Şimdi Ara

ELektrikli lastik şişirici alsam mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: apia

Bim'den almııştım 10 liraya, bir halta yaramıyor, ayrıca aşırı gürültülü, tavsiye etmiyorum.

Lastik şişireceğiz, efendim. Otomobilin içine koyup çalıştırıp gezmeye götürmeyeceğiz, çalışacağı en fazla 10 dakika, gürültülü olsa ne olur olmasa ne olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Ben bu aletten aldım arkadaşlar sadece top vb. şeyleri güzel şişiriyor.Tam inik lastiği şişirmiyor haberiniz olsun.5 dakika çalıştırıp 5 dakika dinlendir demişlerdi ama daha 5 dk. olmadan cihaz off oldu.Tavsiye etmem.Kaliteli birşey varsa o tarz ürünlere yönelin derim.Bende 20-25 tl civarına almıştım ama pek kaliteli çıkmadı.

Çok çok çok uzun sürdü ama tamamen inmiş kamyon lastiğini benzinciye kadar göürecek kadar şişirdim bu alet ile. Dinlendirme falan da yapmadım. Sanırım ben şanslı azınlıktanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 15 Temmuz 2010; 0:24:04 >
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/blackdecker-asi200-120-psi-hava-pompasi/ProductDetails.aspx?productId=otkalasi200&categoryId=262977

20 liralıkları bilmem fakat şu alet oldukça iş görecektir sanırım, ama parası da iyi
  • çabuk şişmesi için kriko ile lastiği havada tutmakta çözüm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: M. Reha

quote:

Orijinalden alıntı: emtue

link verin biz de gorelim su mucizevi aleti :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/mini-78402-lastik-sisirici-hava-kompresoru/ProductDetails.aspx?productId=otm78402&categoryId=262977

tesekkurler :)

ekleme: siparis verdim bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emtue -- 15 Temmuz 2010; 0:41:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Ben bu aletten aldım arkadaşlar sadece top vb. şeyleri güzel şişiriyor.Tam inik lastiği şişirmiyor haberiniz olsun.5 dakika çalıştırıp 5 dakika dinlendir demişlerdi ama daha 5 dk. olmadan cihaz off oldu.Tavsiye etmem.Kaliteli birşey varsa o tarz ürünlere yönelin derim.Bende 20-25 tl civarına almıştım ama pek kaliteli çıkmadı.

Çok çok çok uzun sürdü ama tamamen inmiş kamyon lastiğini benzinciye kadar göürecek kadar şişirdim bu alet ile. Dinlendirme falan da yapmadım. Sanırım ben şanslı azınlıktanım

3.000 - 4000 devir yapıp, parmak kadar pistonla lastiğinizi şişirip gidin, lastikçiye/benzinliğe diyoruz millete.

Yok sesi varmış, tam şişiremiyormuş, abidik gubudikmiş!

İnmiş lastiği, üfürürek şişirecekler sanki!

İlla stepneyi kucaklamaya meraklı bu millet!

• 10 liralık ayak pompası alın yanmaz kokmaz çalışmamazlık yapmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

http://www.hepsiburada.com/Liste/blackdecker-asi200-120-psi-hava-pompasi/ProductDetails.aspx?productId=otkalasi200&categoryId=262977

20 liralıkları bilmem fakat şu alet oldukça iş görecektir sanırım, ama parası da iyi

hacı bu manyak bi şey aynı anda 4 lastiği şişiriz gibime geliyor bunlar.... ama çok da tuzluymuş....

• http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-sonax-280-psi-fenerli-hava-kompresoru-570035/ProductDetails.aspx?productId=otm570035&categoryId=262977

bu çok uygun hem indirimde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeakin

10 liralık ayak pompası alın yanmaz kokmaz çalışmamazlık yapmaz..

valla 10 liralık ayak pompası vardı bende, bir gün pat diye attı o pistonun olduğu yerden
    adam gibi birşeye güvenip alamıyorum açıkçası.
  • Bunlar yerine lastik tamir spreyleri daha sağlam iş görmezmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskolnikov77 -- 19 Temmuz 2010; 17:54:50 >
  • kesinlikle almalısınız,defalaca işimi gördü.ayrıca motosikletiminde lastiğini bununla şişirdiğim zamanlar oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.