DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
> Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
3
Cevap
0
Favori
7.267
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> > Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      Arkadaşlar ani su ısıtıcı aldım fakat servisini kurulum için aradığımda evdeki hattın yeterli olmayacağını (daha tüm elektrik tesisatı yeni yapıldı evin) sigortadan itibaren bir kablo çekilmesi gerektiği gibi saçma birşey söyledi anlayamadım..Doğruluk payı nedir? Elektrikçi çagıracağım duruma göre

Elektrikli Sofben kullanan arkadaşlar nasıl kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 5 Şubat 2010; 13:56:31 >

|
      |

• 05 Şubat 2010 13:57:53 Konu Sahibi
      Güncel^^
      |
      |

• Binbaşı
      1184 Mesaj

Android Beta Tester
      05 Şubat 2010 14:04:54
      bu gibi şofbenlerde sigortadan ayrı bir kablo çekilmesi gerekiyor yanılmıyorsam. normal elektrik tesisatı kaldırmıyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      01 Nisan 2010 23:27:00
      selamlar benim başımdada aynı sorun var neyseki bir stajer yada anlayan arkadaşı eve getirip taktıracağım sigorta tablosunden yeniden hat çekilecekmiş sanırsam acaba bana gerekli malzemeleri söyleyebilirmisiniz ben önceden kendim malzemeleri almak istiyorum
      not:sigorta tablosu ile banyonun arasındaki mesafe yaklaşık 15 metre acaba kac mm lik hangi kablodan almak gerekir vede başka hangi malzeme gerekiyor yazarsanız sevinirim
      |
      |

Cin Shenzhen de yasiyorum
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,322
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.