaki üretimdir. ) Miele TR kendisi bu modeli satmıyor Türkiye'de diye biliyorum. Ama bu modelin ACAA etiketli olması lazım. Etiket değeri standart başlıkla Cat&Dog dan biraz daha iyi.Tabii turbo başlık yok bunda. Cat&Dog un asıl farkı turbo başlığı zaten. Onu da 590 TL ye extra alsanız;

787 + 590 = 1.377 TL olur, bu da iyi fiyat diyecektim ki;

Süpürgesepeti teşhirdeki 1 adet catdog u 1.475 TL ye çekmiş. Ben olsam cat&dog u alırım hem motor alman üretimi 890 w.

Eğer ben kesinlikle turbo başlık istemiyorum derseniz 787 tl ye alınabilecek c3 kasa miele yok diye biliyorum. Sadece bu durumda kesinlikle alınabilir. Bütçe yüzünden turbo başlığı en az 1 sene sonra alabilecek olan miele adayları da düşünebilir.

Cat&Dog u tek geçerim. Teşhir de olsa fiyat süper olmuş.

https://supurgesepeti.com/miele-complete-c3-catdog-powerline---sgef3-890w-elektrikli-supurge---teshir-urunu?gclid=EAIaIQobChMI4vLTyLi_3wIVk-maCh0V3wXBEAkYASABEgJlT_D_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 27 Aralık 2018; 12:4:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Fiyat rakipsiz derecede iyi. Sadece teşhir ürünü diye indirim yapmışlarsa bile düşünülebilir.

Motoru eski 800 watt ( Şimdi bunun yerine 550 w motorlar üretiliyor Almanya'da, 800 watt motorlar ya stoktur ya da Almanya dışındaki üretimdir. ) Miele TR kendisi bu modeli satmıyor Türkiye'de diye biliyorum. Ama bu modelin ACAA etiketli olması lazım. Etiket değeri standart başlıkla Cat&Dog dan biraz daha iyi.Tabii turbo başlık yok bunda. Cat&Dog un asıl farkı turbo başlığı zaten. Onu da 590 TL ye extra alsanız;

787 + 590 = 1.377 TL olur, bu da iyi fiyat diyecektim ki;

Süpürgesepeti teşhirdeki 1 adet catdog u 1.475 TL ye çekmiş. Ben olsam cat&dog u alırım hem motor alman üretimi 890 w.

Eğer ben kesinlikle turbo başlık istemiyorum derseniz 787 tl ye alınabilecek c3 kasa miele yok diye biliyorum. Sadece bu durumda kesinlikle alınabilir. Bütçe yüzünden turbo başlığı en az 1 sene sonra alabilecek olan miele adayları da düşünebilir.

Cat&Dog u tek geçerim. Teşhir de olsa fiyat süper olmuş.

https://supurgesepeti.com/miele-complete-c3-catdog-powerline---sgef3-890w-elektrikli-supurge---teshir-urunu?gclid=EAIaIQobChMI4vLTyLi_3wIVk-maCh0V3wXBEAkYASABEgJlT_D_BwE
    Detaylı cevap için teşekkür ederim hocam.

Bütçe nedeniyle ESPC74SWT modelini almaya niyetlenmiştim şimdi yine aklım karıştı

Yılbaşına kadar karar verip birini almam lazım artık

• slmbrn kullanıcısına yanıt
    dostum siparis ettim ama mng kargonun subesinde kargo takili kaldi. 1 hafta boyunca sorunu cozemediler iptal ettirip yeniden siparis verdim. tekrardan gelmesini bekliyorum. gelince fotograflari paylasacagim.

• Rowenta Ro6951 aldım 619 tl ye amazondan 4a diye aldım. umarım iyi çıkar.
  • Arnica Tesla Premium ve Fakir Ranger arasında seçim yapılacaksa hangisi daha mantıklı olur?

• Bu arada arkadaşlar Amazon da Rowenta RO6993 Extreme Power 4A Animal 750W Toz Torbasız Süpürge 860TL gözüküyor.

Yukarıdaki iki model ile kıyaslarsak bu modeli mi üstteki arnica yada fakiri mi seçmek mantıklı olur.

Cevap İçin şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Güncellenmiş "Ucuzdan pahalıya süpürge tavsiyesi":

1- 106 TL, Pratik Dikey süpürge-Kablolu, Fantom P 1200 -link1-

2- 283 TL, Toz torbalı Islak/Kuru kazanlı süpürge, Stilevs IS-2800 Uzay 2800 W -link2-

3- 539 TL, Toz torbasız süpürge, Fakir Ranger 890W -link3-

4- 521 TL, Toz Torbalı Süpürge Electrolux Power Force EPF61RRT 800 W -link4-
    + 169 TL lik ELECTROLUX ZE014 Turbo Başlığı -link Electrolux_Turbo- ; Toplam 690 TL

5- 746 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli Rowenta RO6883EA X Trem Power 550W -link5-

6- 845 TL, Toz torbalı süpürge, Electrolux UltraSilencer Zen EUS8ANIMAT 650 W -link6-
    + 169 TL lik ELECTROLUX ZE014 Turbo Başlığı -link Electrolux_Turbo- ; Toplam 1014 TL

7- 1.100 TL, Toz torbasız Turbo başlık eklii süpürge, Rowenta RO6993 Extreme Power 4A Animal 750W -link7-

8- 1.699 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli süpürge, Miele C3 Cat&Dog 890W SGEF3 -link8-

9- 2.639 TL, Toz torbasız, Ömür boyu Hepa filtreli Turbo başlık ekli süpürge, Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı SKCF3 -link9-
    Hocam 1699 liradan veya 1799dan satılan cat&dog güvenilir midir? resmi satıcıyla arada 200lira fark var. bunun sebebi nedir? garanti süreleri aralarında resmi sayfa ile münferit satıcılar açısından bir fark oluyor mu acaba?

amazonun kendi sattığı cat&dog 1799 lira. eğer bana yansıyan garanti vs. bir fark olmayacaksa orası mantıklı gibi. siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALJOJO -- 29 Aralık 2018; 2:16:43 >

• Kodu Sgef3 olan (890watt) tüm cat&dog lar almanya üretimi ve sorunsuz alınabilecek torbalı miele süpürge modelidir.

"SGEF3" diye akakçe veya google alışverişte aratıp bulduğunuz en ucuz yerden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sgef3 'ü "Miele Türkiye" üzerinden alıyor tüm satıcılar: Bu yüzden garanti dahil her şeyleri aynıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 29 Aralık 2018; 2:43:3 >
  • KALJOJO K kullanıcısına yanıt
    https://www.akakce.com/toz-torbali-supurge/en-ucuz-miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-fiyati,103727838.html

Hepsioradadan alabilirsiniz

• K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Dün hepsiburadadan 1400 e aldık adamlara bak yaa
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    İndirim koduyla 1170 e alınabiliyor 9926. İptal edebiliyorsanız edin. axess ve maximum karta 100/50 para veriyor onuda eklersen daha da ucuzluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 30 Aralık 2018; 20:32:34 >
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Siz kazandımız mı daha önce bu oyunu 4 biliyorum 5. olmuyor teknosa bizi salak yerine koyuyor olmasın 32 34 var kağıdımda 2 kere 33 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmaaa1907 -- 31 Aralık 2018; 11:30:7 >
  • karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    3 gün önce yüzde 10 çıkarmıştım 10-15 dk sürmüştü. Daha önce forumda yüzde 18 çıkaranlar varmış. Algoritmasını zorlaştırmış olabilirler. Ama çıkan kod hem sitede hem mağazada geçerli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.